Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy (/showthread.php?tid=4267)

Strony: 1 2 3 4


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 18.08.2024

nie neguję wszystkiego, tylko wyrażam swoje zdanie. fakty są takie że te związki dupy nie urywają bo jakby urywany to by je za granicą brali jak leci po tym jak zbanowali alfy, a tak nie jest, nikt tego nie chce jarać i gadałem z wieloma osobami, każda mi mówiła to samo - że daje to rade mniej lub bardziej, ale fajerwerków nie ma, i ni chuja nie idzie tego używać jako substytutu jakiejś a-pvp czy a-php


poza tym, po samym wzorze widać że to nie będzie rozpierdalacz żaden, bo łańcuch (lub w wypadku d2pv/pcyp pierscien ktory jest w jego miejscu) jest zwyczajnie za duży, bo najoptymalniejsza dlugosc dla pirolidynoketonów dla niego to jest 5-6 węgli, a każde przedlużanie go dalej lub doczepianie tam jakichś dziwnych rzeczy, powoduje że aktywność spada. to już bylo opisane w paru publikacjach dawno temu, i to jest jedna z zasad które po prostu obowiązują w budowie beta-ketonów - wydłużanie łańcucha działa i zwiększa powinowactwo do noradrenaliny (głównie, do dopaminy też ale w mniejszym stopniu)  aż do pewnego momentu, potem jest spadek aktywności. dlatego właśnie hex-en byl zajebisty, a "hep", n-etylonorheptedron czyli hexen+1 wegiel na tym lancuchu to była już klapa którą mało kto chciał brać. 



takie rzeczy można wywnioskować jeśli się zna te zasady ale żeby to wiedzieć, to trzebaby się trochę zainteresować, poczytać jakieś publikacje prace. tobie się wydaje, że każdy zwiazek sie aby tylko napierdala na ślepo i wtedy dopiero wiadomo o nim cokolwiek, a zwyczajnie tak nie jest. to ty gadasz o rzeczach o których nie masz pojęcia, nie ja. 

masz tu kilka publikacji w których jest o tym jak działa zabawa z wydłuzaniem łańcucha (i parę innych), i poczytaj sobie, doedukuj się jak jesteś taki alfowy pasjonat, a potem próbuj ustawiać innych do pionu


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7257813/

https://www.mdpi.com/1422-0067/22/15/8277


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 18.08.2024

Czyli sugerujesz się tą zależnością w chemi którą ktoś zauważył tak? Ale w stu procentach nie jest potwierdzona? Dałeś tylko jeden przykład. Nie jestem chemikiem ale rozumiem mniej więcej o co Ci chodzi. Lecz w chemi najpierw trzeba przeprowadzić syntezę a później przeprowadza się testy sprawdza reakcje. Nie da się tego wszystkiego rozpisać na kartce  Wink dlatego ja jestem żeby najpierw dostał to ktoś kto wie jak się obchodzić z ciężkim ścierwem i jeśli będzie to mało aktywne napewno tak napisze. Opierając swoje zdanie na wypowiedziach czy zdaniach innych zamykasz sam sobie usta czy nie sądzisz ? Najlepiej sprawdzić posmakować. 
Ja wiem jak to zawsze jest jak się przyzwyczai organizm do danej substancji. Tak samo było z hex po penyku. Również płacz, buntowanie się że brać nie będą. Dobrze wyjdziecie x nałogu  Podobno kultowa ale prawda jest nieco inna. Bojkotem buntem nie wskrzesisz starej alfy, ja Cię bardzo dobrze rozumiem, też bym wolał zostać przy starych sprawdzonych ale nadchodzi nowe. I jestem pewien że gdy nowe substancje po tych banach zagoszczą na dobre to tak samo nikt nie będzie chciał zmiany

Dla prawdziwych crackheadow jest jeszcze ostatnia deska ratunku  Podobno kultowa ciekawe w jakich cenach mają tam alfiure  Podobno kultowa
[Obrazek: IMG-9759.jpg]
Oczywiście nikt z nas tam nic nie zamówi ale fajnie się porozglądać xd

Jeszcze taki szybki edit kiedyś większe ilości gąbka wycierałem jak biurko czyściłem xd

[Obrazek: IMG-9762.jpg]


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Joe - 18.08.2024

Pcyp to szit nie nadaje się do vapo Smile już próbowałem trzy razy Smile tylko pihp wchodzi w grę i ten chiński zamiennik pvp w kryształe.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 18.08.2024

to nie jest jakaś tam zależność, którą zauważyło dwóch ćpunów po godzinach, tylko dobrze opisane zjawisko, udokumentowane, opisane w pracach - tych które podlinkowałem powyżej - może rzuć na nie okiem, zamiast pisać że "to tylko jeden przykład". wszystkie beta-ketony podlegają tym zasadom, jeszcze nie widziałem jakiejś magicznej alfy czy innego alkilofenonu który by całkowicie jej zaprzeczał. 

d2pv opisano i zsyntezowano ponad 70 lat temu i nikt się nad tym nie spuszczał - spuszczali sie natomiast nad innymi alfami i ich pochodnymi. już wtedy rozumieli, co powoduje że zwiazek jest silniejszy, a co że słabszy, znali te zależności o których ja piszę, dlatego do bodajże wczesnych lat 2000. to prolintan (β-deketo-a-pvp) stosowano jako lek (bodajże pod nazwą handlową Katovit), potem wycofali bo za dużo ludzi to napierdalało jak leci. ale mniejsza z tym, kiedy i co kto napierdalał - zmierzam do tego, że to nie jest wróżenie z fusów, lub inaczej - dość daleko temu do wróżenia z fusów. i ma to na pewno więcej sensu niż niewyciąganie żadnych wniosków i walenie wszystkiego na ślepo.

z pochodnymi alfy to żaden problem, bo co to jest przyjebać alfę na ślepo jakąś losową, nową. a czy będzie dobra czy chujowa to tobie różnicy nie robi większej - pod tym względem że drastycznie nie przypłacisz tego zdrowiem. najwyzej sie zawiedziesz że lipny towar, napiszesz opinie na forum że chujowe ale na tym sie kończy. 

ale poza głupimi stymulantami istnieje też wiele innych substancji, istnieje mnóstwo ciężko neurotoksycznych gówien (wiele z nich jest otwarcie w sprzedaży w tej chwili - chociażby niektóre halogenowane amfetaminy) które dosłownie usmażą ci mózg - i to też są dobrze opisane zjawiska. sprzedawca cię o tym nie informuje bo nawet o tym nie wie/ma wyjebane. domyslam sie, że takie rzeczy też byś na sobie testował żeby zobaczyc jak jest w teorii - jeśli byś nie wiedział o ich zbawiennych właściwosciach.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 18.08.2024

Przez te bany ludzia się chyba te receptory porozjeżdżaly albo jest różnica między vapo/palic. Jedni mówią że pihp ni chuja się nie pali inni że bardzo dobre. Tu akurat sam miałem a i md więc mogę powiedzieć że oba bardzo dobre. A pcyp jeszcze nie miałem w swoich łapkach ale wiem że są dwa rodzaje zwykle i citrate. Wydaje mi się że potrzeba jeszcze trochę czasu i sytuacja się rozwiąże sama

horsii na początku mały żarcik, co usmażą ??  Big Grin Big Grin 
Dobrze czyli ad2pv nie będzie toksyczne tylko lekko słabsze od oryginału? Zajebiscie 
Ogólnie aż tak bardzo nie zależy mi na niewiadomo jakiej mocy wiadomo że alfa robi robotę i jest bardzo wydajna. Ja poprostu postaram się poszukać jakiś może pozytywów w tym wszystkim nie zważając na jeden gigantyczny minus który wytykasz horsii

A jeszcze pytanko skoro ad2pv jest znany od 70 to jaka to nowa substancja. Wjechał dobrze znany zamiennik  Podobno kultowa dopracowany latami przez najlepszych chemików  Podobno kultowa


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - monio - 20.08.2024

Wczoraj kupiłem 0,5g na ulicy od Ukraińców metodom z którą spotkałem się pierwszy raz dostajesz wapólżedne i foto gdzie jest zakopane towar który opłaciłeś cena w huj wysoka bo 120 zł za 0,5g więc pojechałem na drugi koniec miasta tak jak mnie zaprowadziły współrzędne i wykopałem miała to być alfa ,otwieram substancja kryształ ale różowa naładowałem do met pipy topiła się zajebiście dużo buchów ale dosyć słaba substancja leka euforia większy spid i cenowo drogo ale miałem ciśnienie żeby zapalić


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 20.08.2024

monio ta metoda nazywa się dead drop stosowana w większych miastach, gdy nie masz LC nie ma innego wyboru. Dosyć popularne na tg słyszałem że kolorowe alfa krąży tak właśnie od jakiś tam innych nacji


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - alledarkpl - 21.08.2024

(20.08.2024, 06:58)monio napisał(a): Wczoraj kupiłem 0,5g na ulicy od Ukraińców metodom z którą spotkałem się pierwszy raz dostajesz wapólżedne i foto gdzie jest zakopane towar który opłaciłeś cena w huj wysoka bo 120 zł za 0,5g więc pojechałem na drugi koniec miasta tak jak mnie zaprowadziły współrzędne i wykopałem miała to być alfa ,otwieram substancja kryształ ale różowa naładowałem do met pipy topiła się zajebiście dużo buchów ale dosyć słaba substancja leka euforia większy spid i cenowo drogo ale miałem ciśnienie żeby zapalić



Podeślesz fotkę z tej lokalizacji? Jak to wyglądało, że udało Ci się znaleźć?


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 22.08.2024

alledarkpl masz grupki h2h head to head np na telegramie i tam wtedy łapiesz się z kimś ale z uwagi na bezpieczeństwo dostajesz współrzędne GPS i masz zdjęcie tego miejsca i w kółku ktoś zaznacza gdzie schowane. Ogólnie jest zdjęcie i zaznaczone na zdjęciu gdzie schowane. Odrazu podpowiem że najlepiej szukać kogoś z LC z uwagi na duże prawdopodobieństwo wyjebki LC Legit check

No i podobno tam właśnie Ukraińcy/ruscy mają tą kolorową alfę niebieską i czerwoną chyba ale nie wiem nigdy nie widziałem tego

Drugi edit cena jest dosyć wygórowana podobno jak to z alfą bywa na ulicy


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Joe - 23.08.2024

Mógłby ktoś wysłać mi link do telegram na taką grupę działająca w warmińsko - mazurskim he ?