Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 (/showthread.php?tid=3587)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Martin - 24.03.2024

Obawiam się, że kreska.


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Lifeisbrutal - 24.03.2024

Martin To akurat raczej każdemu z nas poprawia humor xD


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Martin - 24.03.2024

Lifeisbrutal Niby takie oczywiste a do tej pory tylko ja o tym wspomniałem. Big Grin


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - kurvvisko - 24.03.2024

Martin bo to właśnie było zbyt oczywiste, żeby wspominać xd


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Ferdzio Kiepski - 24.03.2024

Mi humor poprawia wszelkiego rodzaju przyroda w tym: zwierzaki, rośliny, grzyby! To coś jest stworzone DLA CZŁOWIEKA PRZEZ Boga kochani! Tongue
To wszystko co nas otacza naturalnie, co było.. To jest piękne! Heart
Kocham to zawsze dzięki temu mam dobry humor bo to jest moje otoczenie! Ja tak mieszkam NA WSI Podobno kultowa


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Lifeisbrutal - 24.03.2024

Ferdzio Kiepski ah no tak jak ja mogłem zapomieć o magicznych grzybkach, tyle co one radości dają człowiekowi to żaden narkotyk inny tyle ci nie da.


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Kapitan - 24.03.2024

Mi poprawia humor Klonazepam i Siłownia


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Ferdzio Kiepski - 24.03.2024

Kapitan w takim razie stary uwazaj żeby ci klon wkrótce tego humoru nie popsuł jak będziesz odstawiał Podobno kultowa chyba.... że nie zamierzasz odstawiać! Tongue Ale benzodiazepiny to jest zabawka jakby nie patrzeć Big Grin na krótką metę.. chwilę Bo później jak dopadnie cię: a dopadnie prędzej czy później. Odstawka.. to już nie będzie poprawka humoru a chęć do zajebania się na "skręcie". Ja to samo przeżyłem dawno temu przy odstawianiu polskiej królowej heroinki tzw. kompotu Sad Nie życzę najgorszemu wrogowi Sad Trzymaj się i uwazaj s tym benzo!!!!!!!!


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - kot_kreskowy - 24.03.2024

Kurwa serio? Kreska? Narkotyki?
Ojojoj...


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Kapitan - 24.03.2024

(24.03.2024, 20:51)Ferdzio Kiepski napisał(a): Kapitan w takim razie stary uwazaj żeby ci klon wkrótce tego humoru nie popsuł jak będziesz odstawiał Podobno kultowa chyba.... że nie zamierzasz odstawiać! Tongue Ale benzodiazepiny to jest zabawka jakby nie patrzeć Big Grin na krótką metę.. chwilę Bo później jak dopadnie cię: a dopadnie prędzej czy później. Odstawka.. to już nie będzie poprawka humoru a chęć do zajebania się na "skręcie". Ja to samo przeżyłem dawno temu przy odstawianiu polskiej królowej heroinki tzw. kompotu Sad Nie życzę najgorszemu wrogowi Sad Trzymaj się i uwazaj s tym benzo!!!!!!!!

Ja lecę cały czas na klonie codziennie Podobno kultowa