Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? (/showthread.php?tid=3261)

Strony: 1 2 3


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Szufelka - 22.01.2024

Dziekuje za wszystkie pomocne rady ! 
kot_kreskowy  Czytajac wiekszosc opini o Escobarowym Heniu mysle ze jestem gotow na eksperyment.


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - kot_kreskowy - 23.01.2024

Spoko.
Przy analog hexenie, dawki zmniejsz o 25-30% chyba ze lubisz mocne wejscie


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Biały Miś - 23.01.2024

Ewidentnie coś jest nie tak, gdy zażywasz i zdąży Ci się, że akurat poleci aż do gardła to czy kartań Ci puchnie? Albo swędzi ? Ja tak mam np po apihp... Bombka spoko, sniff spoko ale jak sypnie dalej to czuje jak mi zwęża drogi oddechowe z kurewskim swędzeniem od wewnątrz. Spływ jednak tego nie powoduje 🤷🤷


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Szufelka - 23.01.2024

(23.01.2024, 05:12)Biały Miś napisał(a): Ewidentnie coś jest nie tak, gdy zażywasz i zdąży Ci się, że akurat poleci aż do gardła to czy kartań Ci puchnie? Albo swędzi ? Ja tak mam np po apihp... Bombka spoko, sniff spoko ale jak sypnie dalej to czuje jak mi zwęża drogi oddechowe z kurewskim swędzeniem od wewnątrz. Spływ jednak tego nie powoduje 🤷🤷
Nie, tego problemu akurat nie miewam. W moim przypadku chodzi o organizm (CHYBA), nie przepadający za NEPem lub ktoryms z jego prekursorów. Tak czy owak, NEPa odpuszczam


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - DissoEnjoyer - 23.01.2024

Nie odkryję hammeryki mówiąc, że rc to nieprzebadane środki, więc z osobliwymi reakcjami organizmu trzeba się liczyć. Jeżeli sprawa dotyczy tylko mdłości to:

1. Spróbuj inny środek podobny do NEP'a (hex-en chociażby)
2. Spróbuj połączyć z jakimś środkiem na mdłości, imbir np.

NEP jest fajny, ale szkoda choćby dyskomfortu ryzykować dla słabo przebadanego narkotyku gonionego jako rc. Tak czy siak - współczuje i pozdrawiam.


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Martin - 23.01.2024

Tylko przy nepie masz takie objawy? Może po prostu przydała by się przerwa od walenia.


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Szufelka - 23.01.2024

(23.01.2024, 13:53)Martin napisał(a): Tylko przy nepie masz takie objawy? Może po prostu przydała by się przerwa od walenia.
Tak, tylko po NEPie, jeszcze żadna z substancji ktore żarłem nie dzialala na mnie w ten sposob.


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - kodow - 09.02.2024

Ogólnie nep, mi ani ziomkowi co próbowaliśmy nie podszedł. Odrazu wypierdalało, mocne ciśnienie, ziomka głowa zaczeła odrazu boleć a fazy przy tym mało było.


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

kodow jak to mało fazy? Działa to podobnie do naszej polskiej fety. Też mi kiedyś nie podchodził, ale jak spróbowałem sortów kryształowych to jednak pokochałem tą substancję


RE: NEP - Nietolerancja? Przedawkowanie? - kodow - 09.02.2024

Ferdzio Kiepski w sensie skutki uboczne były bardziej dotkliwe niż faktyczna faza