Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie teraz po siarczan amph? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie teraz po siarczan amph? (/showthread.php?tid=4098)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - olenucki - 23.07.2024

Mirosound jest kilka sklepów ale nie od nas


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - DannyDeVito - 23.07.2024

(22.07.2024, 22:50)Avelore napisał(a): Jak w temacie. Pasta interesuje mnie w mniejszym stopniu.

Najszybciej u jakiegos harpagana na osiedlu Smile. A tak powaznie to celowalbym w DN.


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Powerpolish - 23.07.2024

Ja cały czas ubolewam ze esco nie ma amfy, kurde nawet średnia bym chętnie zjadł, bo to co lata na ulicy to nawet kolo amfy nie stało, 0.3 to na raz napierdalam i praktyczne nie robi, sztukę to w 3 godz robie tej amfy z ulicy, już przestałem brac bo się nie opłaca, już wolę 3cmc zajebac, chociaż to nie jest to co amfa, tęsknię za dobrą amfa. Big Grin poczekam jeszcze z miesiąc, może jakiś sklep ciekawy tu się pojawi, lub esco będzie miał w ofercie


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Mirosound - 23.07.2024

(23.07.2024, 15:37)olancucki napisał(a): Mirosound jest kilka sklepów ale nie od nas

No tak. Tutaj albo drogo albo ....wiadomo .... Jesteś w stanie coś polecić czy tutaj nie można reklamować innych niż "partnerskie"


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - olenucki - 23.07.2024

Weź kup od sandheavens Nepa.

Albo katy albo chem cebtrum najdrożej. Wykluczam ich oprócz heavensu.


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - DGEloV - 23.07.2024

@olancucki
Powerpolish 

Buffeltotis z naszego forum ma alfę  i nepa

Mdpihp coś ala alfa ale nepa ma na 100% Smile


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - johnnowak - 23.07.2024

Witam..
Szukałem w cebuli,ale tylko w Amsterdamie ceny amph znośne.Bez szału ale amph jest.Brał ktoś od nich?


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - monio - 23.07.2024

(23.07.2024, 17:26)Powerpolish napisał(a): Ja cały czas ubolewam ze esco nie ma amfy, kurde nawet średnia bym chętnie zjadł, bo to co lata na ulicy to nawet kolo amfy nie stało, 0.3 to na raz napierdalam i praktyczne nie robi, sztukę to w 3 godz robie tej amfy z ulicy, już przestałem brac bo się nie opłaca, już wolę 3cmc zajebac, chociaż to nie jest to co amfa, tęsknię za dobrą amfa. Big Grin poczekam jeszcze z miesiąc, może jakiś sklep ciekawy tu się pojawi, lub esco będzie miał w ofercie

mam ten sam problem co ty tą uliczna to nawet amfa nazwać nie można ostatnio z kumplem 1g na pół odrazu i nawet nie zamruczała


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Powerpolish - 23.07.2024

(23.07.2024, 19:05)johnnowak napisał(a): Witam..
Szukałem w cebuli,ale tylko w Amsterdamie ceny amph znośne.Bez szału ale amph jest.Brał ktoś od nich?

Znalazłeś prawdziwa,  lub chociaż dobra jakościowo? W jakiej cenie?


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - johnnowak - 23.07.2024

2-FEA i 4FEA . Dlatego pytam czy ktoś ich zna.
Powerpolish daj na priv session wyśle Ci linka