Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Środki domowe - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Środki domowe (/showthread.php?tid=1460)

Strony: 1 2 3


RE: Środki domowe - horsii - 13.12.2022

Dimenhydrynat sobie mozna wsadzić.. Podobno kultowa To jest z tego co kojarzę mieszanka DPH i jakiegoś analogu teofiliny, albo jedno jest solą drugiego, nie pamiętam już. W każdym razie ten drugi składnik znosi i niweluje efekty ''uboczne'' DPH. Jak już chcesz się bawić w takie pojebane dragi jak difenhydramina to kup słoiczek apapu noc i zrob ekstrakcje zimna woda, tak samo jak kodeiną z antidolu.
Mam na papierze trip raport z DPH, jak przyjdzie mi komputer to go ładnie przepisze i wrzucę na forum Podobno kultowa


RE: Środki domowe - wwojtuss - 16.12.2022

domowe srodki hmm 
pseudoefka (jakies acatary), koda, dxm, DMH, benzydamina, kofeina, nikotyna XD


RE: Środki domowe - C84S - 16.12.2022

Kleje - jak toś lubuje się w tym


RE: Środki domowe - SztywnyMisza - 16.12.2022

Nie ma to jak klej napierdalac juz lepiej cipacza xDPodobno kultowa


RE: Środki domowe - C84S - 16.12.2022

Jak by ktoś nie wiedział co to CIPACZ - Lek 'tantum rosa' po którego ekstrakcji można otrzymać czystą benzydaminę, środek wywołujący silne halucynacje.


RE: Środki domowe - SztywnyMisza - 16.12.2022

Kazdy wie co to cipacz wpisując nawet cipacz w Google masz odrazu co to jesf xD


RE: Środki domowe - C84S - 16.12.2022

SztywnyMisza ja nie wiedziałem - więc zrobiłem jak napisałeś wyżej. Dla mnie to MEGA ciekawostka  Wink


RE: Środki domowe - C84S - 17.12.2022

Najbardziej popularny sposób to zażycie tabletek na kaszel Acodin, najlepiej zacząć od 10 tabletek, masz po nich nogi jak z waty, zawroty głowy no i w sumie beke, czasami również halucyny. Za każdym razem najlepiej brać trochę więcej.


RE: Środki domowe - SztywnyMisza - 17.12.2022

Jak ktos chce sie bawić to kot rez dobra sprawa ale trzeba sie na tym dobrze znać


RE: Środki domowe - NiebieskaKurvica - 13.01.2023

Z takich domowych to kojarzę:
❤️ Naboje do bitej śmietany (N2O)
Potrzebne jest pudełko nabojów do bicia hehe śmietany, tzw kraker do rozprężania gazu i balony. Uważaj żeby nie odmrozić sobie rąk bo to cholerstwo się bardzo ochładza przy rozprężaniu. Dla leniwych można też walić prosto z puszki ze śmietaną z biedronki ale nie warto marnować dobrej śmietany dla 30s fazy.
❤️ Thiocodin (kodeina + trutka na ćpunów), Antidol (kodeina + parasyf) 
Thio można jeść normalnie bez ekstrakcji zapijając colą. Z takiego w syropie niektórzy robią coś w rodzaju leana xDDDD W przypadku Antka trzeba zrobić ekstrakcję zimną wodą jeśli jesteś przywiązany do swojej wątroby.
Są jeszcze takie tabsy z tymiankiem, solpadeina i syrop pini. Nie daj sobie tego wcisnąć bo mają mniej kodeiny, walą tymiankiem albo sosną. Warte rozważenia jak się walają po apteczce twojej starej ale tak normalnie to nie. 
❤️ Acodin, Deksacaps i inne wynalazki z DXM
Tabletki na kaszel bez recepty. Można też w syropie ale słodkie gówno nie polecam. Pizda, dysocjacja itp 
❤️ Tantum Rosa (benzydamina) tzw cipacz. Saszetki do higieny intymnej dla kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie polecam. Jak już musisz to pozbądź się soli bo jest tam jej naprawdę dużo. Co daje? Ciężkie haluny, rzyganie, posmak mydła.
❤️ Gałka muszkatołowa (mirystycyna) 
Ja nie wiem jakim cudem to jest legalne. Kupić można np w Biedronce. Ważne żeby była świeża. Może być mielona, osobiście wolę całe orzechy i sobie zmielić tuż przed spożyciem. Gałka wyróżnia się pysznym smakiem cenionym przez koneserów XD no ogólnie ciężko się to przyjmuje. Można ją spożyć z jakimś napojem. Ewentualnie zapakować w kapsułki i połknąć. Faza trwa bardzo długo i bywa ciężka. Uwaga na spadki ciśnienia, może być nieprzyjemnie jak się nie weźmie tego pod uwagę.
❤️ Apacz Noc (difenhydramina + dużo paracetamolu) piękne niebieskie tabletki, koniecznie robimy ekstrakcję. W dawkach jak producent przykazał ułatwia spanko. W dawkach niezalecanych ciężka mroczna pizda.
❤️Aviomarin (dimenhygówno) brzydsza siostra difenhydraminy. Działa słabiej, wychodzi raczej drogo.
❤️ Bieluń, datura (alkaloidy tropanowe) - bardzo możliwe że rośnie u twojej starej na balkonie. Nawet jeśli bardzo kusi to nie baw się z tą roślinką. Gwarancja darmowej wycieczki do Choroszczy albo srogiego przypału.
❤️ Kot, metkat. Potrzeba paru itemów z apteki i przepisu. Tabsy z pseudoefedryną (jakieś takie na katar), nadmanganian potasu i ocet.
❤️ Amanitki. Takie grzybole śmieszne. Rosną sobie w lesie w brzozach, iglakach czasami na łące pod lasem można zobaczyć . Syberyjscy szamani je zbierali i suszyli i potem mieli magiczne wizje.
❤️ Alkohol. Jakieś owoce, trochę cukru, drożdży i cierpliwości i masz pyszne wino. To naprawdę nie jest takie trudne.
❤️ Powoje Ipomea. Powoli zaczyna się sezon na nasionka. Nasionka Ipomei zawierają LSA. Można je zakupić w ogrodniczym albo w większych marketach. Często są moczone w jakimś gównie żeby truć robaki i ćpunów więc ostrożnie. 
❤️ Poppy seed tea. Czyli herbatka z ziarenek maku. Ziarenka można kupić w dowolnym spożywczym ale nie wszystkie klepią. Jak są zbyt czyste - raczej nie zadziałają. Brzydkie, brudne, niedojrzałe - to jest to. Najlepsze są takie na wagę od chłopa na targu. Ziarenka się płucze i wypija wodę w której się moczyły. Z fusów można upiec makowiec xDDD
❤️ Jak jesteś kotem to polecam kocimiętkę :3