Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-fluorophenibut; F-Phenibut - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: 4-fluorophenibut; F-Phenibut (/showthread.php?tid=1957)

Strony: 1 2 3


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - horsii - 28.02.2023

sebekx9 euforia również, z czym wiąże się odbiór muzyki - zapomniałem o tym wspomnieć, bo bardziej sie wtedy zająłem robieniem jak jej słuchaniem Podobno kultowa  Efekt socjalny to bym podciągnął pod anksjolizę, ale owszem, chętniej gadało się z ludźmi itd., chociaż tego wieczora z domu się nie ruszałem, aby przez neta pogadanki - ten gram z trzema piwami mnie zgładził i nawet nie myślałem wychodzić z domu Podobno kultowa


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - DissoEnjoyer - 03.03.2023

Po pierwsze dzięki horsii , opisze tu swoje wrażenia z zażywania owej substancji jaką jest 4f-fenibut.

Musze powiedzieć, że jedną z pierwszych zalet jaką tu widzimy jest szybsze wejście, dającego speeda, zwiększone poczucie empatii, i socjalizację.
 
Środek jako że jest mocniejszy, można go spokojnie sobie dawkować mniej - ja waliłem pomocniczo do pregabaliny, ok. 200 mg. Dorzutki działają słabiej wiadomo, nie mniej nie spodziewałem się ,aż takiej mocy środka. Bardzo ładnie klepie w GABA-B, co sugeruje niby szybki wzrost tolerki, ale to wyjdzie w testach dalszych, gdyż posiadam jakieś 1-2 g substancji, i Heart BARDZO DOBRZE MIESZA SIĘ Z PREGABALINĄ Heart, jak i pewnie z większością rzeczy mieszających w gaba.

Większość chyba już tu została powiedziana  - to fenibut na sterydach, ale bardzo dobry. Właśnie pisze pod wpływem, i ekscytacja ze świata jest dosyć wysoka, też nie widać po fenibutach po człowieku, że sie brało, jest miło, aktywizacja połączona z tą, z pregabaliny zachęca do komunikacji, ekspresji.

Jest więcej niż bardzo dobrze ! Być może gdy zejde z pregabaliny opisze ten środek solo, byście mieli bardziej przystępny opis działania na papierze.


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - Twilight Sparkle - 22.03.2023

Mam przez was coraz większą ochotę na ten kosmiczny suplement ;__; z czym poza browarami można to smacznie mieszać?


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - fiodor - 22.03.2023

@"Twilight Sparkle" szybciej będzie z czym nie łączyć. Gbl/bdo, baclo, duże dawki stimow też bez sensu. Poza tym reszta w zależności od dawek i gustu fazy ok. Choć oczywiście jest to depresant, więc z innymi depresantami stosować tylko mając wiedzę i doświadczenie, bo może nawet śmiercią się skończyć.


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - horsii - 22.03.2023

Po dawkach około-1-gramowych + alkohol jest straszny rozpierdol. Jadłem wczoraj wieczorem i dalej mam zmielony łeb.  Podobno kultowa


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - Twilight Sparkle - 22.03.2023

horsii i po tym można coś fajnego robić czy się leży rozjebanym? W sumie obie opcje nie brzmią źle.


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - horsii - 22.03.2023

@"Twilight Sparkle" można i leżeć rozjebanym i można coś porobić, zależy od dawki, ogólnie jest dość aktywizujący, podobnie jak phenibut tylko mocniej.


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - Twilight Sparkle - 23.03.2023

To tworzenie muzyki po tym mnie zaciekawiło. Brzmi jak niezły wspomagacz dla artystów. Ciekawe czy do malowania też się tak dobrze nadaje ;3 dam radę utrzymać pędzel w łapie?


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - horsii - 23.03.2023

@"Twilight Sparkle" jasne, na luzie. Podobno kultowa


RE: 4-fluorophenibut; F-Phenibut - fiodor - 23.03.2023

@"Twilight Sparkle"  z niczym nie ma problemu, tak jak horsii mówił kwestia dawki. Tym bardziej, że widziałem, że bdo próbowałaś, więc dosyć podobne, bo też GABA B smyra