Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3789)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - kej9 - 14.06.2024

a no miał. bo resztki miał. Podobno kultowa vapo robi robote  
[Obrazek: neppo.jpg]


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 14.06.2024

Mial ale mikrokrysztalki fajne i tak
VAPO robote robi tyle ze się można zatracić Podobno kultowa
Ogólnie ten NEP to ja stosuję raz  na jakiś czas i powiem szczerze bardzo wydajny.. Tak to na vapo przewaznie czasu nie ma robię sniff itd bo mam pękniete zebra ale Tongue Jeso kop vapo, ni ma co nie kej9 Podobno kultowa  Sprawdź jeszcze sobie oral.. tak ciekawe działanie że jest speed ale mniej nachalny i możesz turbić a po Tobie nie widać Big Grin Sprawdź sobie naprawdę zobaczysz jak śmiesznie Podobno kultowa
Super! Heart


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - kej9 - 14.06.2024

Ferdzio Kiepski zaiste zatracic sie mozna w chuy Podobno kultowa a nep oral juz kiedys probowalem, daje rade Big Grin


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.06.2024

Zajebisty sorcik.
Szkoda, że tak mało miałem bo się nie nasyciłem tak jakbym chciał 
150mg poszło sniffem ( proszę nie sugerować się moimi dawkami i brać mniej bo ziomków porobiło już mocno przy 50-80mg )
Bardzo fajny NEP. Idealnie podobało mi się działanie. Szybkie agresywne wejście, klarowne myśli, ale to libido ooooo yeahhh to co tygryski lubią najbardziej. Libido kosmos. Dlatego fani nepa będą w niebo wzięci. Stymulacja też mocna.
Uwazac z dawkowaniem. 
Początkujący 30mg nie więcej 
I tak najlepiej od uczuleniówki zaczynać chociaż ja znam to tylko z nazwy bo moje uczuleniówki zawsze to dawka która ma mnie wystrzelić. 
Nie róbcie tego w domu.
Proszę nie naśladować Diabua bo RC uzależnione są od Diabua i boją się gdy je bierze.
9,5/10 👌🏼


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - politoksykoman94 - 15.06.2024

Nigdy dopapnie NEPa nie próbowałem, a jeszcze trochę zostało więc chyba trzeba spróbować. Jak z dawkami panowie? Coś ala 1.5x sniff? U mnie Diabeuu666 to jakieś 100 do 120 więc gonię Cie mordo Big Grin


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - rocky90 - 15.06.2024

politoksykoman94 pamiętaj dragi to nie wyścigi mordo 👍


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.06.2024

(15.06.2024, 12:56)politoksykoman94 napisał(a): Nigdy dopapnie NEPa nie próbowałem, a jeszcze trochę zostało więc chyba trzeba spróbować. Jak z dawkami panowie? Coś ala 1.5x sniff? U mnie Diabeuu666 to jakieś 100 do 120 więc gonię Cie mordo Big Grin

Nie goń Wink
Jakbym Ci napisał dawkę to byś przestał gonić


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - kej9 - 15.06.2024

politoksykoman94 no bedzie git mi sie wydaje. tez chyba jakos tak startowalem. a pozniej to juz niech sie dzieje wola boska Podobno kultowa

takie zem se dzialo skomponowal na szybkosci Podobno kultowa pelna profeska. ale chmury nakurwia potezniejsze jak z meth pajpa Big Grin
[Obrazek: lufa.jpg]


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - politoksykoman94 - 15.06.2024

kej9 potrzeba matką wynalazków Big Grin kreatywnie ! wleciało 160 i jest miło swoja drogą Big Grin

(15.06.2024, 13:41)rocky90 napisał(a): politoksykoman94 pamiętaj dragi to nie wyścigi mordo 👍

Prawda.. niestety często o tym zapominam i zaczyna sie wyścig szczurów Sad 

Ale dzięki za przypomnienie bo juz trzeci tydzień tego nepa męczę. Wypadałoby zrobić przerwę.


RE: NEP PETARDA!! - Opinie o produkcie - frogbullshop - 16.06.2024

już po niedzieli nowa dostawa nep petarda zapraszamy