Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. (/showthread.php?tid=2771)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - kot_kreskowy - 05.10.2023

Sniff - rurka
Oral - kapsułki, łyżeczka
PR - strzykawka z wężykiem



(04.10.2023, 20:20)Szaryno123 napisał(a): Twilight Sparkle  No w żyłę ani w dupe nie wale tematu bez przesady, szanujmy się


Ostatnio większość tematu przerabiam pupunią i zaobserwowałem ciekawą zależność. Otóż zwały mam albo bardzo minimalne, albo nie mam ich wcale.
Do tego fazy przeżywam o wiele intensywniej.
Podając temat tą obrzydliwą Twoim zdaniem metodą omijam większość układu pokarmowego, gardło, nos, zatoki oraz zapewne inne organy, więc nie wiem kto tu się bardziej szanuje, ja czy Ty...😎

Na iv jeszcze nie dorosłem bo nie mam mózgu. Gdybym go miał, to z pewnością pierdoliłbym te sniffy czy orale i bawiłbym się instalacją, która zapewnia pełne spektrum doznań. 
Niestety z tym co obecnie mam w głowie, pogrążyłbym się całkowicie bo nie mam po prostu takich kompetencji by móc się tak bawić.


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Martin - 05.10.2023

Dojapnie tylko i wyłącznie kapsułki żelatynowe polecam każdemu znacznie podnoszą komfort życia, do walenia po nosie mam jedną już pożółknientą zwije z dyszki, pr. no to strzykawka 20ml, do wapo tu zależy do czego bo do bucha mam wporyzator xmax starry 3.0 fajny sprzęcik a do reszty używam meth pipe.


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - wwojtuss - 05.10.2023

Martin  nie wal z dychy bo bedzie bida Podobno kultowa 

od siebie polece NAJBARDZIEJ BUDZETOWA + WIELORAZOWA + DEZYNFEKOWALNA + w ogole zajebista rurke ?

przeciac dlugopis bic (na dole pic) na pol nozem do chleba i przypalic zapalniczka leciutko tam gdzie sie cielo i macie dwie super rurki!!! kurwa az dwie!!!! 




[Obrazek: obraz-2023-10-05-174734386.png]


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Martin - 05.10.2023

Ja pierdole przesądy i z tej dychy wale między innymi na przekór osobom które zwracają na takie pierdoły uwagę. Co do dezynfekowania ta dyszka spędziła ze mną tyle czasu że nic poza mną się na niej nie znajduje a sama jest jak sprężynka i zwija się automatycznie. Tak się do niej już przyzwycaiłem że jak ostatnio waliłem w terenie to zapomniałem jak zwija kręćić xD


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Twilight Sparkle - 05.10.2023

kot_kreskowy z rurką? Wygodniej taką niż normalną?


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - wwojtuss - 05.10.2023

Seds zaplusowales post ktory cytuje moj post, ten z rurka z dlugopisu jest moj xD


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - PUDZILLA - 05.10.2023

spoko opcją są również liquidy do epapierosów, mam przyjemność własnie taki smouczyć. wygoda, lufki nie pękają, nabijać nie trzeba, tolerka rośnie tak samo.


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - kot_kreskowy - 05.10.2023

(05.10.2023, 19:46)Twilight Sparkle napisał(a): kot_kreskowy z rurką? Wygodniej taką niż normalną?


No kurwa😎 

Głębiej zapodaję temat nie musząc się pierdolić ze strzykawką. Mam taki silikonowy wężyk 20cm - sztos👍
Jest mięciutki co daje komfort w użytkowaniu😀

Myślałem też nad zakupem czegoś takiego:
https://arena.pl/oferta/strzykawka-do-lubrykantow-dozownik-zelu-intymnego-52426206?gad=1&gclid=CjwKCAjwvfmoBhAwEiwAG2tqzIJcmKu3L6GvngpIbEkK24qOXVJuhzpFs4HglCPYHRlL-1WEdEgyARoCPrkQAvD_BwE


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Lifeisbrutal - 06.10.2023

Początki to było siano później zaczął przeszkadzać mi zapach 100 zł od klefa, poczytałem jakie skutki może mieć na zdrowie i przestałem. Następnie nastąpiła era słomek plastikowych, papierowych. Z tej ery weszły rurki z długopisów. A aktualnie zatrzymałem się na karteczkach papierowych, czasem słomka 
Oral to kapsułki żelatynowe, kieliszek
Jaranie to lufa


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - swo002 - 06.10.2023

(05.10.2023, 16:47)wwojtuss napisał(a): Martin  nie wal z dychy bo bedzie bida Podobno kultowa 

od siebie polece NAJBARDZIEJ BUDZETOWA + WIELORAZOWA + DEZYNFEKOWALNA + w ogole zajebista rurke ?

przeciac dlugopis bic (na dole pic) na pol nozem do chleba i przypalic zapalniczka leciutko tam gdzie sie cielo i macie dwie super rurki!!! kurwa az dwie!!!! 




[Obrazek: obraz-2023-10-05-174734386.png]

Długo już korzystam z tych długopisów, świetna opcja na sniffer,polecam