Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CALI WEED - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: CALI WEED - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3703)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - W4M4H - 08.05.2024

Powiem tak nie polecam. Jest za mocne. Ja powiem tak wszystko mówiłem że da się przeżyć i jest dobre, ale to zryło banie za bardzo. Tak naprawde to polecam. Trzeba z tym bardzo uważać żeby źle się nie skończyło. Topki twarde i ładnie pachnące. Polecam

Każdemu polecam zapalić to, ale trzeba pamiętać o ostrożności do tego produktu.


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Zkittlez - 08.05.2024

Opakowanie wskazuje , że to strain MAC 1 czyli hybryda z przewagą indica . Geny Cali przeważnie są pyszne w smaku i zapachu oczywiście o działaniu już nie trzeba tu wspominać Smile będzie trzeba spróbować Smile


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Czeslawo - 09.05.2024

Dopiero co otworzyłem pakę, a w niej to cudo:

[Obrazek: cail2.jpg]

[Obrazek: cali.jpg]

Że wygląda zajebiście to wspominać chyba nie muszę, zapach istna poezja dla zmysłów, wspaniała twarda bryła, która będzie niedługo palona, aż szkoda tego ruszać, bo prezentuje się bosko. Wink
O rezultatach jak zawsze napiszę tutaj w raporcie. 


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 13.05.2024

Co tu dużo mówić, pierwszy raz spotykam się z takim jaraniem, klasa wyżej,j niż to co dotychczas paliłem. Smak obłędny, działanie euforyczne-chillujace. Zwiększające kreatywność. Nie dusi, nie gryzie.
Topowa dycha. Myślę, że nawet lepsze niż Lemon.
[Obrazek: IMG-20240511-101857.jpg]


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 13.05.2024

to ziło to takie LSD bez  halucynacji. mega wchodzi muzka, przemyslenia, no masakra. nigdy nie palilem czegos tak zajebistego Smile))


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - LOBO - 14.05.2024

[Obrazek: IMG-20240507-193429.jpg]

Cali Weed - znany u mnie rowniez jako - "cali palić cali żryć" ;-)
Opakowanie jak widac wewnatrz zbite okolo gramowe kule, aromat bardzo ale to bardzo intensywny po otwarciu...
Po zapaleniu tym bardziej, czuc z daleka, iz cos sie dzieje w powietrzu letnim ;-)...nie da sie od tego uciec.
...ktos tu pisal ze bardzo mocne palenie, nie zgodze sie z tym, nie jest to typowy udupiacz kanapowy, czuje pobudzenie bardziej w strone robienia czegos, ale ja palac ograniczam, wiec nie pompuje w siebie megaton ilsoci siwego dymu;-) jakosc prima sort, jak mozna bylo sie spodziewac 
po produktach V...smak dobrze ktos nazwal taki "ziemisty"...niegryzacy w gardlo, przynajmniej u mnie nie zauwazam...
po sprawdzeniu na odczynnikach cannabisowych...wszystko sie zgadza, wiec nie bede wlaczal relacji z testow etc.
Zapewne jak i nowicjusze czy koneserzy nie zawioda sie na tym zielsku...Kolejne wartosciowe ziolko do wyboru z asortymentu!
Podziekowanie od kilku osob za mozliwosc testow! Pelna satysfakcja i jakosc HQ



[Obrazek: IMG-20240514-130819.jpg]

Reasumujac : Odcien "niebieskowata" z otoczka... Wszystko sie zgadza! Top produkt


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - HunterZolomon - 14.05.2024

I ja w końcu napiszę recenzję.
Jak dla mnie, to jest typowy upierdalacz. Jeśli ktoś chce naprawdę hard resetu i, ta odmiana tak na niego działa to nic lepszego do palenia nie znajdzie. 
Ja robiłem 3 podejscia:
- Fajka
- Bongo
- Waporyzator
Efekt końcowy ten sam, ale przy paleniu z bonga najlepiej mieć krzesło pod ręką Cool
W małych dawkach wręcz mikrodawkach, można by palić i palić. Zostało tego sporo, to typowo pod siebie wypracuje odpowiednią dawkę. Towar, kontakt z Vendorem, czas oczekiwania na pakunek 11/10 Big Grin


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - LOBO - 14.05.2024

duch Akuratnie powinno byc napisane... Powered by duch, made by California😎  beybe hamierykana istna


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 16.05.2024

Boże te Cali Weed jest świetne, ten smak, zapach i aromat jarania to klasa wyżej. Samo działanie mega odprężające, chillujace z dużą dozą euforii. Cena dość wysoka, ale za takie jaranie warto.


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 20.05.2024

Kiedyś paliLem ale nie od Ducha to miaaaaazga..to inny lvl MJ.
Faza jak lekki kwas jeśli chodzi o rozkminy, menatl, słuchanie muzyki o jprdl..... Maskara!!!!
Upietdala to mega kosmos.
A wiedzac jaką jakość ma duch  to aż bym się bał chyba to palić hehe.
Żartuje..... Chcę to zioło na maxa!!!!!! Nie ma lepszego !!!!!!
To jest święty GRALL!!!!!
Jedna lufa, puszczam ulubiony set Techno i muzyka mnie nosi kurwa jak po xtc. To zioło to jest diabeł 😈 seriooo
Mega faza!!!!
Muszę to zapalić na peaku LSD też od  duch  i.wiem że będzie megaaaa spotęgowane działanie. Mam nadzieję że będzie mi dane to Wam konkretną recke napisze w trip raport.
A teraz zapraszam na recke po ketaminie od Ducha 🤘🏻😂🤘🏻