Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać (/showthread.php?tid=3916)

Strony: 1 2


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Gość na tg był blisko, ale wymagał 'Oki ja na h2h wymagam lc ewentualnie droop paka' i urwał rozmowę. Zdążyłem mu tylko sprzedać info o forum, cześć ZiutekPR jak to czytasz Podobno kultowa

Wie ktoś co to dokładnie to wymagane przez pana z tg?

monio kot z acataru mam już za sobą i chcę, żeby tak było. Dzięki za radę, ale ta krótka faza nie jest warta zdrowia i takich zjazdów ciężkich.

Wiem, że są na pewno jakieś grypy zadufanych (zweryfikowanych) osób, ale weź tam wejdź... W akcje typu coco w moim mieście gdzie o coco od 50 lat słyszałeś tylko w baśniach nagle w 30 minut po zapłaceniu mam mieć to coco w skrzynce nie wierzę, wręcz przeciwnie, a więc teraz wybaczcie to..: XD


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - kot_kreskowy - 12.06.2024

(12.06.2024, 10:06)Dawid napisał(a): Potwierdzam. Działa. Co do wcześniejszych wypowiedzi- nie wiem co cpacie, ale ja tego nie chcę. Chcę być normalnie ogarniającym rzeczywistość człowiekiem, a nie po jakimś krysztale odbiegać od tematu i myśleć, że jest ok Podobno kultowa


Nie słuchaj go, on sam dopiero co z Choroszczy spierdolił  Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Kot Kresowy ja wiem, że wśród znajomych tutaj to dość zabawne, Choroszcz za dużo ćpania, odklejenie, zabawne zchizy sama nazwa już wzbudza śmiech i jest legendarna hehe (; coś tam coś tam...

ale ja byłem miesiąc na zamkniętym oddziale z ciężkim przypadkiem i możesz się śmiać, żartować itd, bo już jest lepiej i w sumie sam mogę dziś sobie pożartować z siebie, ale... Tam w środku już tak zabawnie nie jest, jak masz choć trochę empatii, to byś często odczuwał negatywne emocje widząc kto, dlaczego i w jakim wieku tam trafia z poważnymi zaburzeniami. No i bliskich którzy odwiedzają Odklejenców... Np... Ja jako rodzic raczej bym psychicznie wysiadł i tak ma większość myślę rodziców....

Przepraszam za tą powagę, ale w tym stanie i po tych widokach tam chciałem to napisać...

A teraz do Choroszczy za karę bezduszne nicponie, chociaż kto Wam tam pomoże hihihihi Podobno kultowa

Tu się zatrzymam, bo chcę to zobaczyć 😀

(12.06.2024, 09:38)Lifeisbrutal napisał(a): Dawid Domysły człowieku ty się i tak sam przyznasz kim jesteś a kim nie. (Jak nie będzie Ci to dawać spokoju, to przyznam. Okej)

 A co do twojego pytania to zgłoś się do najbliższego szpitala w miejscu w którym aktualnie jesteś albo miejscowości obok wyszukaj po lokalizacji. Istnieje coś takiego jak telefon zaufania i tam możesz sobie z kimś pogadać i zatrzyma ten ktoś to dla siebie. 

To ostatnie mnie zastanawia. Chodzi o telefon zaufania w którym ktoś powie mi gdzie szukać ćpania, bo tak to odebrałem trochę, albo źle zrozumiałeś pytanie przyjacielu (;


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Lifeisbrutal - 13.06.2024

Dawid Jak ty sam ćpania nie wiesz gdzie szukać. XD To ja się martwię w jakim stanie ty się teraz znajdujesz. W życiu często bywa tak że coś byś sobie zajebał a nie ma co. A jak jest za dużo to zwyczajnie nie chce ci się tego ćpać. Takie życie raz pod górkę a raz w dół.


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 13.06.2024

Słuchaj LajfikGuptas zaskoczę Cię schizofreniku forumowy. 

Nie chwaląc się ogarnąłem XAN, 3g takiego kryształu (3cmc w wersji 5h działania po wrzucie 100mg - tak działa ale co to nie wie) pakę lorafenu. I to od kolegi z oddziału psych co zabawne...

Życzę każdemu powiedzeń w poszukiwaniach, ale jeśli chodzi o Ciebie jak mniemam bezrobotny chłopcze to się przypierdalasz, albo chcesz być zabawny w oczach "kolegów" z FORUM. 

Ale jesteś w tym kiepski. Po prostu.

Odbij. Po prostu. Jeśli masz jakąś ciekawą uwagę, wskazówkę itd to jak najbardziej docenię. Póki co odbieram Cię jako 15 letnie dziecko które myśli, że jestem kimś tam (fajabuza czy inny) i chcę zaplusować wątpliwej jakości docinką. Jeśli jestem w błędzie - wybacz .

PS. Zawsze ćpam do końca. Dziś zły dzień w mojej karierze,ale moja sprawa w sumie. Wyluzuj trochę. ;**** niepedalski cmok w bok*