Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 (/showthread.php?tid=4077)

Strony: 1 2


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - kurvvisko - 19.07.2024

Muzyka, koncerty i uwielbiam chodzić na spacery w poszukiwaniu wiewiórek, do których gadam, a one patrzą i myślą co to za debil 😆
A z takich dziwniejszych hobby to uwielbiam psychologię i szukania przyczyn w zachowaniach ludzi, co na to miało wpływ itd. Lubię se tak poanalizować.

LOBO jak to nie ma? Ile to ja się nasłuchałem jakiego gówna słucham. Kiedyś to był tylko pop, teraz doszedł rap, elektroniczna i trochę rocka też się znajdzie.
Kiedyś sie o to wkurwiałem, ale na szczęście lata mi to już koło dupy. Niech sobie każdy słucha czego chce i nie robi problemu, że ktoś słucha czegoś innego, bo co mu do tego.


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - LOBO - 19.07.2024

kurvvisko nie o to sie rozchodzi...chodzi o samo wyrazenie "dobra ksiazka" czesto gesto jest uzywane wlasnie tylko do ksiazki...np. Jessiki i Brajany na sympatii.onet.pl piszą w profilu...lubie sporty flamingi rozowe, tipsy sluchac muzyki i dobra ksiazke...

Rozumiesz...i to jest nagminne ludziska nie pisza ...lubie dobra muzyke dobry film....tylko muzyke filmy... a nie pisza  ksiazki albo czytac ksiazki...tylko dobra ksiazke ! Big Grin i dociekam o co chodzi z tą "dobrą" ksiazka kapisz myster !?

zagadnienie gleboko duchowe i filzoficzne jak czarny slup Big Grin


kej9 To i atk jestes lepszy ode mnei...ja przeczytalem 2 ksiazki an sile...w podstawowce jako lektury...Janko Muzykant 16 stron
Antek 24 strony...takze taa


kurvvisko wiesz ze Agniesia Holland koajrzysz? jest psiapsiolka i byla na chawirze u MAdonny na posiadoweczce i ploteczkach , jest atm to opisane Big Grin jaki walek Madonny to Twoj faworyt i album?


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - kurvvisko - 19.07.2024

LOBO ja też w sumie nie rozumiem tego stwierdzenia jak tak głębiej to rozkminiam 😁


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - kej9 - 19.07.2024

wszyscy kurcze tacy oczytani, nawet ćpaki Podobno kultowa a ja? jedyna ksiazka jaka przeczytalem to harry portier, jakos w podstawowce. nie pamietam juz ktory. wstyd normalnie Podobno kultowa


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - kurvvisko - 19.07.2024

kej9 ja tam mało czytam. Ale teraz jestem w trakcie czytania biografii Madonny, ponad 1000 stron i zdjęć jest bardzo mało, póki co jeszcze na żadne nie trafiłem.


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - Lifeisbrutal - 20.07.2024

Tak, kocham swoje koty dlatego mam jobla na ich punkcie przez co interesuje się różnymi ciekawostkami o kotach jak ich żywieniem. Krótko pisząc jedzą lepsze żarcie niż ja. XD


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - DannyDeVito - 21.07.2024

Kuhwa tez lubie ksiazki 3 w tym roku sieknalem ale fantastyka nie rozwijajace. Ale kupilem teraz 48 Praw Wladzy - polecam bardzo fajne.
A tak to od roku wkrecilem sie w inwestowanie, oszczedzanie i minimalizm.
I na rolkach lubie posmigac Big Grin. A i nikt tu na forum nie gra lepiej ode mnie w klasyczne FPSy sieciowe typu UT lub Quake :-P - sorry ale musialem sie pochwalic skillem. Ogolnie lubie pograc, teraz mecze Elden Ringa.


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - Ghost550 - 22.07.2024

(21.07.2024, 03:16)DannyDeVito napisał(a): Kuhwa tez lubie ksiazki 3 w tym roku sieknalem ale fantastyka nie rozwijajace. Ale kupilem teraz 48 Praw Wladzy - polecam bardzo fajne.
A tak to od roku wkrecilem sie w inwestowanie, oszczedzanie i minimalizm.
I na rolkach lubie posmigac Big Grin. A i nikt tu na forum nie gra lepiej ode mnie w klasyczne FPSy sieciowe typu UT lub Quake :-P - sorry ale musialem sie pochwalic skillem. Ogolnie lubie pograc, teraz mecze Elden Ringa.

Ja już kilkanaście w tym roku różnych psychologicznych przedwszystkim rozwijających i poszerzających wiedzę i ułatwiającym zrozumienie ludzkiego umysłu polecam Wink


RE: Masz jakieś pasje, hobby? 19/07/24 - kot_kreskowy - 22.07.2024

Wędka, zioła, las, grzyby.
Natura pełną parą.