Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 (/showthread.php?tid=209)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - Lifeisbrutal - 08.07.2024

monio A to depreche masz czy coś innego ci dolega, że je bierzesz?


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - monio - 08.07.2024

Lifeisbrutal  biorę  depresja brak umnie uśmiechu i wdzięczności do życia jestem jakby wypruty z emocji złość tylko nieraz daje górę no i przepisała mi antydepresant jeszcze mam stany lenkowe nieraz

Podejrzewam a raczej jestem pewien ze używki tez sie do tego przyczyniły a zwłaszcza że mój starz jest długi ,ciężko mi żyucić całkowicie używki  ale zminimalizowałem zażywanie plus zdrowe żywienie napary z ziółek dodałem do diety i jest nieźle ale chwilami ciężko


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - Lifeisbrutal - 16.07.2024

monio Używki mają duży wpływ jak sobie pomyśle jaki byłem te 5 lat temu to aż się łezka w oku roi bo chciałoby się wrócić do tamtego życia a raczej psychy.


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - W4U3K - 17.07.2024

Ja używam SNRI a dokładnie duloksetynę. Jestem po "próbie" w marcu zeszłego roku . Uratowali mnie i w psychiatryku trafiłem na zajebistą lekarkę. Powiedziałem jej wszystko, zwłaszcza co zażywam i doradziła mi tą substancję ponieważ oprócz wychwytu zwrotnego serotoniny hamuje też wychwyt noradrenaliny której ogromne wyrzuty produkują nadnercza, gdy stosujesz stimy. Oczywiście dostałem też inne leki w tym benzo od których i tak już byłem uzależniony, ale w miesiąc postawiła mnie na nogi i wychodziłem ze szpitala z uśmiechem na twarzy. Oczywiście pomogły też rozmowy z nią i z psycholożką. Dodam, że to była świeża lekarka, robiła tam licencjat czy coś, ale znała się na rzeczy. Reszta lekarek i ordynator byli oschli i traktowali pacjentów z góry każdego jak czubka, a ta jedna młodziutka można powiedzieć ocaliła mi życie. Po wypisie brałem duloksetynę, pregabaline i klony, ale żeby nie było tak kolorowo to faktycznie nie wiem jak z tej duloksetyny zejść.. Z dawki max 90mg zszedłem do 60 do 30 i odstawiłem, a po jakiś dwóch tygodniach jak substancja się wypłukała to poczułem się tragicznie. Byłem okropnie sfrustrowany, przygnębiony, załamany wręcz i nic nie przynosiło mi choć odrobinę szczęscia czy zadowolenia, a nawet zainteresowania. Przestałem o siebie dbać i o wszystko wokół, nie byłem w stanie wytrzymać z własną głową. Pomęczyłem się tak z tydzień czy dwa i ostatecznie wróciłem na duloksetyne 60mg i funkcjonuję. Było to 3/4 miechy temu. Teraz szykuję się do ponownego podejścia żeby to odstawić jak skończę paczkę mam już paczkę 30mg i planuję kupić 5-HTP żeby w razie powtórki z rozrywki móc sobie szybko podbić serotonine. Jeśli mi się uda to opiszę to tutaj może komuś się przyda.


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - Lifeisbrutal - 17.07.2024

W4U3K Tak, tak skąd ja to znam wychodzisz z Choroszczy niby zdrowy i pełen sił, motywacji a po powrocie do domu wracasz na stare śmieci.


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - LOBO - 17.07.2024

eee to jakies klamstwo ten motyw, z zabijaniem przez SSRI...ja zazywam cale zycie i do tego dragi...i zoabcz jak mnie to w wysublimowany sposob naprostowalo ;-)

Wszystkie gry psuje, i mam vipowska miejscowke w arkham asylum obok pingwina...wroc - Pana pingwina!


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - W4U3K - 18.07.2024

I jak ci siadają serotoninowe zabawki jak mdma czy 4cmc? Czy to nie twoja bajka ?


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - LOBO - 18.07.2024

W4U3K W ogole kolego nie dzialaja, takie smyrniecie komara - placebo, a za chwile sie chce spac...nie wiem po coz piniadze na to wydaje (glupek gupi)...ale udaje ze jest bosko...i pisze recenzje kopiuj/wklej z hajpa ;-)


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - Lukas1985 - 18.07.2024

(18.07.2024, 05:25)W4U3K napisał(a): I jak ci siadają serotoninowe zabawki jak mdma czy 4cmc? Czy to nie twoja bajka ?

On se jaja robi 😅


RE: Wielki przekręt SSRI - jak branie antydepresantów może Cię zabić cz. 1 - LOBO - 18.07.2024

...nie ja se zadnych jaj nie robie ;-)