Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pinaca - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Pinaca (/showthread.php?tid=4134)

Strony: 1 2


RE: Pinaca - Mglus808 - 30.07.2024

@"PUDZILLA" pewnie mają sporo klientów i nie nadarzają odpisywać  Big Grin Ja akurat żadnych pytań nie miałem i wszystko poszło książkowo, polecam jak najbardziej chociaż ofertę na niektóre stimy mogli by obniżyć bo delikatnie przydrogo.  

Jeśli chodzi o canna to wydaje mi się że sklep numer jeden na tą część globu


RE: Pinaca - voice.of.voiceless - 30.07.2024

Mglus808 on ma kanna od flighta akurat Podobno kultowa


RE: Pinaca - Mglus808 - 31.07.2024

To mnie teraz rozbawiłeś  Big Grin Frc po 40 euro ma a u designera nie znajdziesz nic droższego niż 28/30 i to przy sztuce gdzie tam takie ceny przy 10 potrafią być, no już nie wspomnę o szerszej ofercie. No i frc jakieś ograniczenia na osobę ile czego można brać bez sensu u designera lepsza cena na więcej jest przeciez i to o sporo, chyba ktoś matematyki nie miał w szkole


RE: Pinaca - voice.of.voiceless - 31.07.2024

Mglus808 a co ma cena do tego, skoro w hurcie cena spada do kilku € za gram xD? zresztą, flight jest po bustedzie, niech się odkuje chłop, jak wjechał na salony dwa lata temu to z butinacą i 5cl, najpierw ceny były po 45-50€, a za rok były po 15€ przy gramie. A ograniczenia właśnie są spowodowane tym, że nie może prowadzić biznesu jak kiedyś. 



taki biznes, flight to był/jest producent na skalę światową, miałem okazję z nim wymianiać się uprzejmościami, przy mnie dopek spadł z rowerka ;p


RE: Pinaca - Mglus808 - 31.07.2024

Nie wiem kto tam od kogo bierze i kto produkuje, dla mnie jako konsumenta oferta jest ważna, dostępność oraz ceny. Nie znam chłopa życzę farta i rozwinięcia w temacie, coś tam widziałem że było ze stimu u niego, może wróci


RE: Pinaca - Szyderca - 31.07.2024

(30.07.2024, 14:41)PUDZILLA napisał(a): Mglus808 on ma kanna od flighta akurat Podobno kultowa

Chyba każdy sklep w polsce i za granicą ma kanna od flighta  hahah bo Flight numer one na świecie w kanna Podobno kultowa

(31.07.2024, 10:16)Mglus808 napisał(a): To mnie teraz rozbawiłeś  Big Grin Frc po 40 euro ma a u designera nie znajdziesz nic droższego niż 28/30 i to przy sztuce gdzie tam takie ceny przy 10 potrafią być, no już nie wspomnę o szerszej ofercie. No i frc jakieś ograniczenia na osobę ile czego można brać bez sensu u designera lepsza cena na więcej jest przeciez i to o sporo, chyba ktoś matematyki nie miał w szkole

Designer ma takie ceny bo próbuje zarobić cos póki flight ma wysze ceny hehe , tak jak pudzilla pisal on jak sie odbije z tego co stracił,  nie bedzie nigdzie taniej niz u niego,  zresztą kto ma mieć dobrą cene ten ma Smile ja nie narzekam i nigdzie indziej takiej ceny nie będę mieć jak u mojego brata Flighta Smile bo to jest kot i nie jest kurwa która zapomina jak inni vendorzy kto mu pomagał jak wjechal na rynek Smile jak ja go poznałem to on na tg mial zaledwie 20 osób z tego ja byłem jedyny polak i pierwszy który od niego zamówił kannaPodobno kultowa pomogłem mu w wielu kwestiach i chlop jest kotem i nie zapomniał nigdy o tym że ja mu pomogłem i za to szacunek do końca życia. Bo tylu vendora czy ludziom ci sie pomogło,  a później zapomnieli przez kogo sie wybili to jest mnóstwo, ale jebać , ważne że on ma łeb na kraku i nie zapomina o swoich Smile nie będę pisać po ile za ile mam u niego , ale mam za tyle że może vendorzy nie maja od niego za taka cene hahaha


RE: Pinaca - Mglus808 - 31.07.2024

Czyli flight zaopatruje wszystkich ale sam sprzedaje drożej niż resellerzy ? Coś tu nie pasuje  Big Grin Szyderca widze mordko nie jeden biznes rozkręciłeś i to jeszcze światowemu vendorowi drzwi otworzyłeś, kurde pomysł coś w końcu żeby na swoje robić a nie innych ciągle dorabiać

JWH-018 był pierwszym syntetycznym kannabinomimetykiem, który wykryto w mieszankach ziołowych spice. Nazwa JWH pochodzi od inicjałów Johna W. Huffmana, który w 1994 r. na Uniwersytecie Clemson w Południowej Karolinie (Stany Zjednoczone) po raz pierwszy zsyntetyzował tę grupę substancji (Huffman i wsp. 1994)


CP-47,497 został zsyntetyzowany pod koniec lat 80. XX w. podczas poszukiwań nowych leków analgetycznych prowadzonych przez firmę Pfizer. Związek ten cechuje się ponad 4-krotnie większym powinowactwem do receptorów kannabinoidowych w porównaniu z D9-THC 


HU-210 jest syntetycznym analogiem D9-THC o działaniu agonistycznym wobec receptorów kannabinoidowych. Nazwa HU pochodzi od nazwy uczelni, w której związek ten został zsyntetyzowany – Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. 


Produkty określane jako spice są najczęściej przyjmowane drogą wziewną. Użytkownicy forów internetowych polecają palenie mieszanki w fajce wodnej oraz własnoręczną produkcję skrętów. Spice bywają palone samodzielnie bądź też zmieszane z tytoniem lub konopiami. Odnotowano także przypadki przyjmowania syntetycznych kannabinoidów doustnie w formie naparu przyrządzonego z zakupionego produktu (EMCDDA 2009; forum.grasscity.com).

Jak ja czytam czasami te historie forumowe to się za głowie łapie co ludzie w głowach mają  Podobno kultowa