Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO (/showthread.php?tid=3813)

Strony: 1 2 3


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - horsii - 23.05.2024

Ale ty jesteś diabelsko piekielny, aż mi sie krzyż obrócił do góry nogami na ścianie jak czytałem tego posta


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Diabeuu666 - 23.05.2024

Mi się kręci cały czas jak wskazówki regara


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Kapitan - 28.05.2024

Fajny Trip Raport  Big Grin


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - ZmiataZplanszy - 30.05.2024

Fajny raport ;D jak zawsze jest z czegoś się po śmiać hajaha


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Epsiakos - 31.05.2024

Diabeuu666 Przydal by sie twoj ostatni raport, i fajnie by bylo jakbys innym wyjasnil zgubne dzialanie bezno w takich sprawach, oraz totalne wyzerowanie Dopaminy i do czego prowadzi Smile kuruj sie


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - kurvvisko - 31.05.2024

Kurczę, ja po takich schizach to bym już żadnego draga nie przyjął. Nie cierpię schiz i tym podobnych. 
Życzę ci powodzenia, żebyś jakoś jednak przeżywał te tripy, bo mogą kiedyś zaprowadzić za daleko.


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Epsiakos - 31.05.2024

kurvvisko pamietaj ze schizy to nic innego jak twor zmeczonego organizmu i glowy, to samo przeciez sie pojawia jak przemeczasz organizm np siedzac 48h.

Brak wody, skladnikow odzywczych a dotego dochodzi wiadomo ilosc godzin bez snu dla organizmu, potem mamy substancje stymulujaca ktora generalnie wrzuca organizm w overdrive, jakbys podkrecal komputer na wyzsze obroty inaczej mowiac, a to sie z kosmosu nie bierze tylko to sa nasze poklady z organizmu i tyle.

Na substancjach psychoaktywnych poteguje sie tylko realizm tego co widzimy, u niektorych dochodza inne leki jak np ze wiedza ze ktos cpal itp. a no i oczywiscie jak ktos uzywa benzo jako uspokajacza czy tam wyciszacza po stimach, zeby hehe schiz nie bylo to na dluzsza mete generalnie efekt bedzie odwrotny Wink


Duzo bym mogl pisac o tym, schizy da sie bez problemu uniknac naprawde, niektorzy nie musza sie starac nawet.


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Diabeuu666 - 01.06.2024

Opiszę ale nie wiem jak to ubrać w słowa bo jazda była z tych co ciężko opisać..a była mega megaaaa masakra. A nie lubię opisywać czegoś czego nie mogę przekazać w jakims.stopniu. muszę poczekać jeszcze. Codziennie coś nowego przypominam sobie i składam to w jedna całość. Ale to było ultra extreme. Mam filmik bo mnie dziewczyna nagrała ale nie nadaje się do publikacji 😂


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Lukas1985 - 01.06.2024

(23.05.2024, 08:20)Lifeisbrutal napisał(a): Nie wiem czy to nie odbiega od tematu, ale po jakim czasie od takiego lotu był kolejny? Ja cię serio podziwiam, po takich akcjach zrazilbym się w chuj do alfy. Pvp raz w ciągu próbowałem i później 2 razy dzień po dniu od ducha i na ten moment nie tykam bo mam obawy. Jak ty to robisz, że mimo tak silnych przeżyć ty dalej walisz takie dawki?

Tu nie ma co podziwiać. To już jest kalectwo psychiczne. Podziwiać to można ludzi którzy tym yebneli i żyją.


RE: A-PVP 14dni ciągu - PIEKŁO - Epsiakos - 02.06.2024

Ogolnie to powtorze sie nie wiem ktory raz, ale ja kompletnie nei rozumiem - jest to dla mnei wrecz abstrakcja zeby ciagiem, bez przymusu, tak samemu z wlasnej woli wpierdalac jaka kolwiek substancje przez tyle dni.

Gdzie w tym jakas kurwa zabawa XD Poprosze kogos kto tak kurwa lata, o wyjasnienie mi co w tym fajnego.

Po co katowac organizm, wylaczac sie z zycia publicznego na okres dwoch tygodni, robic sobie smrod do okola.


Lifeisbrutal co tu podziwiac ? Ze co ze 14 dni w cugu ? Bo nie rozumiem, dla mnie akurat jest to strata czasu, pienedzy i przedewszystkim zdrowia a w dodatku brak korzysci z tego wszystkiego.


Jezeli ktos podziwia takie wyczyny, to niestety ale wam w takim razie tez bym zalecil przynajmniej przerwe, naprawde nie jest zadna sztuka czy wyczynem cpac tyle dni i odpierdalac, ale moment w ktorym widzicie i czujecie ze to juz nie to samo, ze juz nie ma tego efektu ktory byl przy pierwzym rozruchowym pasie i podejmiecie decyzje ze koniec - zostalo w worku ? trudno albo sie schowa na przyszla zabawe, albo kibel <--- Takie cos mozna podziwiac jak juz, albo jak Luks napisal - Tych co walili w chuj za duzo, pozbierali sie i wyszli z tego.