Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duchowość a Dragi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Duchowość a Dragi (/showthread.php?tid=3182)

Strony: 1 2 3


RE: Duchowość a Dragi - WOLF GANG - 07.01.2024

Katoryzacja narkotyków jako źle przez rządzących to tylko ich wymysly.  Do jednego worka ,narkotyki, są wrzucane także substancje które tak naprawdę nam nie szkodzą a wręcz przeciwnie pozwalają nam się rozwijać i ewoluować....


RE: Duchowość a Dragi - GlasshanD - 09.01.2024

Jestem oświecony mocno uduchowiony nie przez dragi ,a zdrowy dystans mam do życia do niczego z bestią sie nie spinam w szczególności gdy mi to nie szkodzi
Wyjebane mam na te z dupy opinie jak stad do najdalszch zakątków wszechświata tyle ode mnie w tych sprawach 

Malo tego to dodam że czuje sie w zyciu spelniony ,kompletny ,wszelaki lans jest mi obcy nie mam kompleksów temat mi  riwnie obcy jak wszystko powyzej takze mam wszystko pod kontrolą żyje że spokojną głową  yo !


RE: Duchowość a Dragi - Supernova - 09.01.2024

Tak czy siak lepiej medytować to rozwój duchowy prowadzi nas ku lepszemu zdrowiu i nie tylko


RE: Duchowość a Dragi - hidden - 09.01.2024

niejedna poludniowo-amerykanska religia opiera sie na changach czy innych narkotykach i po dzis dzien jest to praktykowane, nikt za nikim nie biega z palami i wszyscy jakos zyja w zgodzie.
niektorzy dredziarze potrafili na jaraniu trawy i nie myciu sie stworzyc religie a te same obrzedy po drugiej stronie globu sa karane wiezieniem xd


RE: Duchowość a Dragi - Lifeisbrutal - 13.01.2024

Złapał mnie dołek i tak sobie dzisiaj czytałem różnych fragmentów książek co w dużej mierze odnosiły się do mojego życia było to pisane dosadnie ale z takim pozytywnym przekazem też do takiego stopnia, że czytałem i cieszyłem się jak pierdolnięty do telefonu xD mega uczucie to było. Ale zmierzam do czegoś innego jeśli macie jakieś dołki, depresje czy coś innego to rozmawiajcie ze sobą w myślach ( ta zaraz bedzie że mam schizofrenie bo gadam sam ze sobą stety albo niestety ciężką depreche stwierdzona) ale to nie jest gadanie na głos tylko tak w myślach słuchanie swojego głosu. Mówi się, że najlepszym przyjacielem jest pies w moim przypadku koty i to prawda są najlepszymi ale drugim przyjacielem jesteś sam właśnie ty dla siebie. To ty doskonale wiesz co czujesz, co cię boli, złości itp. I takie rozmawianie samemu ze sobą daje wiele o ile jesteście dla siebie wyrozumiali i staracie się sami siebie motywować to przynosi korzyści. Najlepiej to mówić patrząc prosto sobie w oczy w odbiciu lustra motywować się do działania a czasem i oszukać mózg swój słodząc sobie do porzygu. Z tym oszukiwaniem chodzi mi o to że nie wszystko idzie odbudować od razu tym bardziej szkody które wyrządziło ćpanie, fałszywe mordy itp. Dzisiaj wbrew pozorą dużo czułem szczęścia od środka i tylko od środka. Patrząc w lustro zobaczyłem grymaz swojej twarzy i te smutne oczka.. W oczach widać najbardziej smutek jak i radość. Starajcie się nie być katami samymi dla siebie nie wyzywajcie się od najgorszych itp tak jak ja to potrafie robić kurwy i tak dalej lecą. Przykład jest
 Yalasek on jest silny psychicznie co kg alfy i hexu to potwieradzają a wiecie dlaczego jest szczęśliwy fakt ma ego wyjebane w kosmos ale to nie o to chodzi. On po prostu wierzy w siebie i kocha sam siebie. A to najpiękniejszy dowód jaki możecie sobie samemu dać.
Zatem KOCHAJCIE SIĘ PO PROSTU


RE: Duchowość a Dragi - LOBO - 13.01.2024




RE: Duchowość a Dragi - dzwudziesty - 13.01.2024

Polecam jak dowiecie wrzucić kiedyś nbome 25b bądź 600mg LSD. Bardzo mocne, duchowe doświadczenie.


RE: Duchowość a Dragi - Lifeisbrutal - 13.01.2024

dzwudziesty W moim przypadku raczej to nie przejdzie bo złapie schize i bad trip gwarantowany


RE: Duchowość a Dragi - Twilight Sparkle - 13.01.2024

hidden jak w ten sposób spojrzeć to nawet chrześcijanie mają wino.


RE: Duchowość a Dragi - Yalasek - 14.01.2024

Yala czesze już od lat brachu seta