Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? (/showthread.php?tid=1962)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Demilich - 12.04.2023

Już gdzieś tutaj pisałem- zdarzało mi się walić głową w ścianę. Zamieniam ból psychiczny na fizyczny. Gdy kończą się dragi wpadam w ciężką depresję. Nie chce mi się żyć, chciałbym się zabić. Zaczynam się wkurwiać i uderzę głową w ścianę.

Czasami raz lekko, czasami mam atak i biję kolejny raz i kolejny, coraz mocniej. Z reguły to nie jest mocne uderzanie ale boli i głupie guzy robią się na czole. I tutaj jest pewna różnica, zajebać się w palec u nogi i czuć ból gdzieś daleko a czuć ból w centralnym układzie nerwowym.

Chyba tylko raz albo dwa zdarzyło mi się uderzyć naprawdę mocniej i poczułem coś w rodzaju wstrząsu mózgu, jak mózg trzęsie się w czaszce. Podobne trochę do sytuacji w której na sparingu bokserskim dostać cios sierpowy, ale jednak większy hardkor.

Później zwijam się w kłębek i płaczę mając nadzieję, że coś mi pęknie w głowie i wreszcie umrę... ale nie umieram. Muszę wstać i żyć, to jest dopiero ból. Największy ból psychiczny kiedy wiesz, że będziesz jeszcze żył... może 5 lat, może 50, ale ty chcesz umrzeć.

Jeszcze później zaczynam normalnie funkcjonować ale mam guza na czole i jestem zły na siebie.

Następnie przychodzi czas ćpania i jestem szczęśliwy, ale w końcu towar się kończy i z powrotem wpadam w depresję i chcę umrzeć. Trzeba kombinować, żeby zawsze mieć jakiś zapas narkotyków.


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Chochlik - 16.04.2023

Ból psychiczny jest 100 razy gorszy niz fizyczny, kto ma inne zdanie, mial szczęście nigdy nie doświadczyć totalnej czarnej depresji i oby nigdy nie musiał.


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - czarna - 18.01.2024

DissoEnjoyer ja trochę nie w temacie ale czy udało Ci się doprowadzić nogę do stanu przed uszkodzeniem ?


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Lifeisbrutal - 18.01.2024

Chochlik To 100% racji ból fizyczny idzie przeżyć psychiczny jak dopierdolu to czasem ciężko się podnieść


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - DissoEnjoyer - 23.01.2024

czarna Częściowo, ogólnie ten ból neuropatyczny i w mniejszym stopniu parastezje - zmniejszyły się. Stopa również nie opada, więc odzyskałem nad nią częściową kontrolę. Pozostał zanik mięśni w przedniej łydce (brzmi strasznie, ale nie utrudnia to jakoś chodzenia) i ogólnie zwiększona łamliwosć kości w stopie (to raczej blokuje psychicznie przed wyczynami różnej maści na tej nodze). Jest niby lepiej, ale czy będzie tak jak przed - ni mom pojęcia Sad


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Lifeisbrutal - 18.02.2024

Alfa rozjebała mnie totalnie na części pierwszego fizycznie w sumie nic mi nie dolega oprócz zajebanego nosa. Ale psychicznie? Jest w chuj źle płacz, agresja no stany depresyjne nawet w kierunku samobója ( spokojnie nic nie zrobię) po alfie dużo osób ma takie myśli na zjezdzie .
Łykłem 3 neurolepty może mi trochę przejdzie. Najgorsze w takim momencie jest zostać całkiem samemu gdzie psycha sypie się w chuj nie wiesz co masz sam ze sobą zrobić.. I gdyby nie fakt, że wkręciła mi sie schiza, wyjebałem do kibla z ponad 3g to pewnie teraz bym ćpał dalej by lepiej się poczuć i żeby aż tak nie bolało .A pozbawiony jestem na sam siebie w tym momencie bo z Kajabuza się pokłóciłem...  Poczytam sobie posty Yalaska co pisał zawsze to mi humor poprawia 😢❤A z Yalasek nie wiem co się dzieje bo nie odpisuje mi.. 
Tęsknię Yalasek odezwij się do mnie proszę ❤


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Kajabuza - 18.02.2024

Lifeisbrutal Mordeczko wszystko gra - z mojej strony.

Yalasek siusiaku odzywaj się do Ludzi którzy Cie L. 🥰🩷

Co do stanu psychicznego, to ledwo znoszę ten wiercący ból głowy po miksie alko. Dżizas.................


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Twilight Sparkle - 18.02.2024

Kajabuza ból to ty sprawiasz wszystkim dookoła. Ale dopóki masz proszki do prania beretu to tego nie widzisz jak ranisz rodzinę, przyjaciół i przypadkowych ludzi.


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Kajabuza - 18.02.2024

Twilight Sparkle pisałem Ci już na czacie. Jeśli Cię czymś uraziłem kiedykolwiek, to wygarnij mi to. Tak po Ludzku, po prostu...


RE: Ból fizyczny oraz psychiczny - Ile Ty jesteś w stanie wytrzymać ? - Lifeisbrutal - 19.02.2024

Twilight Sparkle Nie no to kłótnia wynikła z mojej strony Kajabuza nie był niczemu winien więc tak nie piszcie.  Wiele razy mi pomógł i to ja go źle potraktowałem za co jeszcze raz PRZEPRASZAM ❤