Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. (/showthread.php?tid=1976)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Ciapek - 08.05.2023

Mnie zdanie innych nie interesuje, mam na to wyjebane... to jest moje życie, to ich sprawa czy akceptują mnie takim jakim jestem.


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Beeniepatu - 08.05.2023

Ciapek 😂😂😂 To w koncu Twoje zycie czy ich sprawa??? Nawet swojego 'wyjebania' nie umiesz wyrazic 😎
A powaznie, przez psychologa od razu bylbys sklasyfikowany wlasnie jako ten, ktory bardzo chcialby, zeby dla kogos cos znaczyc.


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Ciapek - 08.05.2023

Beeniepatu może masz racje, może nie. I to jest w tym fajne, wszyscy są inni, a jednak tacy sami Cool


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Beeniepatu - 08.05.2023

Ciapek nie zgodze sie. Kazdy jest inny


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - elomaniana - 17.12.2023

To jest moje życie i nie przejmuje się opinią innych na mój temat. 
Jak im się coś niepodobna to niech im się niepodobna, ja i tak będę robił to co uważam za słuszne


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Lifeisbrutal - 17.12.2023

Wiedzą ale co zrobią? No nic nie zrobią. Jedynie panikują jak jakaś psychoza mi się wpierdoli ale to normalna reakcja


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Twilight Sparkle - 18.12.2023

Lifeisbrutal nie boisz się że zadzwonią po choroszczańskie taxi?


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Lifeisbrutal - 18.12.2023

Twilight Sparkle Oni nie zadzwonią to ja 4 razy się tam wpakowałem xD. Przyjecjali tacy co relanium mi niechcieli dać tylko na szpital.
W szpitalu i tak dostałem przechodziło mi, ale już eksport na psychuszke miałem. Teraz nie ma chuja że zadzwonie po pogotowie jak psychozy dostane nie popełnie już tego błędu chociaż diabła i inne rzeczy będę widział to nie ma opcji.


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - 300 SEKUND - 18.12.2023

Lifeisbrutal jak dostajesz psychozy, paranoi, strachu itd co też miałem wiele razy to nie trzeba żadnego pogotowia. Usiądź wygodnie, i walcz jak mężczyzna! xD


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Lifeisbrutal - 21.12.2023

Tak sobie myślę i naszło mnie takie pytanie.. Macie wsparcie w rodzinie? W sensie czy rodzina jacyś przyjaciele wspierają was żebyście wyszli z nałogu czy jak to u was wygląda? Ja odnosze wrażenie że przez ćpanie traktują mnie gorzej tzn jak typowego śmiecia nic nie wartego itp mimo, że to jest choroba tak samo jak alkoholizm i mam przypadek taki w rodzinie gdzie do alkoholika wyciągali wiele razy pomocną dłoń a do mnie nie...bo co? Bo ćpun.. to gorszy?Wczoraj byłem serio w dołku i nawet własnej matce napisałem co mnie boli że wlasnego dziecka nie ratuje tylko woli patrzec jak sie stacza. Nic nie zareagowała na to..Ja rozumiem wszystko ale żeby własna matka odrzuciła swoje pierwsze dziecko tego nie mogę pojąć..