Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kartki nasaczone - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Kartki nasaczone (/showthread.php?tid=2668)

Strony: 1 2


RE: Kartki nasaczone - fiodor - 10.09.2023

malyzk nabijasz posty czy WTF ? Przecież to sklep z tego forum... nie rozumiem Podobno kultowa


RE: Kartki nasaczone - Lady Giwera - 10.09.2023

malyzk dobry z ciebie ziomek, skoro pamiętasz o "bladych twarzach" (niestety wiem jak jest kiedy brakuje fotonów), to się ceni. Dobro wraca. W Twojej potrzebie polecam od ducha nie tylko z uwagi na wysoką jakość produktów, ale  i na czas realizacji oraz ceny.  Duch to stosunkowo nowy Vendor na tym forum, który wychodzi frontem do klienta i  daje się poznać z najlepszej strony (doświadczyłam wielokrotnie w przeciągu ostatnich miesięcy). Człowiek, który kładzie duży nacisk na jakość oraz obsługę posprzedażową.
CO WAZNE! Możesz zamówić minimum i sam przetestować bo czas realizacji jest szybszy niż internet w niektórych miejscachWink (paka leci mega szybko, więc kolejna będzie za dwa - trzy kiwnięcia ogonem).
Powodzenia kolego Smile
Niech moc będzie z Tobą Smile


RE: Kartki nasaczone - malyzk - 13.09.2023

Wiesz ktoś pamiętał o mnie wiec i ja nie zapominam o ludziach którzy sa po tamtej stronie , napisałem do Ducha czekam na odp ale jeśli każdy chwali to mam nadzieje ze dobrze trafiłem Smile  pozdrawiam Lady Smile


RE: Kartki nasaczone - Lady Giwera - 13.09.2023

malyzk i o to chodzi Smile za murem  jest smtno, taka lojalka jest bezcenna. Daj znać jak chłopaki odpiszą na list w odpowiednim dziale u duch - a. 
Twoja informacja zwrotna może się komuś przydać. 
Pozdro


RE: Kartki nasaczone - malyzk - 14.09.2023

(13.09.2023, 09:21)Lady Giwera napisał(a): malyzk i o to chodzi Smile za murem  jest smtno, taka lojalka jest bezcenna. Daj znać jak chłopaki odpiszą na list w odpowiednim dziale u duch - a. 
Twoja informacja zwrotna może się komuś przydać. 
Pozdro

Okej dam znac napewno . A jeszcze jedno mam pytanko co założyć żeby zamienić zł na bit coin bo nie w temacie jestem jak by ktoś mógł wytłumaczyć co i jak bym był wdzięczny 😊 pozdrawiam


RE: Kartki nasaczone - Lady Giwera - 14.09.2023

malyzk najszybciej napisz do duch pewnie ma gotowa instrukcję. U nas takie rzeczy robi partner, nie mam go akurat obok, ale wywołamy C84S (pewnie jeszcze dziś będzie na forum, w domu na bank Smile . Kiedyś tłumaczył mi to horsii, ale nie robiłam finalnie osobiście, wiec nadal nie wiem. Sadzę, ze kot_kreskowy też wie a to ostoja spokoju więc może wyjaśni tutaj łopatologicznie to i mi się przyda do buszka bo po weekendzie planuje. 
Wszyscy święci wywołani, powinno być dobrze. 
Jeśli nie będzie, napiszę do chłopaków. 
Pozdro Smile


RE: Kartki nasaczone - kot_kreskowy - 14.09.2023

(14.09.2023, 10:55)malyzk napisał(a): Okej dam znac napewno . A jeszcze jedno mam pytanko co założyć żeby zamienić zł na bit coin bo nie w temacie jestem jak by ktoś mógł wytłumaczyć co i jak bym był wdzięczny 😊 pozdrawiam


Jeśli małe zamówienia to obojętnie jaki kantor online. Choćby i bitcoin.pl

Natomiast jeśli baaardzo dużo ćpasz i masz duże potrzeby, to bitomat chyba najlepiej, w sensie bezpieczeństwa.
Ponadto tu masz cały dział co i jak:
https://dopal.org/showthread.php?tid=331


RE: Kartki nasaczone - malyzk - 03.11.2023

(10.09.2023, 15:20)duch napisał(a): Siema, mam takie kartki

Siema odezwij się na priv bo pisze i nie ma odzewu


RE: Kartki nasaczone - SztywnyMisza - 03.11.2023

malyzk masz ten sklep w partnerskich klikasz na baner przekierowuje cie na sklep i masz tam kartki składasz zamówienie i tyle lub jak masz jakieś pytania to na stronie sklepu masz jego maila piszesz w temp.pm wiadomość lub privnote.com i wysylasz mu wiadomość na maila tyle w tym filozofii lub  na aplikacji session piszesz do niego on jest cały czas więc odpowiedź dostajesz w jakieś 10 min max


RE: Kartki nasaczone - malyzk - 11.12.2023

Witam wszystkich ! Polecam duch ! Bardzo dobre produkty oraz vendor z którym możesz normalnie sie dogadać ! Zawsze dostawy na czas z których każdy jest bardzo zadowolony . Jakość produktów bardzo wysoka ! Polecam