Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - ProducentRC - 29.07.2022

^^
No słyszałem właśnie tylko ogólnie ciekawiła mnie różnica w działaniu kryształu a pudru, miałem okazję raz puder testować nie był zły tylko agresja jakaś po nim się odpala


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Czarnahexx - 29.07.2022

(29.07.2022, 20:01)ProducentRC napisał(a): ^^
No słyszałem właśnie tylko ogólnie ciekawiła mnie różnica w działaniu kryształu a pudru, miałem okazję raz puder testować nie był zły tylko agresja jakaś po nim się odpala

Właśnie ta agresja i halucynacje mnie najbardziej zadziwiają 
Nep od pysznego był spoko a ten co jest teraz to lepiej uciekać niż pobierać


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - ProducentRC - 29.07.2022

Czarnahexx 
Ja halucynacji nie miałem ale taką chęć robienia czegoś konstruktywnego połączoną z lekkim podkurwieniem jak nie nawet agresją jak 0.2g przykurwiłem ale nigdy nie odbiło się to innych osobach, jedynie po hexenie od pabla rzuciłem gościem w sklepie o lodówkę i wyrwałem klamkę w sklepie a tak to po stimach nic nie odjebalem jeszcze... Podobno kultowa


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Czarnahexx - 29.07.2022

ProducentRC 
Ja znam na własnym przykładzie co może dziać się po nepie .
Raczej byłam ofiarą niż osoba która dostała szału


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - ProducentRC - 29.07.2022

Czarnahexx 
Pamiętam tą przykrą historię :// 
W sumie to mnie cały czas odrzuca od tej substancji po tym co usłyszałem kiedyś od Ciebie od niej ale jestem zaciekawiony z chemicznego punku widzenia jaka jest różnica pomiędzy kryształem nepa a pudrem nepa


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Szyderca - 30.07.2022

Nep dobry ma flight dorzucił ostatnio do zamówienia wyglądał jak płatki śnieguSmile działanie szczury mówiły podobne do prawdziwego koksu Podobno kultowa


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Czarnahexx - 30.07.2022

Ogólnie radzę uważać na te sorty


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Makelele - 12.09.2022

(29.07.2022, 20:01)ProducentRC napisał(a): ^^
No słyszałem właśnie tylko ogólnie ciekawiła mnie różnica w działaniu kryształu a pudru, miałem okazję raz puder testować nie był zły tylko agresja jakaś po nim się odpala

Powiem ci ze ten w pudrze ostatnio mi na serce wjechał, a w krysztale nie co do mocy to zdecydowanie kryształ


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - mati54 - 02.11.2022

Ostatnio byl testowany sort od slonia i jezeli ktos szuka aktywnego w dobrej cenie to smialo pobierac, dziala w tle nie jest nachalny, jednoczesnie juz dawno nie zrobilem tylu rzeczy w domu jak w dniu testow


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Martwy666 - 16.11.2022

NEP to dobre gówno!

Obok hexena (pierwsze miejsce na podium) to zdecydowanie mój ulubiony stymulant. Chodziło po wsi kilka lat temu circa 2018. Największą zaletą jest to, że nie trzeba wciągać kilometrowej ścieżki tylko działa ekonomicznie