Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC White - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC White - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3720)

Strony: 1 2


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - horsii - 26.06.2024

[Obrazek: IMG-20240627-002409.jpg]
3cmc łajt


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 27.06.2024

I jak ta trójeczka się sprawuje?
Przewaga speeda czy bardziej w stronę euforii? Libido zwierzak? 😁
Wchodzi na zejściu na serducho?
Bo mi np Bandit katował przy zejściu serce trochę.

Ps. Sprawdź PW 🙏🏻


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - horsii - 27.06.2024

Diabeuu666 niedługo sie dowiem i napiszę - oddałem nagrodę koledze, jeszcze jej nie jadł, rozumiesz. Podobno kultowa


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - sebekx9 - 27.06.2024

Czy to jest to cmc, co się mega szybko robi biały nalot, i wygląda niczym jakieś białe kamyczki ozdobne do akwarium, ten nalot taki mocno miały charakterystyczny, nawet na najdrobniejszych kawaleczlach?


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - JureKiler - 28.06.2024

sebekx9 zauwazylem ze euforyczne sorty trójek i czwórek  tak zachowują nie mam pojęcia czym to jest spowodowane


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - monio - 01.07.2024

jak dlamnie z trójek które jadłem te 3cmc najlepiej mi podeszło euforia ze spidem zruwnowżona libido do opanowania fajnie fhodzi w nos spływ niezbyt przyjemny strasznie gorzki no i te kapanie z nocha ale ja nawet to lubie bardzo przyjemny w działaniu produkt juz po zażyciu 0.15g fajnie się rozchodzi po organiźmie jednym słowem zajebisty odczynik


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - wojtas99 - 01.07.2024

te 3cmc jest same w prochu?


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 02.07.2024




RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - monio - 02.07.2024

(01.07.2024, 23:38)wojtas99 napisał(a): te 3cmc jest same w prochu?

w krysztale są małe i duże kryształy masz gdzieś na dziale pokazane foto


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Newforbhppro - 20.08.2024

Dawno nikt tu nie pisał Smile
Na zdjęciu 5g . Mi nie bardzo podeszło. Z racji zmęczenia organizmu działanie znikome. Wiec nie zupełnie to kwestia samej substancji, acz jest ona dużo słabsza od reszty trójek od Escobara. Tolerka tolerką, ale mając obok siebie to, 3cmc ice oraz Bandit różnica jest kolosalna. Ice nawet na ciągu da przynajmniej kopa, oczyści umysł, bandit mnie za każdym razem robił ładnie a White w obecnym stanie, gdzie przerwe miałem tylko 3 dniową i zjadłem sporo innego 3cmc po prostu nie smyra. Mowa o w miarę normalnych dawkach rzędu 150-180mg. Ale podkreślam, nie testowałem na wypoczęty organizm. Zapach i smak spływu dla mnie jest ok, bardzo delikatny. 
Ale w moim przypadku ta substancje dyskwalifikuje to, że całkowicie zatyka mi nos. Nawet 100mg. Każdy sniff.  Nie jest to tylko kwestia ,,przećpania", bo Ice, Bandit oraz 4cmc tego nie robi. 
Konsystencja bardzo miękka, można palcami pokruszyć. I takie samo miał nieobecny już Black pod nazwą 3emc. Taki sam wygląda, smak, konsystencja, na mnie zero działania oraz tak samo jak to 3cmc white zawala mi śluzówkę, tak 3emc od Blacka robiło to samo. Więc obstawiam, że to dwie takie same substancje, ale inna nazwa. 
Reasumując : Dla mnie słabe, więcej raczej nie będę brał i zostanę przy Ice oraz Bandit, które nawet w ciągu jak mają ograniczony i mocno spłycony profil działania, to odczuwa się działanie cały czas. Oraz nie robią błota w nosie. A tak w ogóle.. ktoś z was miał taką sytuację z blokowaniem nosa?


[Obrazek: Screenshot-20240820-231609.png]