Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
quasar-********.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: quasar-********.c** (/showthread.php?tid=4409)

Strony: 1 2 3


RE: quasar-********.c** - voice.of.voiceless - 06.09.2024

Omnibus tylko jedna opinia jednogwiazdkowa z tego roku, po której jednak gościu dostał zwrot, w gąszczu tych pozytywnych, jednak nie skreślałbym tego V. 

a ja jestem ciekawy kiedy paka zostanie nadana


RE: quasar-********.c** - EmStO - 06.09.2024

@Voice.of.voiceless
Dobrze, że wszystko idzie w dobrą stronę. Narazie poczekam aż dasz znać, że odebrałeś bo może i coś dla siebie znajdę Smile


RE: quasar-********.c** - Omnibus - 06.09.2024

Voice.of.voiceless  w żadnym wypadku nie skreślam vendora jestem po prostu już bardzo ostrożny i podejrzliwy po ostatnich akcjach z duchem i frogiem mimo że ja tam nie utopiłem kasy to czujność jest już większa i dodatkowo jestem zmęczony już przeszukiwaniem sieci za alfą obojętnie czy pihp, php czy też pvp tak wiem że zaraz ktoś napisze że jest dostępna u bolchema a to że jest na stronie to nie znaczy że jest to alfa trzeba poczekać.


RE: quasar-********.c** - voice.of.voiceless - 07.09.2024

wszystko gra, rakieta tuż tuż


RE: quasar-********.c** - EmStO - 07.09.2024

Bardzo dobra informacja Smile
Czekam na jakieś sprawozdanie Big Grin

Korcą mnie te kursy opioidy bo kiedyś chciałem etazen spróbować.

Ale huj zobaczę bo na razie to alkoholizm mnie dopadł pierdolony i nie chce puścić Sad


RE: quasar-********.c** - Omnibus - 10.09.2024

To jest jakieś szaleństwo oni chcą skan dowodu osobistego tak wiem zdjęcie dowodu osobistego też można załatwić od żula spod żabki o ile go ma ale nie w tym rzecz żeby dodatkowo pchać się na przypał posługując się czyimiś dokumentami , bo chyba nikt nie jest tak szalony żeby dawać skan swojego dowodu.


RE: quasar-********.c** - voice.of.voiceless - 10.09.2024

Omnibus to dziwne, zakladales konto? u mnie nie chcieli żadnego dowodu


RE: quasar-********.c** - Omnibus - 10.09.2024

Nie zakładałem konta tylko przeczytałem ich regulamin że jest konieczna weryfikacja poprzez przesłanie dowodu osobistego aby potwierdzić wiek i że można zamazać zdjęcie im chodzi o datę urodzenia skoro od ciebie nie chcieli to widocznie ten regulamin jest tylko dla picu żeby dobrze wyglądało to dobrze wiedzieć .


RE: quasar-********.c** - voice.of.voiceless - 10.09.2024

Omnibus pierdolenie, żeby służby się nie przyjebaly - tak sądzę
rakieta dotarła, śmiesznie to leci najtańszą opcją wysyłki
na pokładzie 15x mefenakwalon 2mg i 1g odsmt

nie dostałem gratisu o który prosiłem, dostałem za to 3 naklejki z logo sklepu, co ciekawe, to samo logo jest wybijane na tabsach

później dam reckę mefenakwalonu

[Obrazek: 7a72aba2-baa4-46b3-8e60-dce222d3e548.jpg]


[Obrazek: IMG-20240912-131258503.jpg]


RE: quasar-********.c** - Omnibus - 13.09.2024

Voice.of.voiceless to cieszę się że paczka dotarła szczerze to czekałem czy ją dostaniesz a teraz czekam za recka jakoś człowiek zrobił się przewrażliwiony po ostatnich perturbacjach z vendorami co nam poznikali, wsumie podobne zamówienie do twojego chce złożyć plus na testy najmniejszą możliwa gramaturę żeby mnie więcej tego nie korciło czyli F-Etonitazene chyba 0.5 grama było ale teraz brak na magazynie, swoją drogą pytanko żeby kuku sobie nie zrobić bo lepiej pytać niż później żałować można to vapowac ?.
I ostatnie pytanko co trzeba zrobić jak sie pisze posta a się kogoś nick chce zaznaczyć żeby był podkreślony a nie tylko ręcznie przepisywać.