Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: SPEED PASTA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3756)

Strony: 1 2


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Benito - 19.06.2024

(18.06.2024, 21:04)kej9 napisał(a): byl sens suszyc ? Podobno kultowa


A no był, bez tego to się dobrze nie rozpuszcza, zostaje taki tłuszczyk na górze drina, bo to drink w szklance 330ml, Sprite i Stumbars Podobno kultowa

LooL99X a no chociaż chodzę, drugi dzień 😁 Gorzej jakbym nie przyjebał. Bez speedow nie mogę wstać, śpię po 18h 😲 Wykurwiscie!!!


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 26.06.2024

Ma ktoś fotę jak wygląda to przy dostawie, np 50g. Jest to w formie stałej? Po wysuszeniu ucieka więcej niż 50%?


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - monio - 01.07.2024

Pasta wysokiej jakości przy dawce 0.15 intensywnie ja czuć niedużo odstaje od siarczana 
zajebisty odczynik i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nigdy nie byłem zwolennikiem pasty a ten odczynik chce się pobierać 10/10 🙂


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 01.07.2024

monio czy jest duża różnica w ubytku wagi w porowaniu do siarczanu?


RE: Najczęściej kupowane produkty - Szaryno123 - 01.07.2024

Jak ta pasta, dobra jakościowo?


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - monio - 01.07.2024

Powerpolish trudno mi powiedzieć bo na szale nie wrzuciłem ale nie była jakoś zamokra a jakość naprawdę zajebista na ulicy z taką sie niespotkałem  
moim zdaniem pasty mniej ubywa niż siarczan  ale mogę się mylić ostro poszedłem po bandzie 🙃

(01.07.2024, 14:11)Szaryno123 napisał(a): Jak ta pasta, dobra jakościowo?

jak dlamnie to pierwsza liga


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 01.07.2024

monio a jak z różnica mocy? Podobna moc czy siarczan mocniejszy?


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - monio - 02.07.2024

Powerpolish pisałem ze ostro po bandzie szedłem takie pytanie który mocniejszy to Ci nie odpowiem musiałbym z jednego oczeźwiec odważyć setkę drugiego i przyjąć  wtedy mógłbym żetelnie odpowiedzieć  pasta być może szybciej się wkręca ale tego też nie jestem pewien na 100%  jechałem  grubo i naraz parę środków ale dobry materiał potrafię odróżnić od lipy zadługo wtym  siedzę i niejeden hartkorowy trip przeżyłem


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 02.07.2024

monio rozumiem,  mamy ten sam problem, robie identycznie,  leci do mnie pasta i siarczan i standardowo 3cmc, teraz przejdę do testów po dłużej przerwie i pierwsze wleci 3cmc przez 1 dzien, pójdę spać, wstanę i wtedy fete spróbuję. Dla mnie najważniejsze jest to ile ubywa wagi, bo to że jest mocna to nie wątpię w to.


RE: SPEED PASTA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 04.07.2024

Wiadomo,.że pasta jest bardziej wilgotna. Pewnie ze 100g ubędzie do 65-70g napewno 
Siarczan ze 100g do 85 około 
Pasta mieszana jest chyba z kofeiną 100g pasty 200g kofeiny 
Siarczan nie wiem czy jest mieszany a jeśli tak to te proporcje są znacznie mniejsze.
Tak czy siak pasta przy 200mg porobi Cię tak samo jak siarczan przy 50-70mg.