Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) (/showthread.php?tid=1625)

Strony: 1 2 3


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - PUDZILLA - 30.05.2023

Chochlik 


tak, stosuje ligandrol, na majowke bylem w szpitalu, ale przed nia stosowalem dwa tygodnie i mialem przyrost slicznej masy miesniowej 3kg, widac efekty golym okiem po kilku dniach, oczywiscie na sucho to kaktus nie wyrosnie, trzeba dopierdalac ostre treningi, ja robilem 100-200pompek + 4serie na biceps codziennie, a na silowni 1-2 w tygodniu robilem inne partie, nogi sa do chodzenia tak wiec robie tylko przysiady, zeby miec fajna sylwetke w ksztalcie litery X


najwieksza zaleta? nie siada na psychike, cenowo tez jest wporzadku, laduje po 1.5 miarki dolaczonej do opakowania, to wychodzi jakies 10-12mg, od tygodnia wrocilem do zarzucania lgd-4033, jutro jade na silownie, w sobote sie wazylem to bylo rowno 77kg (170cm/21lat)

i te argumenty to chyba o kant chuja mozna rozbic


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - mati54 - 30.05.2023

Dodam co sam testowałem (SAA i peptydy tez ale to watek o sarmach ale chetnie podziele sie wiedza o nich) : 
 Cardarine (GW501516) z biolabu kropelki
Plusy:
poprawa wydolności i spalanie fatu, szczególnie wydolność poszła w górę co fajnie sie w sprawach życia codziennego przydawało
Minusy:
W zasadzie brak ale tez oczekiwałem ciut więcej po tym środku


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Chochlik - 05.06.2023

Ja idę do rodzinnego spytać o teścia za miesiąc ( z tego co wiem sam go wali XD). Może mi opowie coś ciekawego o sterydach i tych nowych substancjach.

Jak mi nie przepisze to walnę ten ligandrol na próbę na spokojnie. 🙉


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - spokoojest - 06.06.2023

Burneika chyba sprzedaje sarmy, od niego najlepiej czy macie jakiś inny sklep?


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Chochlik - 06.07.2023

Huia prawda, oczywiście ten lekarz wcale nie wali teścia, tylko mojemu bratu się to uroiło xD

Odradził mi sterydy że względu na komplikacje zdrowotne i to, że jestem jeszcze na nie za młody (32) i z teściem u mnie wszystko w porządku.

O SARMach też powiedział, że chujowe xD a łapę ma super, bo pokazywal xD


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - PUDZILLA - 06.07.2023

Chochlik zawsze lekarz ci to powie, tak samo jak większość lekarzy odradza terapie marihuaną


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Chochlik - 06.07.2023

(06.07.2023, 11:41)PUDZILLA napisał(a): Chochlik zawsze lekarz ci to powie, tak samo jak większość lekarzy odradza terapie marihuaną

Ale to ogarnięty lekarz i siedzi w kształtowaniu sylwetki. Ja mu ufam.


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - PUDZILLA - 06.07.2023

Chochlik ale Ty wiesz po co się bierze sarmy-y czy sterydy? wiadomo, że natural jest najlepszy, ale mnie na przykład nie stać, aby wypierdalać na dietę po 6k miesięcznie


lekarza stać


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Lukas1985 - 06.07.2023

PUDZILLA jeśli nie jesz odpowiedniej ilości białka to na tych substancjach nie robisz mięśnia. To fizycznie niemożliwe (tylko białko buduje mięsień). 
Co do samych SARM- ow - chuj wie co to. Mało o skutkach ubocznych. 
Ja bez saa ważę 87 kg. Teraz chce zejść do maks 80kg.


RE: SARMy (THE NEXT BIG HI ANABOL THING) - Chochlik - 06.07.2023

(06.07.2023, 14:29)PUDZILLA napisał(a): Chochlik ale Ty wiesz po co się bierze sarmy-y czy sterydy? wiadomo, że natural jest najlepszy, ale mnie na przykład nie stać, aby wypierdalać na dietę po 6k miesięcznie

Po co