Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ketamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Ketamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4072)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 30.07.2024

Czeslawo jak ktoś "świadomy" czyta taką recenzję, to sam wywnioskuję, że uczuleniówka 320mg jest pisana żartem, przez tolerkowca.


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Mglus808 - 02.08.2024

Tak się prezentuje ketamina od Escobar 
[Obrazek: IMG-8839.jpg]


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - daniel776 - 03.08.2024

to racemat?


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - olenucki - 04.08.2024

Wow. Jak zajebiście że można kupić 5g po takiej samej cenie jak przy 10g.

Kozak!

Znajomy męczy mi dupę już 2gi tydzień żebym mu zamówił ketamine xd
Z czym można łączyć ketamine dla wzbogacenia bani?


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - AleSieNacpalem - 11.08.2024

olenucki To nie daj się więcej prosić tylko mu zamów tę ketaminę. Tongue 

Mnie najbardziej siada miks kety z trawą, niektórzy lubią wciągać ją z koksem. Ogólnie ketamina jest fajnym dodatkiem do wielu substancji, ale jako danie główne wypada już gorzej.


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - kej9 - 11.08.2024

(04.08.2024, 04:19)olenucki napisał(a): Z czym można łączyć ketamine dla wzbogacenia bani?

psychodeliki Tongue


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - 777 - 21.08.2024

Przeprowadziłem dziś test owej ketaminy. ~50mg plus po chwili ~50mg bo uznałem, że pierwsze 50 to za mało. Oj zdziwiłem się Podobno kultowa Nie mam tolerki na takie rzeczy żadnej i taka ilość wyniosła mnie w 7 wymiar Podobno kultowa Nie wiem jak to opisać mogę jedynie stwierdzić, że jest moccc


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Myga - 22.08.2024

50 mg to mało jak na kete ja waliłem po 100 mg, zamowie niedługo tu u pabla bo jeszcze nie zamawiałem i pojawi się recenzja pozdrawiam


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 22.08.2024

waliłem wczoraj 700mg sniffem, ale to jeszcze nie jest to, co chciałbym uzyskać, chociaż przez jakieś pół godziny dezorientacja jak po solidnej dawce o-pce
Domięśniowo wchodzi jakoś do 15 minut, bardzo ciężko wyczuć, bo onset rozmywa czas. Łącznie trzyma około 2.5h. Nie potrafiłem odróżnić kiedy peak się zaczął, a kiedy skończył. Dawka była bardzo duża, niestety brak wagi niedoprecyzował jej wartości, ale myślę, że musiało być powyżej 500mg. 

Powtórzę jeszcze testy niebawem.


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 05.09.2024

Niesamowita jest ta substancja, nie wiem od czego dokładnie to zależy, ten wizualny rozpierdol - do rzeczy. Wczoraj pizgałem sobie dawki 150-250mg, poszło 6 albo 7 kresek przez cały dzień od 12 do 21. Przy którejś kresce miałem tak ogromne wizuale, że karta z Discordem zaczęła mi się wyginać w różne strony. Po kilku sekundach ogarnąłem, że to wizuale i zacząłem sterować w którą stronę okno ma się rozszerzyć - na monitorze - jakbym miał chip od Neuralink do sterowania komputerem Podobno kultowa Taka wizualizacja trwała jakoś minutę, po czym przerwałem ją, odchodząc na chwilę od kompa, bo jakbym się w to wciągnął to bym się odkleił, a nie taki był cel podróży. Przy przedostatniej dawce 250mg odcięło mnie na kilka minut, ktoś kto był przy mnie mi to mówił, położyłem się na podłodze, a ja pamiętam tylko jak siedziałem sobie spokojnie na fotelu. Jednakże, dzisiaj usypałem sobie dwie dawki po 250mg, nie było nawet 50% tego, co było wczoraj przy takich samych dawkach, tutaj należy wspomnieć o tym, że wczoraj zaczynałem od 150mg, a kończyłem na <200mg. Ważne jest to, że te 250mg rozdzielałem na dwa podejście przez 3-5minut, a wczoraj ładowałem tyle na raz - czy to jest decydujący czynnik różnicy? Dzisiaj owszem, była magia, ale wizuale były jakby ich nie była, no bo ich nie było. 

Testowałem od wtorku, we wtorek też było słabo z wizualami, ale dawki nie przekraczały 200mg. Wszystko ładowane sniffem było, do i.m. nie podchodziłem. 

Na pewno przebadam tą substancję jeszcze raz, na prawdę warto pobierać, dla mnie dysożercy to jest pole do badań.



edit: a i właśnie, po przeturbieniu ok. 3.5g nie ma rozjebanych zatok, jest katar fakt, ale nijak to się ma do katynonów. Dwa dni i zniknie pewnie.