Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. (/showthread.php?tid=1540)

Strony: 1 2 3 4


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - majk RC kson - 30.07.2023

Nie wierzę!!!!!
Serio porownujecie mnie, który BHP Przestrzega bardziej niż kolegę przed pójściem na niebezpieczne osiedle do gościa który Bromazolam walił od tak w pompie? Podobno kultowa
horsii wiesz gdzie są tripy jego o tym?



RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - horsii - 31.07.2023

Dobra, niech będzie że nie. Na szczęście w tabletce 2C-D są te same wypełniacze. Podobno kultowa


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - kinley'e'jaison - 06.08.2023

kurwa daj sobie spokoj przez tydzien, popracuj, polataj a po tygodniu zauwazysz pierwsze efekty .
byleby nie odstawiac nagle, benzo trzeba zmniejszac dawke powoli odzwyczajac organiizm.
jak  po dluzszym okresie nagle sie odstawilo rozne efekty uboczne moga wystapic, radze uwazac


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - wwojtuss - 12.08.2023

kinley'e'jaison mozna odstawic nagle, zalezy od osoby, zaleca sie schodzic z dawek, ale wojownicy pokroju horsii przezyli "cold turkey", a to tez jest sensowna metoda, po prostu nie dla kazdego


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - horsii - 12.08.2023

Ja colda zaliczyłem, bo się okazało, że mam o kilka gramów klonazolamu mniej w domu niż myślałem, i to wtedy, kiedy bieżąca dostawa się bardzo opóźniła, a nie z własnego wyboru. Podobno kultowa

Zalezy z jakich ilości się schodzi - jak z jakichś ludzkich to poza może tygodniem szeroko pojętego dyskomfortu (ale bez przesady - można się wziąć w garść i robić dalej swoje w takim stanie, ja musiałem xD) raczej nie powinno być dramatu, ja uważam że warto się przemęczyć niż rozciąga to w czasie nie wiadomo jak, jeśli to nie są jakieś dawki którymi można uśpić całą populację Hondurasu. Gorzej jak z dnia na dzień nagle dobowy intake clonazolamu zmienia się z 40mg/dobę do 0mg Podobno kultowa Nie wiem, jakim kurwa cudem nie dostałem padaczki.


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Twilight Sparkle - 16.08.2023

horsii to nie ty boisz się padaczki, to padaczka boi się Ciebie xDDDDD


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - hidden - 03.09.2023

na czym polega metoda "cold turkey" bo wypala mnie od wewnatrz ciekawosc
jak ktos wyzej wspomnial to rowniez w moim przypadku nagle odstawienie doprowadzilo mnie do najgorszego
trzeba uwazac na kazda mozliwa ewentualnosc


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Epsiakos - 03.09.2023

Prosty sposób, nie brać od początku a nie będzie problemu z odstawieniem
Mam nadzieję że pomogłem rozwiązać wasz problem


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - horsii - 03.09.2023

(03.09.2023, 00:53)hidden napisał(a): na czym polega metoda "cold turkey" bo wypala mnie od wewnatrz ciekawosc

Dokładnie na tym, co opisałes poniżej.


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Lukas1985 - 05.09.2023

Sorry, że trochę off top. horsii gdzieś pisałeś, że benzo nie blokuje serotoniny. Dobrze doczytałem ? Jeśli tak to podaj jakieś źródło tej informacji ?