Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5F-ADB - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: THE-FRC.is (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: 5F-ADB - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4026)

Strony: 1 2


RE: 5F-ADB - Opinie o produkcie - Omnibus - 19.09.2024

EmStO przy jakiej proporcji aż tak zmiotło że napisałeś że mniejsza a obudziłeś się na podłodze 
Ja na metodzie prób i błędów zapewne dojdę do odpowiedniej proporcji napewno nie chcę żeby to po buchu wysyłało na glebę tylko żeby ta lufę można było spalić.
W necie jak poszperałem to dla beztolerkowcow polecają 1:90 bo tak ludzie robili i klepało ich ale proszę się tym nie sugerować tylko samemu dojść do własnej odpowiedniej dawki aż trudno mnie w  to uwierzyć żeby to kana było tak aktywne klepiąc 1:90 wiadomo później tolerka rośnie .


RE: 5F-ADB - Opinie o produkcie - EmStO - 20.09.2024

Omnibus to było przy butiniace ale tam zapaliłem ziorko prochu.

Teraz jest 5f ADB na pokładzie i niedlugo będę robił maczanka.
Bez odbioru Big Grin


RE: 5F-ADB - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 27.09.2024

Dzień Dobry Sample 5f and 5 cl doleciały bezpiecznie i szybko Podobno kultowa  zdjęcie wrzucę w najbliższym czasie  opis wyglądu dla 5 f adb to dziwne grudy jakby wafle  pokruszone kurwa XDD ale twarde w chuy i szybko się rozpuszczają a dla 5 cl trochę mokrawe potem mi  się to w ciecz zamieniło Podobno kultowa  . Co do samej maczanki Została ona zrobiona 1:25 (zrobicie sobie lepiej z 1:40 na start Podobno kultowa  ) mówimy tu o 5 f adb  po zrobieniu maczanki odłożyłem ja na folie aluminiowa  do  wyschnięcia. Ale ze chciało mi się od razu jarać to zbiłem kiosowke mokrego Podobno kultowa  po lekkim małym buchu już czuć z zmianę perspektywy patrzenia na świat Big Grin  wszystko wydaje się takie inne lepsze, rozśmieszy cie  byle gowno XD nawet osoba przechodząca obok XDD działanie utrzymuje się w granicy do 40 min po czym zostaje kurewski stan upalenia przez jeszcze sporo czasu przy tym chce się strasznie jeść dodając oczywiście ze chce się dopalać strasznie . Po paru godzinach od wyschnięcia Zaczęła się jazda  bez trzymanki Big Grin  zbita dupka spalona na bucha trzymana z 2/3 sekundy może wchodzi z dużym opóźnieniem tak z (2 minuty ja przynajmniej tak uświadczyłem ) co mnie zdziwiło bo można sobie zdarzyć usiąść czy coś Big Grin  po czym wchodzi z konkretnym jebnieciem budzę się nagle orzygany XDD z mindfuckiem co się stało właściwie xD nie wiem nawet skąd tyle rzygowin brało się z moich bebechów kurwa XD.

Stan upalenia po wysuszeniu wydłuża się do jakiejś godzinki jak nie lekko dłużej, a po zakończonej konsumpcji utrzymuj się z 3h jak nie dłużej. Ogólnie taka moc to bardziej buch  spanie buch i tak w kółko czasami jakieś przerwy na rzyganie majaczenie i leżenie w dziwnych pozycjach xDD. Wiec celowałbym bardziej w 1:40 lub więcej nawet żeby fajne poczilowac. W każdym razie dziękuje TheFrC za  możliwość testów opinia 5cl (cooming soon) Podobno kultowa


RE: 5F-ADB - Opinie o produkcie - EmStO - 29.09.2024

No tez jestem po testach 5f Abb
0.7g : 50g
Rozpuszczalność bardzo dobra.
0.7g rozpuszczone w 70 ml acetonu.
W między czasie dosłownie główka szpilki taka ilość prochu wrzucić do papierosa .
No jest kurwa moc pierwsze podpalki to działały z 1h i to dobra godzinę.
Szybko tolerancja zauważyłem rośnie i gastro faza Big Grin
Uzależnia gorzej niż vapo nep .
Pozostałe 300mg palilwm z papierosem u dawalo pierdolniecia...

Usnąłem w kuchni o budziłem się nansiedzaca oparty o ligowe z przypalonymi spodenkami w korczu ....
Dla mnie to jest patrzą i radzę uważać taki 1g na 70 mg dla lika będzie dobrze.
Przy mniejszych buchach idzie funkcjoniwac ale juz większe chmury kładą na glebę.

Jestem zadowolony TheFrC podziękował
[Obrazek: 1726820594121374642093711846547.jpg]


RE: 5F-ADB - Opinie o produkcie - TheFrC - 02.10.2024

(29.09.2024, 08:36)EmStO napisał(a): No tez jestem po testach 5f Abb
0.7g : 50g
Rozpuszczalność bardzo dobra.
0.7g rozpuszczone w 70 ml acetonu.
W między czasie dosłownie główka szpilki taka ilość prochu wrzucić do papierosa .
No jest kurwa moc pierwsze podpalki to działały z 1h i to dobra godzinę.
Szybko tolerancja zauważyłem rośnie i gastro faza Big Grin
Uzależnia gorzej niż vapo nep .
Pozostałe 300mg palilwm z papierosem u dawalo pierdolniecia...

Usnąłem w kuchni o budziłem się nansiedzaca oparty o ligowe z przypalonymi spodenkami w korczu ....
Dla mnie to jest patrzą i radzę uważać taki 1g na 70 mg dla lika będzie dobrze.
Przy mniejszych buchach idzie funkcjoniwac ale juz większe chmury kładą na glebę.

Jestem zadowolony TheFrC podziękował
[Obrazek: 1726820594121374642093711846547.jpg]

Your welcome I'm here to surve the best products around world!