Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? (/showthread.php?tid=2251)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - Chochlik - 12.06.2023

(11.06.2023, 21:16)Lukas1985 napisał(a): Dobry samplarz to skarb. Dobry samplarz nie miesza sortów czy substancji a testy wykonuje po 4-6 tyg czystości. Taki samplarz powinien mieć wręcz dodatkowe prawa. 

O to ja.


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - PUDZILLA - 12.06.2023

dopalhead be like Podobno kultowa


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - fiodor - 12.06.2023

Dobrze, że zrobiliście ten podział samplarzy. Bo gdyby nie byli potrzebni to vendorzy nie dawali by sampli. Chyba, że za daje je jako część biznesu za sciemnone opinie. Takich vendorow i takich i ich samplarzy, nabijaczy pozytywnych opinii wyciąć przy samej ziemi. Nie ma nic gorszego niż fałszywe, pozytywne recki na które małolaty bez doświadczenia i przecpane łby się nabierają.


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - Lady Giwera - 12.06.2023

Lukas1985  ktoś Cię do czegoś namawiał? 
"to moje alter-ego namawia mnie dziś do złego" Wink 
wwojtuss  na bank nie miał na myśli zbiorowego zrzekania się dóbr, raczej piętnowanie pazerstwa Wink
branie bez dawania  mieli równowagę, w moździerzu Wink


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - wwojtuss - 12.06.2023

nie, nie jest to manifest oglaszajacy nastanie epoki niebrania nagrod za aktywnosc, tylko dokladnie, jak to ujelas Lady Giwera pietnowanie pasozytniczego pisania postow, ktore maja jedno zdanie, w tych samych pieciu watkach naprzemiennie Wink


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - Wargod2633 - 12.06.2023

Uderz w stół no to jestem😉 Jak juz pewnie niektorzy zauważyli  zdaza mi sie pierdolnac coś z dupy nic nie wnoszącego, samemu  sobie zaprzeczyć ani to próba błyszczenia czy braku szacunku do kogokolwiek ( przyzwyczaj sie lub blokuj) sam postow nie mogę usunąć 🤣ALE  taki sampler to ma dopiero charakter Molestowanie V o probki(to juz brak szacunku do siebie) a juz na  podstawie tego 0,5  medrkowanie na forum no to juz brak szacunku dla innych forumowiczów ci którzy zeby zjedli w tym temacie i wcale sie dziwie ze jest wkurw i nagonka. Sposób na życie sobie znaleźli to pewnie ci sami co każdego miesiąca pod Mopsem stoją  😂. Mnie to chuj jasny by trafił z takim testowaniem, chce spróbować biorę min 2 jak nie podejdzie to i tak zjjem na końcu 😮‍💨 i po tych 2 to już myślę że coś tam powiedzieć można a tak po tym samplu mordę obetrzec i siedzieć cicho no bo co więcej. Jak widać samplowanie nie jest dobrze odbierane i wkurwia tych co mają jakąś wiedzę. Podsumowując: Samplarze wszelkiej maści japa i do diury a jak weszło w krew to po cichu żeby oka nie wkurwiało...

(12.06.2023, 19:31)Wargod2633 napisał(a): Uderz w stół no to jestem😉 Jak juz pewnie niektorzy zauważyli  zdaza mi sie pierdolnac coś z dupy nic nie wnoszącego, samemu  sobie zaprzeczyć ani to próba błyszczenia czy braku szacunku do kogokolwiek ( przyzwyczaj sie lub blokuj) sam postow nie mogę usunąć 🤣ALE  taki sampler to ma dopiero charakter Molestowanie V o probki(to juz brak szacunku do siebie) a juz na  podstawie tego 0,5  medrkowanie na forum no to juz brak szacunku dla innych forumowiczów ci którzy zeby zjedli w tym temacie i wcale sie dziwie ze jest wkurw i nagonka. Sposób na życie sobie znaleźli to pewnie ci sami co każdego miesiąca pod Mopsem stoją  😂. Mnie to chuj jasny by trafił z takim testowaniem, chce spróbować biorę min 2 jak nie podejdzie to i tak zjjem na końcu 😮‍💨 i po tych 2 to już myślę że coś tam powiedzieć można a tak po tym samplu mordę obetrzec i siedzieć cicho no bo co więcej. Jak widać samplowanie nie jest dobrze odbierane i wkurwia tych co mają jakąś wiedzę. Podsumowując: Samplarze wszelkiej maści japa i do diury a jak weszło w krew to po cichu żeby oka nie wkurwiało...

Słowo na poniedziałek hehe

Z innej beczki kiedy będzie zlot użytkowników dopal?


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - Lady Giwera - 13.06.2023

Wargod2633 piąteczka Smile podejście do tematu oceniania czyichkolwiek pobudek niop zacne, z sarkazmem i fajnym dystansem. Smile 

Regulamin Samplowni jasno mówi:
Samplodawca może rozdać  Samplobiorcom tyle sampli żeby było dobrze. 
Samplodawca posiada księgową i wie kiedy jest dobrze. 
To jego hajsy. Smile

Pozwolę sobie na cytat zapisany w zeszycie bo miał się kiedyś przydać, dłużej nie musi czekać Wink 
  "Technopizdy, najwyższy czas mieć wyjebane!"
"Polak, który widzi, iż sąsiad ma krowę, nie pragnie sam mieć bydlątka, ale pragnie, by krowa sąsiada zdechła".

P.S. Wszystko jest tak jak być powinno - LESEFERYZM <3 
Z INNEJ BECZKI: W kwestii zlotu użytkowników dopal Wargod2633 kiedy Ci pasuje i jakie miejsce  proponujesz ? Smile 

P.S. Użytkownika poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna.


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - C84S - 13.06.2023

[Obrazek: pobrane-49.jpg]


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - kot_kreskowy - 13.06.2023

Kochana rado ds samplarstwa,
Jak żeście mi teraz zaimponowali...😎

Powiem tak, jako pierwszy samplarz Rzeczpospolitej, król samplarzy, całkowicie się z wami zgadzam 😎


RE: Jak rozpoznać "Samplarza" i kim oni są? - wwojtuss - 13.06.2023

zaminusowanie posta rozpoczynajacego ten watek to bardzo dobry sposob na przyznanie sie do spelniania kryteriow, ale nie bede z nicku wymienial  Big Grin

kot_kreskowy  potrzeba takich ludzi jak Ty zeby napedzic interes, jako pierwszy pobrales 4mmc, szkoda tylko ze niedopieszczona ta recka, licze w koncu na taka olbrzymia i dopierdolona, wiem ze podolasz i staniesz na wysokosci zadania Wink piona!