Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara (/showthread.php?tid=306)

Strony: 1 2 3


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - dimiliki - 23.04.2022

ja polecam zrobić sobie samemu tytoń najlepiej fermentować w miodzie i alkoholu oczywiście wcześniej wypłukać 2 razy odżyłować pociąć dopiero przejść do fermentacji można samemu uzyskać zajebiste smaki i aromaty fermentacja nawet przez 5 tyg im dłużej tym lepiej temperatura od 40 do 55 stopni pod koniec w zależności od odmiany preferuje jasne odmiany są delikatniejsze wilgotności nie pamiętam musiał bym doczytać


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - KiszczaK - 29.04.2022

Najlepsze są davidoff bo była promka na nie, jakieś 4-5 miesięcy temu. kosztowały taniej niż inne,dlatego je kupowałem i do dzisiejszego dnia palę tę szlugi.


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - inspiron - 29.04.2022

rzucic najlepiej pety w huj odrazu lepsze samopoczucie
nie pale ale bym zajarał Podobno kultowa


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Mocno Kryształowy - 24.05.2022

[Obrazek: IMG-20220524-142506.jpg]

Od około roku tylko niebieski Camel. Jakość ok


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Zenez - 24.05.2022

Suszone thc xd to mój tyton


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Kajabuza - 31.05.2022

Red&White Podobno kultowa

Kiedyś to były fajki teraz nie ma fajek. Wszystko wg mnie smakuje podobnie, nie to co kiedyś gdzie taki "fajrant" miał smak Big Grin

Najlepiej kupić kilogram ciemnego tytoniu na czarnym rynku Podobno kultowa Raz się skusiłem myślę "mocniejszy" będzie. Po buchu dusiło. Wsypałem do słoika trochę i wybełtałem w wodzie to woda się zrobiła jak chai. Uj wie czy to w smole maczali czy co. Katastrofa Podobno kultowa


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - wwojtuss - 31.05.2022

przed tym jak przerzucilem sie na glo, to same marlborasy/camele, innego szluga nie potrafilem zapalic bo mialem odruch wymiotny po odpaleniu


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - KACPER - 31.05.2022

ja kupuje 1kg tytoniu na mecie za 100pln i starcza i starcza tyton jasniutki, wloskowaty cos jak ala chesterfield, co najlepsze nie smierdzi. Choc wiem ze zdarzaja sie i wpadki niezalezne od sprzedajacego


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Mocno Kryształowy - 31.05.2022

Mi akurat taki tytoń od rolnika na kilogramy nie podchodzi... Oczywiście różne się trafiają, raz lepszy raz gorszy ... Ale dla mnie to nie ma nic wspólnego z dobrym papierosem. Oczywiście jak ktoś pali mega dużo to jest oszczędność i to duża... Jak ktoś poczęstuje to zapalę, ale dla siebie bym takiego nie kupił


RE: Tytoń/Papierosy/Cygaretki/Cygara - Polono - 31.05.2022

(22.04.2022, 14:55)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Wogóle kiedyś papierosy byly lepsze, chesterfieldy sie zjebały kieidys sie tak fajnie szybko paliły też je lubilem .. dalbym50zloty za paczkę z tamtych czasów Big Grin

Polecam winston cygaretki jagodowe,tak na teeraz zeby offtopu nie b yło

Teraz tez z camela sa cygaretki bodajze jablkowo mietowe