Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? (/showthread.php?tid=2541)

Strony: 1 2 3


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Kajabuza - 17.08.2023

@"Twilight Sparkle" zakochaj się i czekaj aż zostanie Tobie złamane serce Podobno kultowa

Całkiem serio moja waga to od urodzenia Podobno kultowa 85-90 kg, po nagłym rozstaniu nie mogłem jeść, dużo chlałem wtedy wieczorami, żeby zasnąć. Ale zacząłem:
-Jeść jedną bułkę z dużą ilością mięsa plus warzywa podczas przerwy w pracy. 
-w międzyczasie jakieś jabłko, banan czy inny owoc 
-rano, popołudnie, wieczór odżywka białkowa (pracowałem ciężko dość fizycznie też) 
-przestałem wtedy pić pamiętam i zero dragów
-aplikacja "6 Weidera" jakoś tam się nazywała i dość... Na odpiździaj robiona ta 6 Weidera. Czasem dzień czy dwa przerwy, czasem niepełne serie. 

Po około dwóch miesiącach stanąłem na wagę i w szok się wjebałem, bo ważyłem jakoś 75 kg gdzie tak jak pisałem od urodzenia ważę 85 plus. 

Reasumując, chemii nie potrzeba, odrobina zaparcia, szczypta depresji Podobno kultowa, porządna kanapka raz dziennie, odżywka białkowa i dużo warzyw i owoców na małego głoda i masz figurę modelki bez głodzenia się 😊

(Oczywiście nie wiem jak pod kątem zdrowotnym wygląda ogólnie ten przepis na utratę wagi, ale poważnie ten sposób na mnie niechcący tak zadziałał)


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Twilight Sparkle - 17.08.2023

horsii mógłbyś coś więcej? Zaciekawiłeś mnie.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Naimad - 24.08.2023

Clenbuterol - chyba najlepszy spalacz na rynku jeśli chodzi o wydajność do szkodliwości. Najgorzej jest tylko z ubokami przez pierwsze dni suplementacji; wysokie ciśnienie, tachykardia, wkurw znikąd.

Jeśli chodzi o środek który będzie działał podobnie, ale wyrządzi mniejsze skutki uboczne (jednocześnie dając gorsze efekty) to polecę salbutamol.

Ewentualnie można też próbować połączenie DMAA z johimbiną (ten pierwszy mocno stimuje) ale osobiście po dłuższym stosowaniu tego combo miałem już nieprzyjemnie w głowie.

All in all nie oczekuj, że te środki zrobią za Ciebie całą robotę. Bez treningów i trzymania michy możesz co najwyżej się odchudzać na "głodówce"

Mam za sobą już parę cykli redukcyjnych, więc możesz śmiało pytać


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Ratchet - 24.08.2023

A ja ze swej strony nie polecam żadnych chemicznych wspomagaczy. Z redukcjami mam odczynienia od prawie 20 lat. Sam na sobie przetestowałem wiele dróg na skróty i nie polecam. Oczywiście, efekty były, ale co z tego jak bilans strat/zysków był ujemny. 

Najlepsza metoda to porostu zbilansowana dieta i praca nad sobą. Wiem, to trudne, czasami wydaje się że niewykonalne. Ale można osiągnąć sukces.

Dlatego pozwolę sobie przedstawić tezę, najgorszy narkotyk z którym ciężko wygrać to... żarcie Smile


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Mrs.Darkness - 26.08.2023

Ja zrzuciłam z 10 kg wystarczy jeść mniej ćwiczenia diety nawet nie trzymie jem to na co mam ochotę tylko w małych ilościach


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Twilight Sparkle - 26.08.2023

@"Mrs.Darkness" a można dokładniej? Bo widzisz jak jem to na co mam ochotę "w małych ilościach" to niestety grubnę xDDDD


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - PIXA - 26.08.2023

@"Twilight Sparkle" 
" jem wszystko w małych ilościach" 
czyli tłumacze 
" wpierdalam co chce przegryzając stimem"  Podobno kultowa
kg od razu w dół


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - kot_kreskowy - 26.08.2023

(17.08.2023, 18:19)Kajabuza napisał(a): gdzie tak jak pisałem od urodzenia ważę 85 plus. 

Od urodzenia powiadasz?

A to ciekawe, bo wszystkie strony podają informację o najcięższym urodzonym w Polsce chłopcu o wadze 7 kg.
Ktoś tu jest kłamczuszkiem.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Twilight Sparkle - 26.08.2023

Kolega musiał być POTĘŻNYM bobasem. Pani matka pewnie do tej pory dochodzi do zdrowia ;___:


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - kot_kreskowy - 26.08.2023

Kajabuza 
"No co kurwa, od urodzenia ważę 85+"😎

[Obrazek: 612e564c070ffa8cbc7781aa07ab2726-product-lightbox.jpg]