Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lukas1985 - 15.02.2024

Twilight Sparkle  im mniejsza wartość tym mniejsza dawka jest potrzebna do uzyskania efektu. Kiedyś nawet umiałem to obliczać ale to już dawno było. A ratio DAT / SERT oznacza stosunek dopaminy do serotoniny. Im  nizszy tym mniejsza różnica między blokada dopaminy i serotoniny. 
LOBO fajnie, że wstawiasz wykresy ale patrząc po Twoich opiniach to niewiele z nich rozumiesz. Nie ma najmniejszego sensu porównywanie cmc do mmc. Mnie np w mmc odrzuca głód jaki powodują. Miałem dwa razy mefedron i rano rozumiałem czemu ludzie majątek na tym przecpywali. Ale to tylko jedna duża różnica. To tak jakby porównywać ogórek do pomidora czy psa do kota. Niby to warzywo i to niby to zwierzę i to a jednak różnica taka, że nie da się tego porównać.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - LOBO - 16.02.2024

RcBlack Lepsza opcja, z tymi naklejkami. Wczesniejsze szybko zanikaly i zamet niepotzrebny wprowadzaly ;-)


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Ferdzio Kiepski - 17.02.2024

RcBlack Fajne produkty wszystko spoko tylko mam jedno ale.. Proponowałbym jednak nie przyjmować płatności tylko przelewem a jednak zastanowić się nad płatnościami kryptowalutą, bo jest to trochę niebezpieczne
Był kilka lat temu Vendor który wpadł, nawet być może przez to, może ktoś kojarzy Mefisa

fajnie by też bylo jakbyś mial wlasne numery tel Tongue


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Mef123 - 19.02.2024

Skoro jest mefedron czy był by problem wprowadzić pentedron Smile


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 19.02.2024

Niech ktoś załóży temat o tym co mogłoby by się pojawiać w przyszłości na sklepie


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Diabeuu666 - 20.02.2024

RcBlack 
Wprowadź jakieś Benzo na sklep albo apteka np clon, Rivotril albo RC benzo jakieś, najlepiej w prochu.
Była by Bajka


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - shaqu245 - 21.02.2024

Podbijam słowa Diabła!
Benzo w prochu.
Bromazolam powder Cool


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - horsii - 21.02.2024

Mef123 nikt nie bedzie tego kupowac.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Martin - 21.02.2024

Diabeuu666 Już ten wątek jest przewidziany na propozycje. Wink


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Biały Miś - 21.02.2024

Diabeuu666 jebania się z tym w kurwę a zysk marny, nie dziwię się, że mało kto się w pudry bawi