Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! (/showthread.php?tid=1797)

Strony: 1 2


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - kot_kreskowy - 25.01.2023

Bam Ty kłamco śmierdzący!
Przez 7 lat mojego ćpania, 3mmc brałem 4-5 krotnie i było to na różnych etapach czasowych.
Za każdym razem efekty, które odczuwałem to zdecydowanie rozpływający plusz całego ciała i uczucie "pływania" w pościeli, niesamowita przyjemność z rozleniwienia.

Przyjebanie w fotel?
Chęć odpierdolenia czegoś??? - to ostatnia rzecz, o której bym pomyślał po zażyciu 3mmc, bo jedyne czego wtedy pragnę, to delektować się tą błogością.

Tak samo pierdolisz w dziale hexa u esco, że niby to sniff słaby, za to vapo jest takie zajebiste i mało się marnuje.
Kolego, ten hex jest stworzony do sniffowania!!!

Kłamiesz, zmyślasz i konfabulujesz!
Zrób coś z sobą, bo w pewnym momencie okaże się, że jedyne forum, na którym Cię zechcą to policyjne niebieskie gówno.

Tyle odemnie. Popraw się chłopie.


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - Bam - 25.01.2023

A pluszowego to nie przyjbanie w fotel ??

Odpierdolenie czegoś cZyli pójście do lasek przy stoliku obok bo akurat siedzieliśmy z  ziomkami.... normalnie wstyd ale po tym nie ma 

3 minusy w tym dwa o Hex analog chociaż opinie dałem równą i prawdziwa jak inni co ty się na mnie uwZioles zgłoszę to moderatorom cwaniaczku

Kur obrażasz mnie i wyzywas koniec tego za dużo sobie pozwalasz zobaczymy co na to inni co nie wstawianie nikt za mną?

Pierdoli mnie to ze dajes te minussy Smile coś Ci się dzieje widzę...

Wyjdź do ludzi chlopie


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - kot_kreskowy - 25.01.2023

Bam 
Co, prawda w oczy kole?
A wiadomości tego typu to zachowaj dla siebie
[Obrazek: Screenshot-20230125-135039-Chrome.jpg]

Minusuj minusuj.
Mam na to wyjebane, możesz mnie nawet zjechać do zera. Reputacja nie jest dla mnie całym życiem w przeciwieństwie do Ciebie😁

A 3 minusy, które odemnie ostatnio wyłapałeś, były szczerze zasłużone.
Ja nie sram minusami na lewo i prawo. Plusami i owszem.

Ponadto nie obrażam Cię, tylko stwierdzam fakty, boś kłamczuch i konfabulant.
Miłego dnia😊


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - Rccrystals - 17.02.2023

This product was be banned right? So many places


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - Lifeisbrutal - 17.02.2023

Flight ma 3MMC jak dobrze pamiętam,ale takiej jakości jak w 2015 roku już nie znajdziesz.Chociaż mogę się mylić


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - horsii - 17.02.2023

Rccrystals 3-MMC is still legal in Spain.


RE: Gdzie wybrać się na zakupy po 3MMC, takie podobne co było w 2015r! - C84S - 18.02.2023

Super info @horsi