Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- W膮tek: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3755)

Strony: 1 2 3 4


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 19.05.2024

B臋dzie pan zadowolony 馃憤
Porz膮dny to sort.


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 19.05.2024

Jak zawsze bracie Wink


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 21.05.2024

Zdj臋cie z lamp膮;
[Obrazek: IMG-20240521-103340.jpg]
Zdj臋cie bez lampy;
[Obrazek: IMG-20240521-103337.jpg]

Najlepsza tr贸jka jaka jest do wyj臋cia! Bezkonkurencyjnie! 150mg da艂o agresywne wej艣cie, rudy i clearhead. Momentalnie chce si臋 co艣 robi膰, pobudza do dzia艂ania, libido mocno podwy偶szone, chce si臋 mocno jara膰 fajki, jest bardzo ale to bardzo przyjemnie.聽Dzia艂a d艂ugo bo a偶 godzink臋, sort jest bezwonny, pi臋kne kamienie. Przy podaniu sniffem polecia艂a 艂ezka. Absolutna dycha. Dla mnie najlepsze dost臋pne 3cmc.


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 23.05.2024

Zdj臋cie tr贸jki tak jak wy偶ej 馃憜 jest to jedna z lepszych tr贸jek i pisze wam to osoba wjebana po uszy w chlory.

Ma艂e dawki jak na przetyra艅ca robi膮 MIAZGE.

200mg wypierdala w kosmos, wchodzi od razu wyczuwalny speed, eufo brzmi gdzie艣 w tle. Ja po kresce 200mg lata艂em w t膮 i spowrotem tak mnie rozpiera艂a energia od 艣rodka. Jest moc i si艂a na wszystko. Po tej tr贸jce b臋dziesz wystrzelony jak te kryszta艂y co kruszysz je przed.
Ocena :聽10/10聽

PS. B臋d臋 mia艂 na dniach por贸wnanie z innym cmc to dam zna膰 kt贸re lepsze


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 23.05.2024

No to ciekawy jestem jakie por贸wnanie b臋dzie do tego 3cmc co duch聽wrzuca艂, 偶e to robione w labie w NL.


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Blade12 - 27.05.2024

Od : duch


Ilo艣膰 Zamawiana : 5G


Nazwa Produktu : 3CMC - GLASS


Wygl膮d Produktu : Przezroczyste Ma艂e Kryszta艂y聽


ROA : SNIFF


Czas dzia艂ania : godzina


Profil dzia艂ania : Bardzo Dobry GLASS聽 聽testowa艂em ten sort聽聽i bardzo przyjemna tr贸jka 50/50 eufo/speed, wi臋c jak dla mnie idealna. Podwy偶sza libido, dorzutki dzia艂aj膮 bardzo dobrze i na nast臋pny dzie艅 nie czu膰 praktycznie skutk贸w ubocznych. Pakowanie bardzo dobre, szybko艣膰 lotu te偶 na wysokim poziomie.聽

Ocena :聽 9,5/10 Mo偶na Pobiera膰 Dzi臋ki duchCool Cool
Aktualne Zdjecie 3-CMC GLASS聽
[Obrazek: IMG20240525083701.jpg]


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Powerpolish - 28.05.2024

Najleps偶e 3cmc jakie Bra艂em og贸lnie, nie by艂 偶adnej osoby kt贸ra by narzeka艂a, ma艂o tego, ka偶dy chce tego wi臋cej,聽 musia艂em wyjebac z Polski bo psy zacz臋艂y interesowa膰 si臋 tym kto rzuci艂 taki zajebisty temat na miasto, gdzie wcze艣niej lata艂o same gowno. 100 to posz艂a w 2 dni i dalej do mnie pisz膮. Przy wi臋kszej ilo艣ci w艂膮cza mi si臋 nie艣miertelno艣膰 i ka偶dego chce najeba膰. Do艣膰 mocna przewaga speeda, jak dla mnie 70/30
Rzuci艂em to teraz po za Polsk臋 i tak wygl膮da opinia jednego z ludzi
"Gitarka mega zadowolony jestem laitowy jest nie szczypie mocno fajnie dzia艂a dzi臋k贸wa byku mega"
[Obrazek: 20240527-141627.jpg]


[Obrazek: 20240526-181326.jpg]


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 02.06.2024

To spr贸buj ten z lab z NL hehehe.
Zdaniem ju偶 bedziesz mia艂 inne i chyba nie wr贸cisz do 偶adnego innego 3CMC. To z NL jest a偶 amazing!!! Jakby bylk siano to bior臋 kikogram w ciemno i znikn臋艂o by w tydzie艅. Bo tutaj jak to spr贸bowali to szok , dos艂ownie. Nie wa偶ne jaki przedzia艂 wiekowy, czy go艣ciu czy dziewczyna. Ka偶dy mega zadowolony. Zero zjazdu. Cudo!!
Glass 8/10 a mia艂 dyszke
Teraz 10/10 ma ten oszroniony z NL labu
Tego si臋 ju偶 chyba napewno nie da przebi膰 i nawet nie trzeba bo to idea艂 tr贸jka.


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - JureKiler - 02.06.2024

Diabeuu666聽z tego co czytam to oba odczynniki spr贸bowa艂e艣 szcz臋艣liwcu jakby艣 mia艂 por贸wna膰 profil dzia艂ania procentowo obu 艣rodk贸w to jak by to wygl膮da艂o? Euf/spd


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 02.06.2024

Co by nie by艂o bierz NL. Rozwala i tak Glass.
,70/30 by艂 dal.speeda do euforii. Ale to 30 to taka euforia pi臋kna 偶e szok. Masz stoi. Libido kosmos