Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 (/showthread.php?tid=4462)

Strony: 1 2 3


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Terrorysta - 13.09.2024

Jak dla mnie straz graniczna i policja do jednego wora i do jeziora , u nas graniczni bardziej się panosza od psiarni i częściej od nich robia naloty na dilerów,  wojsko spoko sam mam 2 osoby w rodzinie wojaków Smile


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Lifeisbrutal - 13.09.2024

Miałem okazję na sobie mieć mundur wojskowy, kolega chodził do liceum wojskowego i spytał czy chce przymierzyć no to bez chwili zastanowienia ubrałem. Mam nawet gdzieś zdjęcie w nim.


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Bogdan Boner - 13.09.2024

(12.09.2024, 20:43)Chochlik napisał(a): Bogdan Boner 

Mundur to mundur.

Proszę nie płuć na polskie wojsko gnoju


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Chochlik - 13.09.2024

Bogdan Boner 

Oho, nara.


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - DannyDeVito - 13.09.2024

Fajny temat. Ja swojego czasu chcialem skonczyc z korpo i sprobowac w wywiadzie w cyberbezpieczenstwie albo operacyjniak+cyber. Ale zdrowie mi sie spierdolilo pod koniec ubieglego roku i plany poszly w pizdu. Kontrywywiad tez fajna sprawa ale jak dla mnie zbyt niebezpieczna - nie mam kurwa takich kohones. Zlapaliby mnie inny wywiad w obcym kraju i zrobiliby ze mnie spagetti.
W kazdym razie - spotkalem w zyciu roznych policjantow. Pojebanych idiotow, sluzbistow, normalnych chlopow z ktorymi mozna bylo sie dogadac. Jak bylem malolatem i sie latalo po miescie z innymi szemranymi lebkami to mialem czesto jakies pojebane kontrole i mam wrazenie ze ta stara gwardia policjantow to bardziej pojebana byla niz dzisiejsze mlodziki. Aczkolwiek ostatnia kontrole taka na ulicy to mialem nie wiem moze w 2015? Cos takiego. Ogolnie mam wrazenie ze z wiekiem zmienia sie podejscie do policjantow i w druga strone tez to dziala - pies inaczej potraktuje cie jak masz 18, 20, 25 czy 30 lat.
A i jeszcze w ramach ciekawostki - kopcac standardowo mj przed domem wiadomo grass jebie i czuc. Sasiadka moja dobra przyjaciolka z mezem chodzili na spacery i na bank czuli. Nawet raz sie zapomnialem i przy nich krecilem na podworku niczym sie nie przejmujac bata z mlynkiem w reku. No i  ktoregos dnia w pod koniec sierpnia dowiaduje sie ze jej maz jest policjantem od roku Big Grin.


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - voice.of.voiceless - 13.09.2024

DannyDeVito dla ścisłości kontrwywiad - działania na terenie kraju, wywiad - działania na terenie obcego państwa 

a młodziki w tych czasach to karierowicze głównie


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Chochlik - 13.09.2024

DannyDeVito 

Mnie chcieli do CBA na rozmowę, ale wyczytałem że kiepsko płacą i wolałem pójść w busiki xD

Nie wiem czy to służby ale też takie pojebane trochę.


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - DGEloV - 13.09.2024

Zawód w którym robię mi nie pozwala


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - NieMaCiagu - 14.09.2024

kiedys duzo wojskowych i marynarzy jadlo i przebywalo online Wink
pozdro sea wypijemy cos wierze Wink


RE: Czy założyłbyś mundur? 12/09/24 - Lifeisbrutal - 15.09.2024

(13.09.2024, 20:17)DGEloV napisał(a): Zawód w którym robię mi nie pozwala

O kurwa..to co te takiego robisz? Jeśli to nie tajemnica