Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3382)

Strony: 1 2 3


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 04.03.2024

Vapen THC 1g
Prezentuje się tak jak wyżej na zdjęciach .⏫
Najpierw się z tym namęczyłem szukając wejścia od ładowania, ale było na samym dole wystarczyło odkręcić sam spód ładuje się na kabel USB trzeba samemu się zaopatrzyć w zestawie nie ma.
Jeśli chodzi o działanie to testowały trzy osoby z różną tolerką na THC. Zaczne może od siebie ja jak to lajfik torelka zerowa pierwszy buch wszedł tak łagodnie bez nagonki myśli  , nie gryzie w gardło o ile zbyt mocno się nie zaciągniemy jeśli zajebiemy się w akcji lekko zadrapie ale bez przesady. Na mnie pen zadziałał typo antydepresyjnie taki chillout , wewnętrzny spokój itp. Ziomek nr 1 tolerka kosmiczna jara często i różnego rodzaju zioło jemu weszło delikatnie dopiero jak zajebał z 10 takich konkretnych buchów siekło go mocno narzekał tylko na chujowy smak, zapach strasznie drażniło w gardło aż momentami bełta by puścił. XD Ziomek nr 2 tolerka w stopniu średnim zaawansowana kilka buchów i miał bombe jak sto chuji też narzekał na drapanie w gardełko. Ogólnie próbowałem też mix z alko dokładnie z stockiem wchodzi gładko fajnie łączy się z tym stanem upojenia. Jeśli chodzi o gastro po kilku buchach się załącza. Nie jest to typowy upierdalacz do snu tak jak myślałem że będzie taki raczej lajtowy dla takiego lajfika jak ja czy innych co jarają mało będzie idealny dla nałogowców może być lipa więc zalecałbym całować w 2g od razu bez pierdolenia.
Jest to moja szczera recka
Ocena 6/10 😎


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - djcmc - 08.03.2024

Zamowilem Pena California Honey biały 88.7% thc... rzekomo. Przyszedl czarny, nie mialem z tym poczatkowo z tym problemu, wyczytalem na forum gdzie mozna go podlaczyc do ladowarki, co tez uczynilem, na poczatku swiecil sie na czerwono, po kilki minutach zaswiecil sie na zielono, pomyslalem ze to jest ten czas, chcialem zapalic, wciskam przycisk ale kompletnie nie da sie z tego palic, nie wydaje mi sie zebym robil cos nie tak bo to proste jak konstrukcja cepa, pytanie, czy jest mozliwe ze przyszedl mi zepsuty pen ? niby sie swieci ale kompletnie grzalka nie dziala, dzieki z gory za odpowiedz.


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 09.03.2024

(08.03.2024, 22:26)djcmc napisał(a): Zamowilem Pena California Honey biały 88.7% thc... rzekomo. Przyszedl czarny, nie mialem z tym poczatkowo z tym problemu, wyczytalem na forum gdzie mozna go podlaczyc do ladowarki, co tez uczynilem, na poczatku swiecil sie na czerwono, po kilki minutach zaswiecil sie na zielono, pomyslalem ze to jest ten czas, chcialem zapalic, wciskam przycisk ale kompletnie nie da sie z tego palic, nie wydaje mi sie zebym robil cos nie tak bo to proste jak konstrukcja cepa, pytanie, czy jest mozliwe ze przyszedl mi zepsuty pen ? niby sie swieci ale kompletnie grzalka nie dziala, dzieki z gory za odpowiedz.
Poładuj go z dobrą godzine później odłączy.
Naciśnij szybko 5 razy ten przycisk wtedy się włączy trzymasz ten przycisk raz przez dłuższą chwile zaciągasz i gotowe. Jak chcesz wyłączyć to też 5 razy klikasz szybko


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Wizir - 10.03.2024

Jaki zapach to wypuszcza


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 10.03.2024

Wizir Normalny xD wszystko zależy jaki smak weźmiesz escobar ma różne do wyboru. Ja akurat miałem honey ( czyli miód ). No to było czuć bardziej miód niż samo THC choć lekko się przebijał i ten zapach.


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Zenez - 01.07.2024

Na ile stracza mniej więcej taki pen>?


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 02.07.2024

Zenez Kwestia jak często robisz inhalacje. Jeśli jesteś nałogowym palaczem to może być to 2-3 dni. A innemu starczy np na tydzień.


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Yalasek - 10.07.2024

Bardzo ciekawie się to prezentuje Lifeisbrutal przeczytałem twoja recke, ale nie gadaj że 1g na 3 days aż stuknie, ile buchow tam wychodzi mniej więcej z tego ?


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - JokerRC - 10.07.2024

Buszel jak z lufy działanie? 🙂
Ktoś coś napiszę


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 10.07.2024

Czekam na opinie testerów i leci zamówionko.