Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pobudzenie na zamule - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Pobudzenie na zamule (/showthread.php?tid=3901)

Strony: 1 2


RE: Pobudzenie na zamule - Kapitan - 12.06.2024

Lidokaina sama w sobie nie jest stymulantem ani niczym takim to nie kopie dodawali to do fake coke albo innych mieszanek żeby było znieczulenie i nic więcej


RE: Pobudzenie na zamule - Dawid - 12.06.2024

Dobra już, dobra... Chyba mi po głowie chodziło coś typu miéntowa tabaka. Coś generalnie co tak orzeźwi na dzień dobry w ciągu dnia jak usypiasz. Coś jak zimny chlust w twarz nad umywalką aaaale... mdphp też myślę by zdało egzamin z szczyptą pdpv dla kolorów ;p

Ty przyjmij xanowo, piwne 'Dziękuję' horsii za taką nowinkę (jak już wrzucisz ▶️ po ⏸️ ) jaką był ten wrzut o.... Modifilinindafilu czy jak to tam XD


RE: Pobudzenie na zamule - Dawid - 13.06.2024

To jednak nie sen zły niczym sen o byciu niczym i z niczym. Czasami aż niezręcznie się ćpuñsko czuje.
 [Obrazek: face-palm-judge.gif]
Z drugiej strony czy bycie miłym do porzygu nie jest sweetaśne jak DOŚĆ!!! gówno kurwa wymiociny i smród śmierci która nadciąga jak choroszcz - stop.
Piję flachę piwa za Wasze zdrowie i stabilność emocjonalną Smile miłego dnia panowie Dopalowie!

PS do tematu, fajrant w.robocie fajnego kopa daje mi też często (;



RE: Pobudzenie na zamule - Lifeisbrutal - 13.06.2024

Dawid "Chlust w twarz"? Polecam analog hexa od Escobar. Na 100% postawi cię na nogi a może i co innego skoro na Yalasek tak działa a on stary dobry stimiarz jest to na ciebie myślę będzie też dobre. 🤣


RE: Pobudzenie na zamule - Martin - 13.06.2024

Lifeisbrutal  Wspominał wyżej ,że rcki nie wchodzą w grę więc hex się nie nada Smile .

Dawid  Tabaka to moim zdaniem dobry pomysł w twojej sytuacji, niestety będzie to tylko chwilowe pobudzenie na max 10 minut. Dobre żeby się rozbudzić ale niezbyt więcej.


RE: Pobudzenie na zamule - Lifeisbrutal - 13.06.2024

Martin Aaa ok, dzięki za zwrócenie uwagi. Gdbyś jednak ten ktoś wziął pod uwagę rcki to analog hexa niech bierze.


RE: Pobudzenie na zamule - Martin - 13.06.2024

Lifeisbrutal Gdyby nie ten warunek to też polecałbym analog hexa bo fajna substancja, małe dawkowanie i nic nie widać po tobie jedyny minus to działanie 1-1,5h ale jak zajebiście trafnie określiłeś jest ,,chlust w twarz" haha Big Grin .

Edit:
Niestety od jakiegoś czasu już nie ma na stanie.


RE: Pobudzenie na zamule - Dawid - 13.06.2024

Lifeisbrutal iczek ładnie widzę nie ogarniasz. Zazdroszczę takich faz Big Grin

A niby to ja na fazie zły, bo zbyt słodki i miły. Nawet dostałem kilka propozycji od panów. Ale luz, wolę Panie. To tabletki miłości. 🤣

PS. To prawda, że kartele kokainowe zaczęły finansować pro czy też antypropagande odnośnie zimnych pryszniców?
Lifeisbrutal akurat HEX czyli hexen jest ercekiem nasennym pod warunkiem dawkowania maks 100-150mg (; 

Ziomek łapczywie wziął 220 zaledwie i nie spał dwa dni!!!!!!!!! Dlatego dawkązwałek ratuję Ci zdrowy, pełny i denegerujący sen. Nie ma za co. Panie Ekspec.

PS offtop, ale po tych 3 dniach czy dwóch na xanach i Krzysiu z miasta widzę kątem oka Cienie... 😅 Wyraźne dość.
Lifeisbrutal  z tym HEXEM to oczywiście żarcik, żeby jakiś As kiedyś babci na bezsenność nie dał 150-tki mg Podobno kultowa

Bieganie i ogólnie aktywność fizyczna regularna może chyba wpływać na ogólną, dzienną energię 🤔


RE: Pobudzenie na zamule - Kapitan - 14.06.2024

Ja chodze na siłownie regularnie już 4 mc efekty są chodzić sie chce endorfiny w mózgu po treningu zajebistość jeszcze dodam że podkuwam teścia i jest wogole zajebiście pozdro  Heart