Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nadchodzący ban 3cmc w NL - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Nadchodzący ban 3cmc w NL (/showthread.php?tid=29)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - dimiliki - 11.04.2022

Polak potrafi Big Grin


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - ProducentRC - 25.04.2022

Zacznie się produkcja w naszym kraju już dziś są ludzie którzy u nas robią na masową skalę 3cmc 4cmc więc nie ma się czego obawiać, cena też nie powinna być znacząco wyższa bo cena takiej syntezy jest bardzo tania i szybka w miarę


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - Mariusz Sanitariusz - 25.04.2022

Szkoda ze 4mmc nie wróci do łask Sad


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - ProducentRC - 25.04.2022

(25.04.2022, 07:40)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Szkoda ze 4mmc nie wróci do łask Sad

Tylko dark zostaje, zajebiste 4mmc miałem okazję walić z marketu od angielskiego sprzedawcy cena nie mała bo 5g kosztowało 50£ ale to nie dużo, tylko wtedy ziomek sobie zamawiał 100g 3cmc więc może dlatego cena trochę niższa niż jak by się kupowało tylko 5g, ale nawet 70£ bym dał za piątkę mefa takiego jak tamtego żeby poczuć tą magię której ciężko uświadczyć po innych substancjach.


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - inspiron - 25.04.2022

I tak beda w NL produkowac klefedrona i tak beda Big Grin
Tez bym zjadł dobrego mefedrona Sad


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - kaziu86 - 25.04.2022

(25.04.2022, 07:23)ProducentRC napisał(a): Zacznie się produkcja w naszym kraju już dziś są ludzie którzy u nas robią na masową skalę 3cmc 4cmc więc nie ma się czego obawiać, cena też nie powinna być znacząco wyższa bo cena takiej syntezy jest bardzo tania i szybka w miarę

mam nadzieje ze masz racje piwko dla niego  Heart Heart Tongue


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - ProducentRC - 25.04.2022

(25.04.2022, 15:18)kaziu86 napisał(a): mam nadzieje ze masz racje piwko dla niego  Heart Heart Tongue

Wołał bym bo bombkę z 3mmc z 0.6g Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - DŻUMA - 01.05.2022

ProducentRC

600mg 3mmc?
Toż to pewnie nawet nie dałoby się rady dupala z krzesła podnieść Smile
No może ewentualnie jakieś czołganko po dywanie.

Odnosząc się bezpośrednio do tematu, zaobserwowałam dwie rzeczy:

- Holendrzy mają lepszy dostęp do RC, emek, fety, kety itd. ale i tak koniec końców wybierają zioło Smile Z resztą wydaje mi się, że ta ćpuńska część holenderskiego społeczeństwa nie wykazywała się nigdy aż tak ogromnym zainteresowaniem ercekami, co np. my, Polacy.

- Bany banami, ale rynek będzie kręcił się dalej, mimo rosnących ilości łapanych vendorów.

Nie zauważyliście ostatnio, że od ponad pół roku znacznie przybywa tzw. "udanych akcji polskiej policji" ?

U mnie w mieście na majówkę ruszyła akcja "Zakupy kontrolowane", mająca na celu zdemaskowanie jak największej liczby dilerów, pośredników, konsumentów...
Chyba, że to tylko straszak, ale wątpię.

Oczywiście moje wnioski mogą okazać się błędne, za co z całego serca mam w zwyczaju nie przepraszać.


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - inspiron - 02.05.2022

(01.05.2022, 23:58)DŻUMA napisał(a): ProducentRC

600mg 3mmc?
Toż to pewnie nawet nie dałoby się rady dupala z krzesła podnieść Smile
No może ewentualnie jakieś czołganko po dywanie.

Odnosząc się bezpośrednio do tematu, zaobserwowałam dwie rzeczy:

- Holendrzy mają lepszy dostęp do RC, emek, fety, kety itd. ale i tak koniec końców wybierają zioło Smile Z resztą wydaje mi się, że ta ćpuńska część holenderskiego społeczeństwa nie wykazywała się nigdy aż tak ogromnym zainteresowaniem ercekami, co np. my, Polacy.

- Bany banami, ale rynek będzie kręcił się dalej, mimo rosnących ilości łapanych vendorów.

Nie zauważyliście ostatnio, że od ponad pół roku znacznie przybywa tzw. "udanych akcji polskiej policji" ?

U mnie w mieście na majówkę ruszyła akcja "Zakupy kontrolowane", mająca na celu zdemaskowanie jak największej liczby dilerów, pośredników, konsumentów...
Chyba, że to tylko straszak, ale wątpię.

Oczywiście moje wnioski mogą okazać się błędne, za co z całego serca mam w zwyczaju nie przepraszać.
holendry maja wbite na fete czy klefa bo maja tani koksik Big Grin


RE: Nadchodzący ban 3cmc w NL - ProducentRC - 02.05.2022

DŻUMA  0.6g ja to wrzucam na dobry początek w bombce Podobno kultowa Podobno kultowa
A co do klefedronu w NL to zwyczajnie dla Holendrów wziąć sztukę koksu jest porównywalne jak u nas wzięcie sztuki kryształu od dillera za 5 dych