Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lemon Haze - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Lemon Haze - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3216)

Strony: 1 2 3


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Dziczek - 21.05.2024

(21.04.2024, 12:37)Diabeuu666 napisał(a): Faza indics że wbija w fotel czy produktywna jest , motywacja , energia czyli sativka przewaza?

Sativa  Smile i to bardzo dobra jakościowo


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.05.2024

Lemon Haze jedno z lepszych jakie jarałem, jedna kipa i jest chillout TOTAL.
 Nie ma typowego upierdolenia, że najarasz mordę i nyny aaa nic z tego nic z tych rzeczy.

 Napływa cię pozwytywna energia taka chęć na coś, zajebista sprawa taki lemon przy jakimś grillu. 

Wszystko smakuje dwa razy bardziej, śmiechawa w formie glupawki dopisuje bardzo długo od przyjęciu bucha i stopniowo maleje aż do zajebania kolejnego. Nic nie gryzie w gardło pod tym względem jest to perfect zioło. Jeśli ktoś jest fanatykiem zioła to gorąco polecam. Stawiając wybór na Lemona będzie to twój strzał w 10! Zjarałem trzy kipy i zabawa była przednia  Cool


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Benito - 29.05.2024

Nie lubię kłamać, a tym bardziej nie lubię chujowego bucha. Na szczęście tutaj nie będę ani kłamać, ani mówić o chujowym jaraniu.
Jako osoba doświadczona we wszelkich próbach wielu wyrobów z tej wspaniałej rośliny, wynalazków typu hhc, thcp, legalne shoty konopne działające itp. mogę powiedzieć o tej odmianie to, że jest naprawdę mocno energetyczna, poprawiająca nastrój, ma nawet lekkie działanie anksjolityczne.
A wygląd jaki te kwiatostany prezentują? Myślę że połowa palaczy w PL nie widziała takich szych.
Jak ktoś jara zanim wstanie aż do końca dnia to jest to myślę, że idealna odmiana na dzień. Rzadko gdy paliłem codziennie mogłem dobrać dobre odmiany.
Nie odmóżdża jak niektóre sativy ani nie jest za słabe. To jest tak dobrym pomocnikiem że nie myślę się z nim rozstawać.
A jaki dym przyjemny 🥰 Jeszcze bym mógł wymieniać te zalety ale już wystarczy. 

Najważniejsze to, że to zioło nadaje się do jakichś spacerów, rozmów, fajnych rozkmin w większej ilości. Aktywniejszej formy spędzania czasu niż jebniecie się z bongiem przed tv i w połowie filmu zorientować się że on w ogóle trwa.
Dobre jaranie jak ktoś ma jakieś wałki we łbie po jaraniu i wkrętki.


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 30.05.2024

Benito masz zdj tego buszkaBig Grin?


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Benito - 31.05.2024

ZmiataZplanszy już daję 😆 30 minut myślałem jak to zrobić i z 20 szyszek porwałem na kawałki 😅 Oto finałowy efekt, najlepsze z najlepszych ujęć
[Obrazek: chuj.jpg]


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - jamaj23 - 31.05.2024

[Obrazek: LH1.jpg]
[Obrazek: LH2.jpg]
[Obrazek: LH3.jpg]
[Obrazek: LH4.jpg]
[Obrazek: LH6.jpg]
[Obrazek: LH7.jpg]

To jest Lemon Haze zamówiony około 3-4tyg temu. Cena jak za taką jakość palenie jest śmiesznie niska. W działaniu jest to mocna sativa. LH od Ducha przebija chyba wszystko co jest obecnie dostępne w aptece jako medyczna marihuana. Chociaż mam z tym paleniem pewnie problem... Skąd wziąć luźne 6-7K PLN na Lemona? xD


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 01.06.2024

Gimbaza u mnie jest więc wstawiam foty tak jak miałem bo sam nie umiem [Obrazek: drug2.png] Więc na razie foty a jak przetestuje to napisze [Obrazek: tongue.png] Teraz odpoczywam trochę więcej [Obrazek: tongue.png]  
[Obrazek: Lemon.jpg]


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - duch - 02.06.2024

Ferdzio Kiepski

Młodszy Chorąży


siemanko ferdek, cos ty to kurwa rysowal kredkami Smile


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 03.06.2024

duch Duszku wiesz jak jest Podobno kultowa Weź mnie nie wpędzaj w zakłopotanie Big Grin
Jestem boomer taki że nie wstawiam zdjęć bo nie potrafię Tongue Aaale\
skoro Tongue Duch poprosił to musiałem lokalną młodzież zapraszać żeby mi to wstawili pousuwali dane itp

Buszek spalony leciutko Tongue Pochodziłem trochę po wiosce i się jarało z róźnymi Tongue Ppowiem taK! No mało kto widział takie fajne topy
niektórzy nawet spekulowali że to jest właśnie APTECZNIAK~! Działanie jest tak  dobre, mocne a zarazem nie przybijające do snu! REwelecja Podobno kultowa
Gramem to spokojnie kilka osób zjarasz. Faza jest energetyczna Tongue Dodaje do rozmów dużo nowego Podobno kultowa niektórych rzeczy nie zapomnę

Zajebiste! Kontakt  z otoczeniem cały czas jest ale to otoczenie jest tak inne że nawet tego nie opiszę słowami Podobno kultowa


RE: Lemon Haze - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 03.06.2024

Ja nigdy za indicami nie przepadałem, za tym przypierdoleniem do gleby czy fotela i rozkminy z kosmosu. od tego mam LSD, grzybki itp
A w Weed właśnie kocham tą energię, motywację do robienia czegoś, fajne pomysły i rozkminki ale takie szybkie,. energetyczne a nie powwwooolllnneee i wpadasz w otchłań kurwa myśli i dochodzisz do konsensus chuj wie czego az prawie orgazmu dostajesz a na drugi dzień albo nic z tego nie pamiętasz albo pamiętasz ale jest to jakies takie płytkie, nie istotne. 
Pierdole.
Weed to tylko Sativka dla mnie.
Psychodela,. rozkminy grube , coś zmieniające, dające, i zostające na stałe to LSD itp

Dlatego to pisze, bo czytając opinie... stwierdzam że to zioło właśnie jest tym czego mi potrzeba Smile dzieki wszystkim za recki..fajnie to można sobie poskładać i wyciągnac jednoznaczną opinię 👌🏼🤘🏻
Biere TO! Smile
Ps. A co do reszty to tylko moje zdanie i pisze to co mam w głowie i co wiem i to co uważam..
Każdy może miec inne zdanie. Szanuję wasze choć wcale nie musze się z nim zgadzać. Więc proszę też.... Szanuj moje zdanie.
Pozdrawiam wariaty 🤘🏻😈🤘🏻
duch 

😱