Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Merry - 06.08.2023

Dobra pasta osobiscie nie testowałam ,ale dałam koledze... wciągali sztukę we dwóch  i starczyła na całą noc  , są mega zadowoleni 
Duszek ma czyste sorty bez zanieczyszczeń,  bardzo dobry kontakt z tym vendorem , wszystko można dogadać bez spiny  polecam gorąco wszystkim 😀.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - KiszczaK - 06.08.2023

[Obrazek: IMG-20230805-111452.jpg]

Pasta od duch to od niepamietnych lat, feta po niewielkiej ilosci, klepal ze az miło. 
We dwoje po przesuszeniu slowotok w znałedwie paru minut i dorzucajac po trochę masy do nosa faza sie utrzymywala sporo godzin. 
Klasyczne dzialanie włada, i nie odkleja jak stimy rc. 
Smialo polecam vendora.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - olancucki - 07.08.2023

[Obrazek: IMG-20230805-111551.jpg]

Łagodna pasta o właściwej mocy. Znajomy zapach.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - PUDZILLA - 07.08.2023

(05.08.2023, 13:05)ProducentRC napisał(a): Ogólnie jakość bardzo dobra (po Tobie się nie spodziewałem stary - dopisek autora)
(05.08.2023, 22:56)Lady Giwera napisał(a):
PASTA
Rewelacyjny materiał, który zachwycił koneserów.
W celu przygotowania szczura należy rozgnieść, odczekać chwile, porozbijać, pomajstrować, jeszcze chwilkę osuszyć. Nie było z tym większego problemu. 

(06.08.2023, 20:44)Merry napisał(a): Dobra pasta osobiscie nie testowałam ,ale dałam koledze... wciągali sztukę we dwóch  i starczyła na całą noc  , są mega zadowoleni 
Duszek ma czyste sorty bez zanieczyszczeń,

(07.08.2023, 05:45)olancucki napisał(a): godna pasta o właściwej mocy. Znajomy zapach.


Przedmowa: Czy wyście na głowę poupadali przy porodzie, czy dopiero przy zetknięciu się z narkotykami? Proszę opisać mi swoją metodologię prowadzenia doświadczenia, co żarte przez ostatni czas, może jakieś info o badanym, opisy, to kurwa podejście byle się naćpać.

Info o badanym: 
-21/75/170, dieta zbilansowana wzbogacona w produkty wysokobiałkowe (2.200-2.800kcal 120-150B, T i W różnie),
-Suplementacja- 2x magnez + b6, 1600mg spiruliny, 1x 500mg NAC, kreatyna 5g, d3 + k2 1x dziennie
-Tolerancja- naturalna, jak masz jakieś wątpliwości, odsyłam czytelnika do recenzji efedryny ze stajni Ducha.
-Zarzucone przed wyjściem do pracy, spałem 5.5h - dobrze spałem, lekkie śniadanie przed kreską, a ona sama rozsmarowana na zeszycie o północy. 
-Ostatnie NDRI- 75mg meta od esco (6 tygodni temu), 100mg efedryny tydzień temu, wypite kawy liczyć? 

Opis substancji:
-Fizyczne właściwości- sort jest mokry, śliski i klei się do palców, być może działa również dobrze, jako klej. Pachnie jak dobra feta od chemika, niestety to tylko tyle co moge pozytywnego o niej powiedzieć. Nieprzyjemnie się wchłania - nie zrozumcie mnie źle, cmc też do przyjemnych nie należy, ale czuję wyraźną różnicę, kiedy w nosie mnie kłuje niemiłosiernie i to się nie zmienia w żadną przyjemność. Dla porównania; 4mmc jak zarzucam po 30-50mg, to po 45minutach mam ogromną ochotę jeszcze raz poczuć w nozdrzach samo wchłanianie, małe ukłucie i weeeejście - jak przy pukaniu iv Podobno kultowa . Musiałem gówno wysmarkać po 3 minutach. Przy wydmuchaniu z nosa, to co mi na ściankach zostało, spowodowało, że zdrętwiał mi kurwa nos, szedłem do pracy z uczuciem odmrożonej jednej części kichawy. Spływy mało chemiczne, nie trzeba przepijać, nawet śliną. 

-Chemiczne właściwości- kopie, na poziomie 10-15%. Fizycznie w ogóle, psychicznie jak po espresso. 


dawka jak z foty. I nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy, materiał jest gówniany. Ja rozumiem darmowe sample, ale czy wy rozumiecie, że vendorowi zależy na szczerych opiniach, bo sam kurwa nie może wziąć, stestować, a nie na słodzeniu? Bo znajdzie się kupiec na kilkanaście kilo, weźmie w ciemno (hipotetycznie) i do kogo będzie mieć pretensje, do was czy do Ducha? Mentalność niebieskiego forum.
[Obrazek: image.png]




duch miałem tego nie brać, ale po tym co usłyszałem, że to jest szmelc jakiś, zaintrygowało mnie do sprawdzenia. Zrobisz z tym co uważasz za słuszne, mam nadzieję, że moja recenzja da komuś do myślenia. Żeby same bomby nie spadały, to dopowiem, że 4cmc za to prezentuje najwyższą jakość, jaką spotkałem w 4-cmc od czasów predatorowego transparenta. Trójki dojebane już były, ale to jest moim zdaniem czwórka, która z Esco 4cmc wygrywa luzem.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Merry - 07.08.2023

Spokojnie ,spokojnie są to moje początki na forum i pierwsze recki w życiu 😀 człowiek uczy się wszystkiego z czasem ... obiecuje poprawę. 😜


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 07.08.2023

PUDZILLA stary ja sobie cpanie już odpuszczam po ostatnich akcjach ze zdrowiem dopóki mam szansę, fetę cpalem ostatnio może z rok temu a jakość w porównaniu do tej była tragiczna, więc napisałem co uważam a propo danych 180/79/22 suplementy witamina b complex, potas, wapń magnez i wit c w postaci lepiej przyswajalnej od zwykłej bo stosuje sproszkowane owoce camu camu 
(Camu camu polecam interesujący cierpki ale ciekawy smak ma, niektórzy stosują go jako dodatek do sałatek, ale ja wole wypić szklankę z wodą w której to mieszam później)


RE: PASTA- Opinie o produkcie - PUDZILLA - 07.08.2023

ProducentRC gicik ryju, teraz mi się bardziej podoba. Tylko samo stwierdzenie, że to jest dobra feta jest na wyrost. Ja ostatni raz fetę jadłem w tamtym roku i była na podobnym poziomie, z ulicy ktoś mnie poczęstował. To pokazuje tylko jakie gówno jest wpychane ludziom.


Merry na dopku można pisać bzdury wierutne i klepać sie po ramieniach, tutaj trzeba być przygotowanym na merytoryczne dyskusje, pozdro.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 07.08.2023

PUDZILLA to macie u was dobrą fete u nas by to jeszcze 3 razy rozbeltali z kofeiną albo glukozą Podobno kultowa


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 07.08.2023

PUDZILLA jak lecisz relatywnie często to sam widok i zapach mogą Cię pokopać. Ja past w życiu nie tykalem. Chyba tylko raz ale szkoda mi było zdrowia, albo vendor ma dobry towar albo szmelc. Pasty w 99peoc to szmelc mający czystość rzędu maks 40procenr.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - horsii - 07.08.2023

Zapach samej pasty był bardzo zachęcający, niestety ze smutkiem muszę stwierdzić że z pozytywnych cech, to na tym się skonczyło. Moja tolerancja na stymulanty - nieduża, NDRI czy prąd to już nawet to nie pamiętam kiedy ostatni raz brałem, a z innnych szybkich proszków ostatni raz jedzone 4-mmc 2 tygodnie temu.

Wywaliłem całość na płaską powierzchnię i rozsmarowałem do przeschnięcia na bo nie było mowy o waleniu tego w takiej formie w jakiej się znajdowalo.

Poleżało trochę, wciągnąłem 150mg i nic. Poczekałem 15 minut, wciągnąłem 200mg. No coś tam się dzieje, działac niby działa, ale słabo. Lekkie pobudzenie psychiczne, fizyczne praktycznie żadne. Bardzo delikatna wazokonstrykcja. Spływ znikomy, znośny. Trochę szczypie w nos. Działanie zamyka się w 2-2,5h.


No nie oszukujmy się - dupy nie urywa. Feta, której trzeba walić 0,5g na raz, to sami wiecie... Jadałem o wiele lepsze "tanie" prądy z clearnetu (np. od pozdra chociażby). Tak jak kolega PUDZILLA  wyżej pisał, 4-cmc jest przednie, ale na tej paście to się trochę zawiodłem.