Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 (/showthread.php?tid=4488)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - Lifeisbrutal - 19.09.2024

Styl raczej mam na luzie, wiadomo jeśli sytuacja wymaga ode mnie innego ubioru to logiczne, że odpierdole się tak jak przystało do sytuacji.


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - niewhite - 19.09.2024

dresik czasem jedynie jak trzeba się ubrać elegancko to się dostosuję


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - Myga - 19.09.2024

Dresy, czapka na sportowo


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - kurvvisko - 19.09.2024

Zawsze byłem porażką modową, ale generalnie dżinsy i koszulka lub bluza. Nienawidzę garniturów, ostatni raz byłem w nim na obronie magisterki i nie ma chuja we wsi, żebym kiedykolwiek jeszcze go założył.


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - LOBO - 19.09.2024

Widze iz tu same drechy spod strzechy...jzu rozumim dlaczemuz taki poziom tegoz forummo Big Grin


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - kot_kreskowy - 19.09.2024

LOBO 
Ja cenię sobie wygodę dlatego zawsze wybiorę dres zamiast garniaka.
Jestem uczulony na wszelkiego rodzaju spodnie w kant czy marynarki, dostaję od nich torsji, a gdy zakładam krawat to strumień rzygowin sięga trzech metrów😎
Ale specjalnie dla ciebie oraz oczywiście aby podnieść poziom tegoż przybytku, jestem gotów ubrać nawet i sukienkę.
Jestem przekonany, że zasiadający przed ekranem telefonu Kot w białej kiecce w kwiatki będzie tak emanował swoją zajebistoscią, że poziom stanie do pionu😎


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - Chochlik - 19.09.2024

Ja lubię luźne ciuchy w pastelowych kolorach. Unikam jeansów bo za bardzo uciskają dupe. 

Dawniej się nosiłem na czarno i właśnie muszę kupić jakieś fajne ciuszki w tym kolorze jak wpadnie trochę kaski teraz.


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - kurvvisko - 19.09.2024

LOBO akurat ja w dresach rzadko chodzę, mimo że lubię styl dresiarski to rzadko kiedy mi się chce tak chodzić ubranym 😂


RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - LOBO - 19.09.2024

(19.09.2024, 17:10)kot_kreskowy napisał(a): LOBO 
Ja cenię sobie wygodę dlatego zawsze wybiorę dres zamiast garniaka.
Jestem uczulony na wszelkiego rodzaju spodnie w kant czy marynarki, dostaję od nich torsji, a gdy zakładam krawat to strumień rzygowin sięga trzech metrów😎
Ale specjalnie dla ciebie oraz oczywiście aby podnieść poziom tegoż przybytku, jestem gotów ubrać nawet i sukienkę.
Jestem przekonany, że zasiadający przed ekranem telefonu Kot w białej kiecce w kwiatki będzie tak emanował swoją zajebistoscią, że poziom stanie do pionu😎

JEstem pzrekonany jak ujrzę cie w tej kiecce, to nie tylko poziom stanie do pionu Big Grin  

ale przecie sa inne ubiory niz drechy...np. rurki len pastelowy rozowe szarawary tudziez skora ze szczura kierwa, tak oto rzecze tomus paajcykow...


[Obrazek: E2878f3c-6f95-4bdf-89b2-6fb460f1ed90.jpg]


I wszyscy razem...hej!




RE: Jaki preferujesz styl ubioru? 18/09/24 - DarkSonia - 20.09.2024

taki... 

[Obrazek: pobrane-33.jpg]