Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Jureczeg - 26.09.2023

Dostalem sampla i mam maly problem. W samarze feta jest jakby lekko wilgotna(?), nie pył w skrócie i troche się lepi. I pytanie czy mozna leciec z taką czy jednak lepiej ją przesuszyć (i przy okazji jak to zrobić). Oraz jaka dawka na pierwszy raz, +- 50mg bedzie w porzadku, tak aby nie wyjebalo z butow i aby dalo sie jakkolwiek zasnac, czy tez mozna zarzucic troche wiecej


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - ProducentRC - 26.09.2023

Jureczeg lepiej wysyp wdzystko na talerz ceramiczny i pozniej wszystko ladnie rozgniec, u nas mowi na to sie "szpachlowanie" bo po calej powierzchni (blatu) rozieramy fete, pozniej sie fete tasuje jak talie kart, nastepnie dajemy jej troche odpoczać zeby sie wzglednie osuszyla z % ilosci wilgoci ktorą musi posiadac zeby mogla jak najdluzej byc w jak najwiekszym % akywna. 80-100mg powinno pokazac juz pazur


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Serwuseus - 26.09.2023

Ta sama sytuacja co kolega wyżej. Gotowy pizgnąć zaskoczylem się że jednak nie dam rady. No coż, narazie pozostaje oral - smakuje fajnie
Trzeba poszpachlowac.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 26.09.2023

Jureczeg  Rób tak jak napisał ProducentRC , dotałeś paste fety od duch , wysyp na kartke, kartą rozetrzyj na kartce , tak jakbyś szpachlą rozprowadzał zaprawę murarską, odczekaj z 2h, jak lekko podeschnie, ponów czynnosć.

Póżniej zamiast tynku, otrzymasz fu o bardzo wysokiej czystości i aktywnosci, jak testowałeś polszczyzne z ulicy, to możesz być w pozytywnym szoku. Smile


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - ProducentRC - 26.09.2023

Czeslawo prawda, wczesniej mialem tylko stycznosc z "pastą" jednak wiem jak doprowadzic ją do odpowiedniej formy zeby dala sie wciagac, tą "suchą" fete wraz z innymi samplami dostane dopiero w nowej formie fety "podobno suchej" chociaZ nawet jak lekko bedzie wilgotna to z wariatami i wariatkami z okolicy poradzimy sobie😁


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - daberhere - 26.09.2023

Gołąb od duch  wylądował do nepka dobrane 10 ścierwa (miejskie nazewnictwo u mnie) wszystko ponad górkę na wadze,gratis piguły.Taki czas dostawy i kontakt tylko u ducha.Amf robi na razie 2 pasy po przerobieniu większej ilości wrzucę konkretniejszą recenzje.Robi,nie syf jak u mnie w mieście.I po testowaniu odczynnikami z protestkit eu wszystko się zgadza.pzdr dorzucam pic tematu

[Obrazek: IMG-20230926-174710.jpg]


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 26.09.2023

ProducentRC  Dobrze gadasz.  Smile Tylko terzba ciśnienie trzymać, bo są osoby, u których cierpliwość to rzecz abstrakcyja,  Jednak nagroda będzie taka, że 80- 100mg  daje charakterystycznego kopa, a kto nieciepliwy to zje naraz 0,5g lub więcej i efekt będzie taki, że napisze "dupy nie urywa" no nie urywa jak się tak postępuje  Wink

Apeluję - cieprliwość popłaca. Podsuyszyć i dopiero testować. 

daberhere  Dobry zestaw, jak będziesz trzymał sie tego co min. napisał ProducentRC , to będziesz miał okazję na testy bardzo aktywnej fety, a nie tynku, żarówy, strychniny w ilości, że szczury na kilometr omiają. ... a ludzie nie.

Smacznego, a raczej nabardziej pasuje dobrej inhalacji.  Tongue


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Nygus_1989 - 27.09.2023

Orzeł wylądował, a wiec tak powiem szczerze zapach i działanie jest takie jakie powinno być, porostu dobra krajówka.  Shy
Od pasty mocniejsze, wiadomo cena czyni cuda ,no i nie ma problemu żeby w noska sobie przylutować sniffa Podobno kultowa 
Moim zdaniem z czystym sumieniem mogę polecić zakup tej amfetaminy, naprawdę warto jeśli ktoś lubi takie smakołyki  Cool  
Dzięki duch  Rolleyes


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Merry - 27.09.2023

Nygus_1989 cos więcej? Czy amfa jest sucha ? Jakie dawkowanie ?


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Inferno - 27.09.2023

Merry ja jakoś w południe będę zaczynał testować, więc późnym wieczorem napiszę porządną recenzję.