Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Intensyfikuje kreatywność... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Intensyfikuje kreatywność... (/showthread.php?tid=1221)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Beeniepatu - 16.10.2022

horsii bo ludzie myla kreatywnosc z funckjonalnoscia 😎


RE: Intensyfikuje kreatywność... - maciej112 - 16.10.2022

Zależy do czego potrzebujesz tej kreatywności. Moje pomysły i implementację kodu po 3cmc nieraz były tak kreatywne, że parę miesięcy pozniej patrząc na to myślałem "o chuj mi tu chodziło?"


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Lady Giwera - 22.10.2022

(16.10.2022, 11:10)beeniepatu napisał(a): Jak chodzi o kreatywnosc sensu stricto, to microdosing psychodelikow jest w tym najeefektywniejs

[Obrazek: a1.jpg]

(22.10.2022, 01:00)Lady Giwera napisał(a): OOO dziękuję to może być dobry pomysł na tym etapie pisania. Pozwól, ze nakreślę sytuację.  Od 3 lat piszę książkę, właściwie juz ją składam mam część merytoryczną, przekaz, formę (będzie to książka interaktywna dla par wydana w dwóch językach) nie jakaś "popierdulka typu 5 tematów na randkę, ale oparta na wieloletnim, celowym grupowaniu wiedzy, co więcej całość testowana na zwierzętach (ja, partner oraz wolontariusze - czytaj pary którym zależy na dobrej relacji). Tutaj pojawiło się wyzwanie... Napisałam setki wstępów, dziesiątki zakończeń, ale to nie to.... Potrzebuję  pięknej, PRO PRO PRO... formy. Stad moje pytanie.  Jeśli możesz poleć mi proszę miejsce gdzie mogę kupić i napisz jakie dawki mikrodawkowania są wskazane na start (na moich łąkach nie znalazłam ale tez nie mam pewności jak powinny wyglądać). Chętnie wymienię się wiedzą odnośnie mikrodawkowania, dokumentacją, oraz prawidłowo przygotowanym suszem Amanity. Pozdrawiam serdecznie Smile 
[Obrazek: a1.jpg]



RE: Intensyfikuje kreatywność... - C84S - 22.10.2022

Polecam Muchomorek na kreatywność i skupienie.


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Pazyfea - 28.10.2022

(16.10.2022, 12:05)horsii napisał(a): Najgorsza rada w tym watku, dwa schizogeny, typowe wypierdalacze po ktorych czlowiek nie wie co ze soba zrobic.

Nawet najwieksze ilosci najrozniejszych wspomagaczy ci nie pomoga jesli w glowie nic nie ma 
Ja bym dodal niewielkie ilosci dysocjantow, takie ofc bez odciny, ze jestesmy w stanie cos robic ale w glowie jest fajny "buzz" Podobno kultowa

Ja po hexie w robocie takie pomysly dawałem ze do tej pory firma dziala w 30% moich pomysow XD


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Kapitan - 28.10.2022

Duża kreatywność występuje po niskich dawkach stymulantów np Nep


RE: Intensyfikuje kreatywność... - SztywnyMisza - 28.10.2022

cpac zeby być kreatywnym dziwnie to brzmi XD myślałem że takie rzeczy na trzeźwo  się robi Wink


RE: Intensyfikuje kreatywność... - ProducentRC - 28.10.2022

U mnie kreatywność zwiększa się po spaleniu odpowiedniej sativy


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Szyderca - 28.10.2022

Ja kreatywny jestem od kad oczy otwieram


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Kajabuza - 28.10.2022

A może znacie coś na przyjmowanie owej kreatywności? Sugestie mogące wprowadzić małe, aczkolwiek rewolucyjne na tle innych Forów się rozrastają w zastraszającym tempie. 😆
Szyderca porannych stolec i kanapki to... No ok. Kreatywność, ale nie jakaś wybitna. 😄😄😄