Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie (/showthread.php?tid=427)

Strony: 1 2 3


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - PUDZILLA - 20.05.2022

Beeniepatu
hexen
4cmc
3cmc
3mec
nep
apihp

to na pewno


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - horsii - 20.05.2022

wszystko prawie co mogłem napisać to wlasnie poszło Podobno kultowa

bk-ebdp ale na 99% nic nie będzie poza standardowym net sert i dat dla każdego związku z tej szlachetnej rodziny i a to nie dzięki nim dzieje to co się dzieje.

bk-ebdb (eutylon/eutanazol) to ciekawe dla porównania do dziadków pentylonów butylonów i zobaczenia co się rusza przy wydłużaniu tych debilnych łańcuchów i jednego i druiego w nieskończoność bo taki n-etylo-heksylon to "tylko" prosty analog efylonu jak a-php jest analogiem a-pvp ale to brzmi jakieś 900 razy gorzej

przy alfach bardzo ważne okazały sie nie tak dawno receptory muskarynowe, jakieś niby podobne heksy szmeksy nie mają np z nimi nic wspólnego ale alfy to tam lataja od góry do dołu wykresu i to też bardzo dokłada do tego calego "doświadczenia" i to nie tylko net i dat taki sajgon tam robi. poszukam potem i wrzucę.


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Szyderca - 20.05.2022

Stare dobre czasy , przydaly by się niektóre składniki hehe Podobno kultowa


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Kapitan - 21.05.2022

Ja bym przywalił GP na hexenie w igielkach


Kolejność Zażywania - Porady - Kajabuza - 03.12.2022

Jak wiemy, substancje psychoaktywne dzielimy na takie jak: Empatogeny, Stymulanty, Kannabinoidy, Psychodeliki, Opioidy/opiaty, Benzodiazepiny, Dysocjanty etc.
Jestem przekonany, że posiadając używki z różnych grup, kolejność ich zażywania może mieć wpływ na efekty, ale też kolejność zażywania dwóch środków z tej samej grupy może mieć znaczenie, jak np. 3MMC i 3CMC, gdzie z tego co wiem — większy sens jest zacząć od 3MMC, aniżeli od 3CMC.
***
W tym wątku sugeruję, aby osoby mniej obeznane, posiadające w kolekcji różne środki mogły sięgnąć małej porady.
No to ja zacznę!😀
***
W dość krótkim czasie planuję zaczerpnąć przyjemności posiadając następujące substancje: 3CMC, 4CMC, 3MMC, 5MAPB, 2C-C, NEP, Alfa-PiHP i (prawdopodobnie) 3MMA — Oczywiście nie w ciągu doby, nie raz za razem, a podczas dajmy na to dwu/trzytygodniowego wypoczynku na Pasikurowickich mierzejach. Podobno kultowa
***
Jak powinienem rozplanować kolejność testów, aby ich efektywność była możliwie jak najbardziej zadowalająca? A może z czegoś zrezygnować całkowicie?



RE: Kolejność Zażywania - Porady - horsii - 03.12.2022

Ach, nie ma to jak psychodeliczny zespol serotoninowy okraszony drgawkami i chuy wie co jeszcze. Nawet kiszczak, kurwa KISZCZAK mial wiecej rozumu od ciebie w tej kwestii.
Wszystko odpusc. Pisze nieironicznie. Tylko po co. Przeciez i tak ty zapakujesz to wszystko w 2h i zrobisz kociolek predatora slynny. Ale co tam ja jestem hejterem i spamerem i nie mam zadnej wiedzy itd  xD
Ty sie sam wykonczysz takimi pomyslami genialnymi. Tylko nie odlecisz stad z klasa i przytupem tylko z cichym zawyciem.


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Kajabuza - 03.12.2022

Ok. Czyli tu mogę poprosić o radę. 😀
3CMC, 4CMC, NEP, 3MMC, 2C-C, 5MAPB 
Gdybyś miał zażywać po jednokrotnej odczuwalnej dawce co drugi dzień to jaką kolejność byś wybrał? Tak chyba będzie najprościej przedstawić sprawę. Czysto teoretycznie, bo z tego wykresu nadal nie wiele potrafię wyczytać. 😀



RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - horsii - 03.12.2022

Gratuluje odkopu, dostajesz zlota lopate.


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Beeniepatu - 03.12.2022

(03.12.2022, 10:30)Kaja Buza napisał(a):
Ok. Czyli tu mogę poprosić o radę. 😀
3CMC, 4CMC, NEP, 3MMC, 2C-C, 5MAPB 
Gdybyś miał zażywać po jednokrotnej odczuwalnej dawce co drugi dzień to jaką kolejność byś wybrał? Tak chyba będzie najprościej przedstawić sprawę. Czysto teoretycznie, bo z tego wykresu nadal nie wiele potrafię wyczytać. 😀

Najpierw musisz okreslic co masz na mysli piszac 'odczuwalna dawka'. Odczuwalna by wystapil jej metabolizm czy odczuwalna w postaci fazy?


RE: Mechanizm działania substancji - czyli kolejność ma znaczenie - Kajabuza - 03.12.2022

O odczuwalną fazę chodzi, ale nie taką z 10 poprawkami np. 3MMC itd. Jednorazowe naćpanie bez dorzutek.