Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: NEP Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3736)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 18.05.2024

(18.05.2024, 13:25)mirakles napisał(a): @"LooL99X" mozliwe ze jakis chujowy sort dostalismy ale jak pisalem wyzej nikogo nie oczerniam albo cos podobnego zeby nie bylo panowie

Że miałby dwa inne sorty?

Chuj wie. 

kej9 wrzuć foto


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - kej9 - 18.05.2024

kot_kreskowy nie mam wariacie Big Grin ale to bylo to samo co na fotkach aleksander37


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 18.05.2024

Lipa? ja słyszałem od kogoś, że alfa to jest lipa, i NEP jest od niej mocniejszy od niej Podobno kultowa


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - rocky90 - 20.05.2024

Próbowałem tego NEPa i mam trochę odmienne zdanie.Fakt może nie jest to nep prima sort bo jest stymulacja ale jakby czegoś mu brakuje.Wydaje mi się że nie ma tej lekkiej euforii w tle.
Przyjąłem trzy dawki 20mg/30mg/50mg oczywiście z zachowaniem jakiś odstępów.Nie uświadczyłem nic ze strony serca,wiadomo bije szybciej ale nie w żaden sposób że powoduje kardiozwałe czy coś .Vapo jeszcze nie próbowałem .
Jak dawka schodzi to serducho się lekko odzywa ale to raczej standard + moje jakieś tam nerwicę.Jednak dwóch poprzedników miało źle dostarczenia z tą substancją od tego V więc coś musi być na rzeczy.Tak jak mówię czegoś mu brakuje,nie jest to aż tak aktywny sort jak mają inni V na forum.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - kej9 - 20.05.2024

rocky90 zgadza sie. nic nadzwyczajnego ale to nep, alfa tak samo. nie jebalo ci to dziwnie z samary? chyba chujowo lezakowane Podobno kultowa


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - rocky90 - 21.05.2024

[Obrazek: IMG20240521090551.jpg]

Jestem po testach vapo i to nie mało zaskoczony.Piekny gęsty dymek i do tego nie gryzie,czuć nep'owy posmak.Czy dostaliśmy może inne sporty? Mój sampel to w większości jakby grudki puder z kilkoma większymi kryształami.
Samo działanie też całkiem przyjemne ale po kilku głębszych machah odpuściłem bo nie bawię się już w vapo.Czysta ciekawość,dym był gęsty i przyjemny,w smaku typowy nep.
Żeby nie było że wszyscy narzekają a  tylko ja nie,chociaż kej9 też nie.
Nie sieje żadnych herezji i nie próbuje tutaj kogoś na siłę chwalić.Opisałem swoje odczucia.Przy pierwszy zaciągnięciu to aż się bałem bo pamiętam post kolegi wyżej że dym strasznie gryzie a tu kurde normalnie w głowie szkok,co jest 😁
Teraz poszedł sniff 30mg i postawiło normalnie na nogi po niespanej nocy.Trochę zapaliłem wczoraj bo zanim wpadł nep to sprawdzałem 3-FMC i to może miało również wpływ na to że nep nie działał jak należy.Zapomniałem wczoraj o tym powiedzieć.Jednak substancja 3-FMC nie jestem zadowolony ale to opiszę może w danym temacie.Testowałem sniff a czytałem że FMC podobno jak 2-FMA bierze się tylko oral i ewentualnie sniff żeby podbić?


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 21.05.2024

[Obrazek: 2IBek8g.png]

dostałem nep-a, nie miałem wygórowanych oczekiwań po tym co pisali ludzie przede mną, jebnąłem więc belkę 50mg i już robiłemdrugą, zakładałem że pewnie trzeba będzie dorzucić do pieca...

no i...  no i ja nie wiem, o co wam chodzi coniektórym piszącym że to jest lipa. 

przecież to działa. jak NEP. może dawki odrobine większe niż NEP od innego który niedawno do nas dołączył, a może mi sie zdaje bo z 1,5 tyg temu zjadłem 0,5gr NEPa od kogoś innego a w przeciagu ostatniego tygodnia zjadłem pasa prądu i dekstroamfetamine (2x5mg). Ale jebać, bo mimo wszystko moim zdaniem to jest NEP i jest w porządku

temat nie ma zapachu żadnego w sumie, jak wygląda to jest na zdjęciu wyżej.  Albo wy macie takie tolerki , albo vendor sie pomylił, nie wiem. Podobno kultowa To co ja dostałem to jest produkt deklarowany.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - aleksander37 - 21.05.2024

horsii  co do nepa jestem w 100 procentach pewien tego co napisalem kolego sproboj vapo chodzi mi o zapach tylko tyle prosze Cie


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 21.05.2024

aleksander37 

wybacz kolego, nie wapuje stymulantów w ogóle, może dwa razy w życiu a-php. 
 nawet nie wiem jaki miałby by ten "zapach".  co on ma kurwić jakoś strasznie, czy ma nie kurwić, czy jak? 

powiedz dokładnie o co chodzi jak to ma lub nie ma pachniec to moge przypalić odrobine na cieniutkim szkle i powącham  dymek  Podobno kultowa


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 21.05.2024

Może po prostu ten nep nie posiada warunków do vapowania, w sensie że struktura jakaś inna🤷
Czasem po prostu nie da się wszystkiego schajcować tak jak ma to miejsce przy analogu henia od Esco

Może gdyby koledzy jebli to nosem to też by inaczej gadali, no nie wiem, tak tylko rozmyślam...