Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek (/showthread.php?tid=4147)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - 777 - 31.07.2024

KoneserTanichWin dla kolka dodanie gratisu to była normalka nawet jak zamawiało się 1g czegoś. Często dorzucał do takiego minimalnego zamówienia połówkę jakiejś maczanki, czasami połówkę jakiegoś ethcata czy innego RC. A to wszystko w tych legendarnych folijkach.


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - KoneserTanichWin - 31.07.2024

Jebany co dawał gratis do wszystkiego, teraz v się doprosić o sample innego rc do zamówienia na 100g materiału  nie da


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Mglus808 - 31.07.2024

Oj wrzucał grubo gratisów do paki, tych saszetek tyle więcej zawsze było po 0.3 haha piękne czasy wszystko za pobraniem chodziło, fajnie się kilka wiadomości zachowało gdzieś ale te karty muszę znaleźć wakacyjne, świąteczne, wielkanocne. Gorące panie w towarzystwie gorącego towaru 
[Obrazek: IMG-8705.jpg]

Ale najlepszy vendor to był r-c według mnie, dla najlepszych klientów strona VIP. Dostawałeś wiadomość o założeniu konta VIP a tam wszystko w lepszych cenach, program lojalnościowy itp wyższy level poprostu. Dostałeś taką wiadomość to się czułeś jak byś awans w pracy dostał  Big Grin w końcu ktoś docenił hah. Raz się wydarzyła pewna przykra sytuacja ze zniknięciem dość sporej przesyłki, po czasie około tygodnia dostałem taki gratis około 150g czy 200g szok warto było czekać ale tam akurat kurier grubo poszedł nie tylko z jednym ładunkiem 
[Obrazek: IMG-8707.jpg]


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - kot_kreskowy - 31.07.2024

(30.07.2024, 23:38)Mglus808 napisał(a): Mam gdzieś kartki pocztowe na różne okazje, to jest klimat, chyba wszystkich nie rozesłałem jeszcze xd no i karty do tasowania kamieni też jeszcze jakieś mam muszę poszukać  Big Grin  Oj to była jakość mmm 
[Obrazek: IMG-8703.jpg]

Ja pierdole 😍

Mam jebane Deja vu 🤘
ABC - AUUUUUUU Podobno kultowa



RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Lukas1985 - 31.07.2024

Ja od 2014 do 2015 robiłem zamówienia przez sklepy. W potem od końcówki (bodaj listopada) 2015r wieksosc ,zamówień robiłem przez maila. Część z vendorów Wam niewiele powie np designer czy Heisenberg. Niektórzy byli bardziej znani jak fejki czy legalni. Ja przerobiłem wieksosc sklepów będących na rynku od 2014-2018. Choć 2017/18 to już zamówienie raz w miesiącu głównie przez Altera.
A co do wuja to tak, zamawiałem ale nie jakieś potężne ilości. Dywersyfikowalem dostawy - wolałem wziąć 2 paczki po 10 gram niż 1 20/25 bo jak wpadała paka to jedna a druga dochodziła. 
No i ja brałem mniej popularnych vendorow, bo łatwiej się było dogadać. Np heisowi wysyłałem 1000zl a on mi wysylal 3-4 paczki. To mi dawało pewność, że nie wyśle mi 50gr a ja tego nie wydałem w 3-4 dni. No i pewne rzeczy ustalałem na bieżąco jak np dane gdzie wysyłali - rzadko brałem do domu paczki czy na paczkomat. Robiłem tak na początku ale jak wpadły paczki kolkowi i musiałem jechać się tłumaczyć to zmieniłem zasady zamawiania.


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Mglus808 - 31.07.2024

Kołek miał stówę alfki po 15zl twarde takie piękne kamienie, jaka to robotę robiło, niektórzy do dzisiaj bałagan na strychu mają  Podobno kultowa


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 31.07.2024

[Obrazek: sztywny.jpg]
[Obrazek: kosior.jpg]


[Obrazek: mocarz.jpg]


[Obrazek: instrukcja.jpg]

[Obrazek: chujnia.jpg]

[Obrazek: excoco.jpg]


[Obrazek: freshfunky.jpg]


[Obrazek: gwiazdka.jpg]



z temacików tyle, a propo marketingu, to 

[Obrazek: spo-KOLEKCJE-lost-media.png]

była prowadzenia na YT seria pt. spokolekcje, zachowało się kilka odcinków, niestety na próżno szukać "poradników" do wykorzystania po za światem wirtualnym





[Obrazek: image.png] - XD







RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Mglus808 - 31.07.2024

Oj te Pabianice  Podobno kultowa


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 31.07.2024

Mglus808 aj te Komorniki hahahaha


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - kot_kreskowy - 31.07.2024

Mglus808 
Ja od tej alfy zaczynałem swoje boję z rc 😁
Kurw...to miało moc, teraz to jedynie pvp co miał duch mocowo było zbliżone no i nep trochę XD