Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. (/showthread.php?tid=4240)

Strony: 1 2 3


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - 777 - 13.08.2024

Dokładnie. Żeby być opiowrakiem i zasłużyć na szacunek to przynajmniej trzeba dać 50mg helu+ 70mg koko i 700-900ug fentaPodobno kultowa


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - horsii - 13.08.2024

Post ^^ powyżej to jedyny sensowny post w tym temacie.


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - KoneserTanichWin - 15.08.2024

Ziomek ewidentnie zajebał noda i zapomniał zabrać jak się ocknął xD


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - monio - 15.08.2024

Myślę że ktoś tak byl najebany że zostawił te leki  bylem kiedyś o opiatów uzależniony i można tak się nawalić że na stojąco zasypiasz na całe szczęście że 20 lat już tego nie tykam a co do wypowiedzi wyżej co stego jest to swojego rodzaju bomba pierwszy raz jak zapaliłem hery to wymiotowałem jak kot powiedziałem sobie nie to nie dlamnie lecz siegnelem 2 raz i tak poszło jak się nie przesadzi z tym to całkiem niezła bania jest  ale odradzam próbowania


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - KoneserTanichWin - 15.08.2024

No mówię - zajebał noda. Opio jest przepierdolone


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - smakosz - 16.08.2024

(13.08.2024, 19:02)kot_kreskowy napisał(a): A ja nie szanuję każdego.
Niektórymi wręcz gardzę.
A na szacunek to trzeba sobie zapracować.

Odnosząc się do artykułu, to wygląda na to, że ktoś o tym ewidentnie zapomniał wsiadając do tramwaju a druga osoba część zajebała, fenta zostawiając.
Uważam że właścicielem tych leków raczej ćpun nie był, bardziej były to leki dla kogoś.
Dlaczego tak myślę?
Z prostego powodu. Czy jakikolwiek ćpun zostawiłby towar na ławce?
Jeszcze kurwa fenta, na którego jest teraz taka łapanka wszędzie prowadzona?
Raczej trzymałby to skitrane w plecaku,torbie czy chociażby w jebanej kieszeni żeby nikt nie widział.

Nie wiem jak Wy, ale ja jak ogarniam temat na mieście to nie chodzę z nim na wierzchu tylko go kitram a w drodze do domu sprawdzam kieszeń kilkukrotnie czy aby na pewno nie zgubiłem  Podobno kultowa

Mordo chodziło mi o to że nie można kogoś jebać tylko za to że ćpa ten czy inny narkotyk. W czym lepszy jest opiowrak od klefiarza który codziennie wpierdala ten syf? Każdy człowiek musi siobie zapracować na szacunek jak wspomniałeś wcześniej więc nie powinno się kogoś nie szanować tylko ze względu na to jaką używkę bierze


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - kot_kreskowy - 16.08.2024

smakosz 
Serio mi to tłumaczysz? Kaman!
Ja tego nie napisałem w odniesieniu do ćpunów tylko do ogółu...

Chociaż jakby spojrzeć na tych ludzi po fentanylu, a filmów z san Francisco jest pełno, to na widok tekiego zombiaka pierwsze co to przychodzi litość i wstręt.
Nie wiem jak inni, ale ja nie mam tak:
O kurwa! Ale zombiak! No.. takiemu to się należy kurwa szacunek!💪

A może ktoś tak ma, no nie wiem 😎


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - KoneserTanichWin - 17.08.2024

A ja myślę że robią to sobie sami. Fakt że wjebanie w fenta jest prostsze niż się wydaje, szczególnie że na zachodzie lata tona materiału z domieszkami tego gówna, jednak jeżeli ktoś decyduje się na ćpanie musi być świadomy tego co sobie robi - nieważne czy bierze pierwszy raz od kogoś nowego czy od kilku lat ma to samo źródło.


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - kot_kreskowy - 17.08.2024

KoneserTanichWin 
Tona materiału z domieszką fenta powiadasz?

Co to za teoria spiskowa xd


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - horsii - 17.08.2024

No przecież to nie jest niespotykane, szczególnie w US, że kurwa znajdują fentanyl (lub pochodne) w substancjach w których go być nie powinno - przejrzyj se drugsdata, tam jest sporo analiz, i własnie niemało takich że coś jest sprzedawane np. jako koks, czy meth, a w labo wychodzi że tam jeszcze fent w gratisie.