Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem (/showthread.php?tid=4437)

Strony: 1 2


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - Venus - 10.09.2024

(09.09.2024, 23:06)voice.of.voiceless napisał(a): Venus ja bralem nepa od cupsa jak byłem w NL w 2022 roku i podręcznikowe działanie, nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeśli mówisz prawdę, to musiało


Właśnie zrobiłem normalną serię NEP-u z Lekkergaan, którego gdzieś mi brakowało i dziesięć minut później dodałem 2 mg tyzanidyny, a kiedy dzień się kończy, jak zwykle 10 mg diazepamu. Tyzanidyna w pewnym stopniu kontroluje moją norepinefrynę i ciśnienie krwi. Diazepam pomaga mi spać. I cóż, w tej chwili trochę wzrasta, wygląda jak NEP, ale jest bardzo, bardzo słaby i z akcentami FEA lub FMA, bardzo dziwny. Teraz zamierzam poprosić mojego zaufanego NEP-a, aby kontynuował drugą linię. Ponieważ to są śmieci. Wszystko, co Funcaps, Zzzzap, Lekkergaan i klony… trzymaj się z daleka

(10.09.2024, 06:39)kot_kreskowy napisał(a): A ja tam bym nie kombinował skoro u Szefa jest taki kozak.
Trafić na lepszą jakość wydaje się nierealne...

Ale kupuj, kupuj. Skoro chcesz się poświęcić dla sprawy, przynajmniej będziemy wiedzieć jakie sklepy omijać  Podobno kultowa

Poświęcam się dla Ciebie! W tej chwili nie mamy zbyt wiele z tego, co mamy na forum! Big Grin

Unikaj wszystkich funcapów, Lekkergaan i klonów. Professor miał swoje dobre czasy, ale i on do nich dołączył.

Jedyny wysokiej jakości produkt NEP, który przypadkowo znalazłem, znajdował się w sklepie drsupply. Jako ciekawostka miała różowe odcienie ale jedna kreska i dopamina zalewa całą głowę. Chociaż ostatnio nie nadążają za Waszymi prośbami, nie widzę w tym zbyt dużej przyszłości.


PS: Przepraszam za mój zły polski, ale pochodzę z obszaru Europy, ale nie tylko z Polski


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - voice.of.voiceless - 10.09.2024

Venus masz jakieś foty tych sortów?


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - Venus - 10.09.2024

(10.09.2024, 10:41)voice.of.voiceless napisał(a): Venus masz jakieś foty tych sortów?


Który to lekkergaan czy dr.supply?


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - voice.of.voiceless - 10.09.2024

Venus wszystkich


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - kot_kreskowy - 10.09.2024

Wrzuć fotki tego i tego.


RE: Gdzie zdobyć wysokiej jakości NEP przed wrześniowym zakazem - Venus - 10.09.2024

[Obrazek: nepvsnep.png]

[Obrazek: nepvsnep2.png]




Cholerny Tor nie pozwala mi przesyłać zdjęć! Robię to z Clearnet.

Lekkergann po lewej stronie. Po prawej drsupply , partia w różowym odcieniu, to bomba i już mi się podoba, bo Lekkergann jest nic nie wart.