Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: THE-FRC.is (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4027)

Strony: 1 2 3 4


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - Mglus808 - 17.07.2024

@"LooL99X" tak z 30 minimum zrób, dla mnie norma to 40 i pięknie działa, każdy zadowolony tez 

Ja nie robię na tytoniu to też może różnica, klasyczny podkład jak zawsze był w pachnących domkach itp


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 17.07.2024

horsii może i masz rację zrobić mocniejsza i ewentualnie potem dać czystego podkładu kiedyś tak właśnie robiłem. Widzisz człowiek czegoś nie robił od hmmm 9 lat to wypadło z głowy 😉
Tak prezentuje się owy sort praktycznie same małe grudki nie klejące się kolory jasno-żółtego.
Mało intensywny zapach ale gdzieś mi znany.
Na razie nie mam czasu na robienie maczaka i na jakie kolejek testy.

[Obrazek: IMG-20240719-133039.jpg]


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 22.07.2024

Sample wpadł, wrzucę zdjęcia i cały trip raport myślę że jutro - zabiorę się za robienie liquidu, trochę go obrobię i jutro myślę że pod wieczór spróbuję Smile
A więc tak - recka wpadnie z opóźnieniem. Od góry bardzo przepraszam vendora TheFrC  za to opóźnienie natomiast materiał wapo z żarówy poskładał mnie do tego stopnia że trafiłem na toksykologię. Wniosek jest jeden - jest kurewsko mocny skoro po jednym porządnym i jednym małym buszku mnie tak rozjebało (ok. 100mg, z wagi). Nie będę opisywał całej sytuacji bo nie o to w tym chodzi - natomiast gdyby nie pewna osoba pewnie nie pisał bym tego posta dzisiaj tylko wylegiwał się na niebiańskiej skurwoali z ciepłym, wygazowanym piwem w ręce. 

Recka obowiązkowo wpadnie - sample nie dostaje się za psi chuj - natomiast tak jak wspomniałem wyżej; najpierw dojdę do siebie. Dzięki za cierpliwość wszystkim ludziom na forum którzy wyczekują Smile


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - halje selasje - 24.07.2024

KoneserTanichWin chłopie, chyba pojebałeś dwa zera na tej wadze Podobno kultowa cud, że żyjesz


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - DGEloV - 24.07.2024

To jest maczane?


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 24.07.2024

To jest materiał do robienia maczanki akurat, nie sam maczaniec

(24.07.2024, 17:51)halje selasje napisał(a): KoneserTanichWin chłopie, chyba pojebałeś dwa zera na tej wadze Podobno kultowa cud, że żyjesz

Kiepsko z informacjami na temat dawkowania w necie - osobista głupota i brak wiedzy to spowodowały. Czy cud? Raczej zasługa tego kogoś kto mnie uratował, inaczej pewnie bym się udusił. Oczywiście całego odmierzonego materiału nie wypaliłem, natomiast nie mam jak realnie ocenić ile faktycznie tego we mnie wlazło.


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 25.08.2024

Trochę spóźniona bo byłem w szpitalu .
Proporcja 1:30 dobra rozpuszczalność w acetonie.
Co do działania byłem bardzo zaskoczony około 40 min tyralo.
Można przesadzićBig Grin
U mnie wystąpiło duże gastro i ciśnienie na dopalanie.
Żadneto bólu głowy czy coś nie doświadczyłem.

Bardzo byłem zadowolony i śmiało mogę polecić.

Pozdro.

Ps.
Butiniaca nie przyczyniła się do mojego pobytu w szpitalu !!!!
To całkiem inna historia była .


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 25.08.2024

hahahahahaha co z Wami? KoneserTanichWin @"LooL99X" co Wy pierwszy raz to gówno smażycie i nie wiedzieliście, że można się pokarać Podobno kultowa


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 25.08.2024

Mordo wszystko gra i huczy Smile
Ty akurat jestem zadowolony bo dawno nie paliłem czegoś co tak długo trzyma na obecną chwilę.
Nawet samego prochu przypaliłem ziarnko mniejsze niż główka od zapałki i byłem happy Smile

Tak więc koneserzy śmiało pobierać bo warto.


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 25.08.2024

jeśli 40 minut to jest wg Ciebie coś, co długo trzyma, to... nie wiem, kurwa, brak mi słów XD


jak na butinace, to normalnie, pierwszy buch trzyma 60 minut, potem można co 30-40 już dopalać, lepsza już jest MDMB-BUTINACA, tez od Flighta, którą osobiście obadałem


pozdro