Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Nygus_1989 - 12.08.2023

Jestem ciekaw efektów tego smakołyku  Cool 
Wygląda mi to na euforyk  Tongue  okaże się w praniu 
Znając ducha porządna firma, tak że podejrzewam że będzie ciekawie Smile 
Z chęcią podzielę się opinią w tygodniu.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - horsii - 12.08.2023

Nygus_1989 3-cmc to 3-cmc - profil działania substancji jest powszechnie znany, nie ma się nad czym zastanawiać. Pozostają tylko niewielkie różnice w działaniu wynikające z czystości itd.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - wwojtuss - 12.08.2023

Nygus_1989  "wyglada mi to na euforyk" po czym to stwierdzasz? brazowe eufo biale speed czy co? 3cmc to 3cmc, tak jak wyzej horsii napisal, niektore sorty delikatnie odbiegaja od siebie efektami poprzez czystosc, ale to dalej jest ta sama substancja, nie bedziesz mial nagle halunow po 100mg 3cmc bo jest zolte czy cos, roznice w dawkowaniu tez nie beda olbrzymie, Duch napisal ze sort jest mocny, ale po prostu zanieczyszczony.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - sebekx9 - 12.08.2023

Niby 3cmc to 3cmc, ale pewnie jest jak z mefem gdzie są dwa enancjomery. Możliwe, ze w wyniki złej syntezy nie tworzy się racemat tylko coś gdzie przewaga jest jednego emancjomeru. Mało prawdopodobne.
Najczęściej bardziej „euforyczne” sorty 3cmc okazywały się miksem różnych substancji. W przeszłości podczas akcji sinu cześć sprzedawców miała 3cmc jako 3cmc+4cec, 4eec, chociaż wątpię, ze obecnie byłoby to coś z tego. Na Targówku był taki sort kiedyś w latach 2019-2021. Dodam, ze 4cmc z „beczek” wychodzi czarne/czerwone przed oczyszczeniem. 4cc tez takie było na Targówku, ze względu ze nie trzeba było używać metyloaminy przy animowaniu bromoketonu.
Co ja podejrzewam? Nie oczyszczone 3cmc. Nie oczyszczone == tańszy koszt produkcji, czyli lepsza cena dla użytkownika.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - horsii - 12.08.2023

@up prawda, wtedy latały takie breje że pała więdła. W ogóle mnóstwo 4-cmc się okazywało meksedronem (4-mmc-meo), ogólnie cmc-ki wychoziły jako cece które były 2 razy tańsze w hurcie, bo nikt ich nie chciał kupować. Gdzieś mi też kiedyś mignęła analiza gdzie "3-cmc" okazało się mixem 3 i 4-cmc. Podobno kultowa

Ale spotkałem się nieraz z opiniami, że te "brudne"/"kolorowe" (niepotrzebne skreslić) sorty - oczywiście nie wszystkie - mają większe pierdolnięcie, niż te ładne doczyszczone.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 13.08.2023

sebekx9 
Szacun za taką wiedzę 💪


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Nygus_1989 - 13.08.2023

Cześć 
wwojtuss 
Z mojego doświadczenie  im bardziej kryształ był brzozowy tym bardziej działał jak euforyk chodź nie ukrywam że czasami bywały wyjątki  Cool
horsii 
Z czystością i działaniem przekonamy się w tygodniu z chęcią podzielę się z wami opinią w tygodniu  Shy

Szacunek dla was za wiedzę  Rolleyes


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - wwojtuss - 13.08.2023

faktycznie, tak bylo na przyklad w przypadku mirrora w mikrokrysztalach - byl on kurwa po prostu brzydki, a kopal jak zly - nigdy nie spotkalem tak wydajnego sortu, a wygladal on co najmniej niezachecajaco, na ulicy go nie zgonisz, ale jak ogarniasz dopki i jest dla ciebie wazne to, zeby klepalo a nie wygladalo, to to byl idealny temat


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wolfdopalamyznacie:E - 16.08.2023

Ktoś już testował?


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Beeniepatu - 16.08.2023

Do zamowionego jarania duch dorzucil kamyk (waga kamyczka lekko ponad 1gr). Wyglada jak ponizej - suchy, sam kamyk ma zapach na granicy wyczuwalnosci. Pewnie wiecej uwolni sie przy kruszeniu. Cos wiecej napisze jak przekaze dedykowanemu testerowi. Wieczorem lub jutro. 


[Obrazek: IMG-20230816-124057-HDR.jpg]