Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 (/showthread.php?tid=3875)

Strony: 1 2


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - Lifeisbrutal - 04.06.2024

U mnie to różnie i podróżnie ogólnie ściele ładnie kołdra ułożona na to jakiś kocyk (bo lubię sobie walić często drzemki w dzień, no i co najważniejsze kotki zadowolone bo kocyk mięciutki)
A jak jestem w cugu to różnie to bywa staram się pościelić ale bywa tak że czasem odwrotnie.


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - kot_kreskowy - 04.06.2024

(03.06.2024, 23:54)qazplm1233 napisał(a): Ściele bo rozjebalem koniec łóżka i same sprężyny wystaja byla dziurka , i mi samarka z alfa wpadła trzeba było rozciac Podobno kultowa 😅 
Więc kilka warstw kołdry zawsze musi leżeć żeby to maskować i nic nie było widać, póki nie kupię nowego  Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa


Mordo, łączę się z tobą w bóluPodobno kultowa

Przez dwa lata spałem na łóżku zbitym z desek które wyłożyłem pianką 20cm z recyklingu - 3 kawałki twardego materaca uzyskanego z demontażu jakiejś jebitnej rogówki czy czegoś takiego.
Pokrowiec na materac zrobilem ze starego prześcieradła frotte a konstrukcja została wyszlifowana.
Deski zdobyczne z odpadów desek tarasowych.

I to jest kurwa ekologia a nie jakieś pierdolone elektryki😎💪

(03.06.2024, 20:17)Epsiakos napisał(a): @"Twilight Sparkle" Możliwe że coś z kota mam nie kryje xD


Wygrzewanie futra na piecu kaflowym mój drogi Filemonie 😎


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - Lifeisbrutal - 04.06.2024

(03.06.2024, 23:54)qazplm1233 napisał(a): Ściele bo rozjebalem koniec łóżka i same sprężyny wystaja byla dziurka , i mi samarka z alfa wpadła trzeba było rozciac Podobno kultowa 😅 
Więc kilka warstw kołdry zawsze musi leżeć żeby to maskować i nic nie było widać, póki nie kupię nowego  Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa

Hahhaha, miałem kiedyś podobną sytuację, mianowicie wyrko miałem małżeńskie takie wielkie łoże wiecie o co chodzi stelaż i na to materac no i wpadłem na pojebany pomysł gdzie schować dragi. XD Dragi się schowały w rozciętym materacu xD fakt nie była to jakaś duża dziura wyjebana ale sam fakt. Teraz już posiadam inne łóżko i nie mam zamiaru go rozpierdalać, zresztą innego typu jest więc nie ma jak xD


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - qazplm1233 - 04.06.2024

No kurva jak kupię  nowe to też już pierdole takie pomysły  Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - dzwudziesty - 04.06.2024

Ściele, piorę i nadmiernie zmieniam.


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - dzony - 04.06.2024

Codziennie ścielę , tak nauczony jestem od dziecka  Wink


RE: Ścielisz codziennie łóżko czy śpisz w barłogu? -03/06/24 - kot_kreskowy - 04.06.2024

(04.06.2024, 08:46)dzwudziesty napisał(a): Ściele, piorę i nadmiernie zmieniam.


Nie rozwijaj tego....  Podobno kultowa Podobno kultowa