Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ZZ***P.*l - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ZZ***P.*l (/showthread.php?tid=2231)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: zz**ap.nl - ProducentRC - 07.06.2023

jasnowidz  jeżeli nie masz tolerancji wyjebanej w kosmos 1:20 będzie klepać eleganco, miałem od niego adb i mnie w takim stężeniu bardzo przyjemnie robiło ale bez trybu zoombi ale ja na THC miałem dość dużą tolerancję więc osoby nie palące nawet i 1:25/ 1:30 powinno przyjemnie robić


RE: zz**ap.nl - powerrower - 04.08.2023

Francuzi o takich cmc trojkach jak ta z tego sklepu mówią "Une étoile visible de jour". Zero. Dosłownie ZERO strucia na drugi dzień, zero psychicznego chodźby minimalnego "dołka".
Od piątku do niedzieli wieczór zrobiłem 5 może 6 gramów. Przespałem cały poniedziałek, obudziłem się we wtorek o 6. Spałem tyle zapewne za sprawą wzięcia Norflurazepamu 2 x 5mg. (to był jedyny raz kiedy to brałem podczas robienia tej dyszki)
We wtorek poszedłem do pracy od 15 do 24 i po powrocie chciałem sprawdzić czy wciąż taka mocna i dobra ta trójka, bo mi się zapomniało, jedna dawka i spać. Jak zapewnie się domyślacie ćpałem do momentu w którym na biegu musiałem się zbierać do pracy. Przed wyjściem porządna dawka i do pracy.
Jedyne co czułem gdy puściło to fizyczne zmęczenie z powodu niewyspania. Żadnego strucia, psychicznego dyskomfortu poza tym który dawała świadomość, że jakbym wziął temat do pracy to by było niebo. Półgodzinną przerwę przespałem wcześniej zjadając dwie kanapeczki.
Powrót do domu i znowu amnezja... Musiałem znowu sprawdzić, czy aby mi się nie śniło, że ta trójka taka fajna... Leciałem do około 7 nad ranem i położyłem się spać. Do pracy, a po pracy jeszcze dwie dawki które miałem przyjąłem na lepsze trawienie. Położyłem się spać. Wstałem po kilku godzinach i czuję się zupełnie normalnie. Żadnego chodźby minimalnego uczucia, że chora jadłem te parę dni. Po prostu.
Trójka 10/10, idealna, nieskazitelna i boska.
Polecam.
Wasz uwielbiany, kochany Kajabuza.
Beniu czyń swoją powinność. Wiem, że Cię to kręci. Hihi.
Maniek czytasz te emaile czasami na golasie? Pozdro.



RE: zz**ap.nl - fiodor - 04.08.2023

powerrower jak u nich z pakowaniem?


RE: zz**ap.nl - Kajabuza - 08.08.2023

fiodor eleganckie. Zwłaszcza jeśli chodzi o zapakowanie próżniowe. Nie ma szans, żeby jakikolwiek zapach się wydostał.
Pozdrawiam.


RE: zz**ap.nl - Lukas1985 - 08.08.2023

(07.06.2023, 15:46)horsii napisał(a): Ech, tak jak myślałem - (w huy) bieda funcaps, nic interesującego. Benzo w prochu nie ma, tryptamin w prochu nie ma, jeden dysocjant na krzyż, jedyne co może kusić to blottery, ale w innych sklepach są taniej. Za to na śmieci takie jak 3-CEC mają miejsce.

Bieda ? Raczej standard. W NL szykuje się ban na 3cmc więc vendorzy będą ściągać wszystko co legal.


RE: zz**ap.nl - Kajabuza - 24.08.2023

"KILKA" nowych pozycji na sklepie:


"NEW PRODUCTS
We managed to add a couple of new products. Still missing your favorite product? Let us know!
1P-LSD 100mcg blotter

1P-LSD 20mcg micro blotter

1cP-LSD 100mcg blotter

1cP-LSD 20mcg micro blotter

1P-LSD 150mcg pellets

1cP-LSD 150mcg pellets

1cP-LSD 10mcg micro pellets

4-FMA 100mg pellets

2-METHYL-AP-237-HCL 20mg pellets

2-MMC 180mg pellets

3-CMC 220mg pellets

PINK STAR PELLETS (special)

4-AcO-MET 20mg pellets

JWH-210 POWDER

5-MeO-MiPT PELLETS 15MG

3-FMA pellets 50mg

2/3-FEA pellets 50mg/125mg

3-FEA powder

3-FEA pellets 150mg

2-FEA pellets 60mg

DMC powder

Gidazepam pellets 3mg

Deschloroetizolam pellets 5mg

Bromonordiazepam pellets 2.5mg

O-PCE pellets 10mg

O-PCE powder

DMXE powder

DMXE pellets 40mg

DCK chunks

DCK pellet s 20mg

2f-ketamine pellets 50mg

2f-ketamine pellets 100mg"


RE: Zzzzap.nl - Temat Główny - Maniek - 06.09.2023

Witamy nowego Vendora na forum.


Jeśli ktoś będzie chciał zrobić recenzję jakiegoś produktu - proszę dać znać, założę odpowiedni wątek tematyczny.


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - dzwudziesty - 07.09.2023

W jakim języku pisać do vendora?


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - horsii - 07.09.2023

dzwudziesty angielskim.


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - wwojtuss - 07.09.2023

albo po niderlandzku Podobno kultowa  horsii